KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 293)

IBSM - Instytut Badań Sektorów Medycznego i Motoryzacyjnego****

IBSM - Instytut Badań Sektorów Medycznego i Motoryzacyjnego świadczy usługi doradcze oraz audytorskie. Oferujemy swoje usługi na terenie Polski i Niemiec.

http://www.ibsm.pl/ - 14 Paź 2015

ICsolutions - producent oprogramowania ITCube CRM****

System ITCube CRM pozwala na uzyskanie kompletnego obrazu relacji firmy z klientem. Począwszy od fazy nawiązania kontaktu poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

http://icsolutions.com.pl/ - 9 Gru 2004

Importfromchina.pl - pośrednictwo w imporcie z Chin****

Firma Red Dragon to kompleksowa pomoc w relacjach biznesowych polsko-chińskich. Oferta zawiera tłumaczenia chińskie, poszukiwanie wiarygodnych dostawców z Chin, wsparcie polskich firm w zakresie importu towarów z Chin oraz pomoc w uzyskaniu wizy.

http://www.importfromchina.pl/ - 11 Paź 2018

IMS - Integrated Management Services****

IMS - firma działająca w sektorze wodnym. Zakres usług obejmuje m.in.: zarządzanie projektami i programami, ekspertyzy i prace studialne, dokumentowanie zasobów wodnych, budowa systemów GIS, organizacja szkoleń, konferencji, działalność wydawnicza i in. Na stronie: szczegóły oferty.

http://www.ims.org.pl/ - 4 Kwi 2002

Infortes Sp. z o.o.- autoryzowany partner Comarch CDN****

Infortes sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy CDN S.A. (grupa Comarch) w zakresie sprzedaży i wdrażania systemów wspomagających zarządzanie firmą. Informacje o firmie, oferta...

http://www.infortes.pl/ - 11 Maj 2004

Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle ORGMASZ****

Na stronie znajdziesz informacje o instytucie ORGMASZ, zajmującego się kreowaniem nowoczesnego zarządzania w polskim przemyśle.

http://www.orgmasz.waw.pl/ - 10 Cze 2005

Internet Investment Fund****

Strona firmy zorientowanej na tworzenie technologii, produktów i usług ukierunkowanych na międzynarodowy rynek internetowy oraz budującej rynek aplikacji mobilnych trzeciej generacji.

http://www.iif.pl/ - 14 Sie 2001

Internetwork agencja interaktywna polepszanie strony internetowej amp grafika film****

Strona, film, grafiki, pozycjonowanie? Wszystko jest w zasięgu ręki. Zróbmy razem coś wspaniałego. Zacznijmy współpracę teraz!

http://internetwork.pl/ - 30 Maj 2017

IQ Blog****

Blog o karierze zawodowej i jej planowaniu. Dla pracujących i bezrobotnych, w tym specjalistów, prezesów, dyrektorów, i zwykłych niezwykłych szaraków. Bez względu na Twój obecny status znajdziesz tu przydatne porady, omówienie konkretnych przypadków, oraz gotowe sposoby na rozwiązanie biznesowych problemów. Wszystko nie bez ironii w polskich realiach.

http://blog.iqszkolenia.pl/ - 8 Gru 2015

ISO - konsultacje, doradztwo, wdrożenia.****

Kompleksowe wdrożenia norm ISO. Wykonywanie audytów. Opracowywanie harmonogramów wdrożeń, procedur i instrukcji zarządzania jakością. Nadzorowanie całości procesu aż do uzyskania certyfikatu. Szkolenia.

http://www.isogk.republika.pl/ - 14 Maj 2013