KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 288)

System Oprogramowania Hotelowego CHART*****

Strony PGNiG S.A Oddział GEOVITA, znanej sieci hotelarskiej oraz producenta Systemu Oprogramowania Hotelowego CHART - najczęściej użytkowanego programu hotelowego w Polsce. System CHART to bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze system informatyczny przeznaczony dla obiektów hotelowych wszystkich typów. Strona zawiera ofertę, zdjęcia.

http://www.geovita.com.pl/ - 5 Mar 2002

Szkolenia i zarządzanie GBR*****

Szkolenia i zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta i umiejętności interpersonalne oferuje GB Resources. Na stronie prezentacja bogatej oferty szkoleniowej i doradczej.

http://www.szkolenia.gbr.pl/ - 12 Mar 2004

Szkolenia, zarządzanie, kursy-Training & Solutions - szkolenia dla Handlowców.*****

Szkolenia "szyte na miarę", dla działów sprzedaży, zarządów, kadry kierowniczej, przedstawicieli handlowych, szkolenia marketingu, szkolenia z zakresu obsługi klienta,coaching,zarządzanie,szkolenia z zakresu strategii,szklenia z analizy,reengineering, rekrutacja i selekcja,Assessment i Development Center.

http://www.training-solutions.pl/ - 17 Wrz 2004

Tomatoe PR - Agencja Public Relations*****

Tomatoe PR jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Public Relations, której wiedza, doświadczenie i innowacyjne podejście do realizowanych projektów pozwala optymalizować relacje pomiędzy markami oraz korporacjami i ich otoczeniem. Tomatoe Public Relations świadczy pełne usługi z zakresu Komunikacji Marketingowej. Tworzymy Strategie PR, PR Produktowy, Komunikację Korporacyjną i Wewnętrzną, a także Internetową. Posiadamy doświadczenie w Zarządzaniu Problemem i Sytuacjach Kryzysowych. Organizujemy Akcje Społeczne (CSR), a szczególnie dbamy o naszych Klientów w segmencie Relacji z Mediami oraz Inwestorami.

http://www.tomatoe.pl/ - 31 Maj 2007

W money.pl urzędy skarbowe, dziennik ustaw, umowy, ustawy, kodeks pracy*****

Portal przedsiębiorców. Szukasz dotacji? Potrzebujesz porady? Tu poradniki, narzędzia, akty prawne, katalog firm, wzory umów, pisma, formularze i inne

http://www.msp.money.pl/ - 27 Kwi 2005

Warszawski Instytut Bankowości*****

Fundacja świadczy usługi doradcze oraz szkolenia. Na stronie można znaleźć propozycje dla najwyższej kadry zarządzającej.

http://www.wib.org.pl/ - 5 Lip 2000

WINUEL S.A*****

Systemy wspomagania zarządzania energią, zarządzania przedsiębiorstwami i usługi integracji oprogramowania.

http://www.winuel.com.pl/ - 23 Cze 2000

Wydział Zarządzania - AGH*****

Strona wydziału zawiera materiały dydaktyczne, informacje dla studentów i kandydatów na studia, dane teleadresowe akademii, odnośniki do stron studentów.

http://www.zarz.agh.edu.pl/ - 12 Lut 2002

Wyższa Szkoła Zarządzania*****

Strona jest wizytówką Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Szkoła jest uczelnią niepaństwową i działa na podstawie wpisu do rejestru uczelni niepaństwowych po numerem 74. Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie została utworzona decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniu 29 grudnia 1995 roku.

http://www.wsz.edu.pl/ - 22 Lut 2001

Zarządzanie zasobami ludzkimi*****

Zarządzanie zasobami ludzkimi - wszystko, co można na ten temat powiedzieć, znajdziesz pod hrm.pl. Na naszych stronach poruszono tematykę Human Resource Management, oferując też katalog firm, księgarnię, wzory dokumentów dla działów personalnych.

http://www.hrm.pl/ - 25 Paź 2001