KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 287)

PRAXE*****

Witryna firmy PRAXE, której działalność jest związana z zarządzaniem firmami z branży dystrybucji produktów wysokiej rotacji oraz logistyki. Firma obsługuje także inwestycje kapitałowe, uruchamia nowe przedsięwzięcia, łączy spółki. Na stronie oprócz informacji o firmie, znaleźć można artykuły, ofertę i dane na temat współpracy.

http://www.praxe.pl/ - 17 Gru 2002

Questia - komunikacja korporacyjna, public relations*****

Questia - firma public relations działająca w obszarze: komunikacja korporacyjna i wewnętrzna, kryzysowa, media, ochrona zdrowia i marketing. Pracujemy dla sektora farmaceutycznego, ciężkiego, żywnościowego, finansowego i firm z branży ochrona środowiska.

http://questiapr.pl/ - 25 Lut 2005

Rozwiązania internetowe, promocja w sieci. B2B*****

Strona nowej, prężnie rozwijającej się firmy, oferującej szeroki wachlarz usług po bardzo konkurencyjnych cenach. Małe jest szybkie, małe jest piękne, małe jest wydajne...

http://www.global.biz.pl/ - 17 Paź 2000

Serwis Kadry*****

"Na naszych stronach WWW będą mogli Państwo skutecznie zaplanować szkolenie pracowników lub skorzystać z bazy adresowej firm zajmujących się doradztwem personalnym, a także dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach w branży. " Ponadto strona zawiera opracowania na temat HR, dane o liście mailingowej oraz informacje na temat książek, prasy branżowej i programów komputerowych.

http://www.kadry.info.pl/ - 28 Sie 2002

Serwis Sprzedaż*****

Serwis menedżerski o nowoczesnych metodach zarządzania sprzedażą. Największe zbiory artykułów, bazy szkoleń, porady prawne i wiele innych praktycznych narzędzi ułatwiających pracę.

http://www.sprzedaz.info.pl/ - 9 Sie 2000

Soflab Technology*****

Soflab Technology Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu: zapewnienia jakości w projektach IT, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych. Naszym doświadczeniem wspieramy Klientów w korzystaniu z usług dostawców IT.

http://www.soflab.pl/ - 26 Paź 2010

SoftLog*****

SoftLog oferuje wsparcie we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania logistyką. W szczególności oferta obejmuje doradztwo i obsługę w zakresie: organizacji sieci dystrybucji, zarządzania zapasami, zarządzania transportem, planowania produkcji, oceny stanu aktualnego, analizy i wyboru optymalnych rozwiązań. W skład oferty wchodzi także stała opieka merytoryczna oraz szkolenia dla pracowników.

http://www.softlog.com.pl/ - 21 Sty 2000

Solution - doradztwo personalne*****

SOLUTION - doradztwo personalne. Jesteśmy profesjonalnymi doradcami w dziedzinie zarządzania personelem, przez co pomagamy naszym Klientom w ich harmonijnym rozwoju i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. W bibliotece prezentacja artykułów z dziedzin jak: doradztwo personalne, human resources, zarządzanie zasobami ludzkimi, CRM.

http://www.solution.pl/ - 12 Gru 2001

Stowarzyszenie Project Management Polska*****

Strona poświęcona tematyce Project Management. Zamieszczono tu artykuły i informacje o konferencjach Project Management, listę dyskusyjną, linki itp.

http://www.spmp.org.pl/ - 27 Kwi 2000

Symatrix Sp. z o.o.*****

Symatrix Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem informatycznym. Do jej obszarów działania należą: Usługi w zakresie systemów wspomagających zarządzanie firmami handlowymi - konsulting, oprogramowanie, sprzęt, instalacje, sieci lokalne i globalne , Autorskie oprogramowanie Dżinn, Demon. Produkcja oprogramowania na zamówienie, dla szerokiego spektrum środowisk, systemów operacyjnych i sprzętu Sprzedaż usług związanych z siecią Internet.

http://www.symatrix.pl/ - 16 Lut 2001