KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 293)

ISO-9001:2001****

Wdrażanie systemów zarządzania jakością zgodnych z PN-EN ISO-9001:2001.

http://www.iso.tib.pl/ - 21 Kwi 2004

ITlife.pl - książki IT, PMBOK, ITIL, zarządzanie projektami****

Internetowa księgarnia IT oferuje bogaty wybór podręczników do ITIL (Information Technology Infrastructure Library), a także anglojęzycznych ebooków o Prince2. W ofercie znaleźć można również literaturę dotyczącą narzędzi ITSM oraz standardów zarządzania projektami (książka PMBOK Guide).

http://www.itlife.pl/ - 2 Paź 2014

Jak budować zmotywowany zespół****

Jesteśmy zabiegani od samego rana do wieczora. Jak się odnaleźć w takim szaleństwie? Całe szczęście ludzie potrafią wykorzystywać drzemiący w nich potencjał i w tym całym biegu odnajdują siebie. Jak odnosić sukcesy, jak awansować, kiedy wszyscy dookoła próbują stłamsić Twój potencjał? Bardzo ważnym elementem naszego życia jest planowanie kariery. Coraz częściej ludzie zaczynają wierzyć w siebie i robią wszystko, by być najlepszymi w swojej dziedzinie. Jeśli nie masz pomysłu jak dążyć to samorealizacji, zajrzyj na stronę zyjeposwojemu.pl. Jest tam mnóstwo wskazówek przydatnych każdemu.

http://zyjeposwojemu.pl/ - 3 Gru 2017

Jak podjąć decyzję?****

Dr inż. Marcin Gibert - Metody i darmowe narzędzia do podejmowania dobrych decyzji.

http://dobradecyzja.pl/ - 26 Kwi 2017

Jan Friedberg - projektowanie i doradztwo w zarządzaniu****

Jan Friedberg - projektowanie i doradztwo w zarządzaniu. Strona oficjalna.

http://www.friedberg.pl/ - 22 Mar 2004

Klaudia Osmólska Usługi Edytorskie****

Zajmuję się profesjonalną transkrypcją nagrań audio-wideo, przepisywaniem i redagowaniem tekstów z najróżniejszych dziedzin, copywritingiem, a także tworzeniem profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych (CV i LM).

http://klaudiaosmolska.pl/ - 31 Lip 2017

KlientAgencja.pl****

Serwis blogowy opisujące meandry współpracy pomiędzy agencjami reklamowymi, a klientami końcowymi. Na blogu wywiady z osobami zarządzającymi agencjami mediowymi i działami marketingu po stronie klienta. Treść artykułów kierowana do osób odpowiedzialnych za jakość relacji na linii klient-agencja.

http://klientagencja.pl/ - 18 Lip 2015

KM Bezpieczna Inwestycja - zarządzanie projektami inwestycyjnymi****

Przedsiębiorstwo zajmuje się zarządzaniem inwestycjami. Doradza również w kwestii projektów. Koordynuje prace związane z prowadzeniem budowy, korzystając z technicznie zaawansowanych rozwiązań.

http://www.bezpieczne-inwestycje.pl/ - 23 Sie 2017

KNZ - Koło Naukowe Zarządzania - AE Kraków****

Witryna studenckiego koła naukowego Akademii Ekonomicznej w Krakowie zajmującego się propagowaniem wiedzy na temat zarządzania. Na stronach umieszczono informacje o Kole, wiadomości o organizowanych konferencjach, a także listę członków koła oraz publikacje naukowe.

http://wizard.ae.krakow.pl/~kzarz/ - 6 Mar 2000

Konferencja Lean****

Konferencja Lean Management to powód dla którego powinieneś rezerwować czas. Uczestnicząc w tym wydarzeniu doświadczysz niepowtarzalnej okazji na zdobycie wiedzy i doświadczenia podczas spotkań z najlepszymi profesjonalistami z dziedziny zarządzania i biznesu.

http://leankonf.pl/ - 18 Kwi 2015