KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 279)

Jak budować zmotywowany zespół****

Jesteśmy zabiegani od samego rana do wieczora. Jak się odnaleźć w takim szaleństwie? Całe szczęście ludzie potrafią wykorzystywać drzemiący w nich potencjał i w tym całym biegu odnajdują siebie. Jak odnosić sukcesy, jak awansować, kiedy wszyscy dookoła próbują stłamsić Twój potencjał? Bardzo ważnym elementem naszego życia jest planowanie kariery. Coraz częściej ludzie zaczynają wierzyć w siebie i robią wszystko, by być najlepszymi w swojej dziedzinie. Jeśli nie masz pomysłu jak dążyć to samorealizacji, zajrzyj na stronę zyjeposwojemu.pl. Jest tam mnóstwo wskazówek przydatnych każdemu.

http://zyjeposwojemu.pl/ - 3 Gru 2017

Jak podjąć decyzję?****

Dr inż. Marcin Gibert - Metody i darmowe narzędzia do podejmowania dobrych decyzji.

http://dobradecyzja.pl/ - 26 Kwi 2017

Jan Friedberg - projektowanie i doradztwo w zarządzaniu****

Jan Friedberg - projektowanie i doradztwo w zarządzaniu. Strona oficjalna.

http://www.friedberg.pl/ - 22 Mar 2004

Klaudia Osmólska Usługi Edytorskie****

Zajmuję się profesjonalną transkrypcją nagrań audio-wideo, przepisywaniem i redagowaniem tekstów z najróżniejszych dziedzin, copywritingiem, a także tworzeniem profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych (CV i LM).

http://klaudiaosmolska.pl/ - 31 Lip 2017

KlientAgencja.pl****

Serwis blogowy opisujące meandry współpracy pomiędzy agencjami reklamowymi, a klientami końcowymi. Na blogu wywiady z osobami zarządzającymi agencjami mediowymi i działami marketingu po stronie klienta. Treść artykułów kierowana do osób odpowiedzialnych za jakość relacji na linii klient-agencja.

http://klientagencja.pl/ - 18 Lip 2015

KM Bezpieczna Inwestycja - zarządzanie projektami inwestycyjnymi****

Przedsiębiorstwo zajmuje się zarządzaniem inwestycjami. Doradza również w kwestii projektów. Koordynuje prace związane z prowadzeniem budowy, korzystając z technicznie zaawansowanych rozwiązań.

http://www.bezpieczne-inwestycje.pl/ - 23 Sie 2017

KNZ - Koło Naukowe Zarządzania - AE Kraków****

Witryna studenckiego koła naukowego Akademii Ekonomicznej w Krakowie zajmującego się propagowaniem wiedzy na temat zarządzania. Na stronach umieszczono informacje o Kole, wiadomości o organizowanych konferencjach, a także listę członków koła oraz publikacje naukowe.

http://wizard.ae.krakow.pl/~kzarz/ - 6 Mar 2000

Konferencja Lean****

Konferencja Lean Management to powód dla którego powinieneś rezerwować czas. Uczestnicząc w tym wydarzeniu doświadczysz niepowtarzalnej okazji na zdobycie wiedzy i doświadczenia podczas spotkań z najlepszymi profesjonalistami z dziedziny zarządzania i biznesu.

http://leankonf.pl/ - 18 Kwi 2015

Konsulting dla modułu SAP HR****

Pecaso Polska świadczy usługi obejmujące zarówno konsulting, jak i pełną realizację projektów w zakresie wdrożeń modułu HR systemu SAP R/3. Usługi oferowane przez Pecaso Polska realizuje doświadczona kadra konsultantów SAP znająca specyfikę systemu zarządzania kadrami w Polsce.

http://www.pecaso.pl/ - 25 Kwi 2003

Kosicki Consulting****

Strona firmy Kosicki-Consulting oferującej: doradztwo w dziedzinie zarządzania, coaching, mentoring, restrukturyzację, szkolenia pracowników oraz wykłady tematyczne.

http://www.kosicki-consulting.pl/ - 6 Kwi 2013