KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 294)

180° Turnaround Management****

180° TM zajmuje się turnaround management - zarządzaniem kryzysowym, wyciąganiem firm z kłopotów, restrukturyzacją.

http://180.pl/ - 13 Sty 2004

4P Format Zintegrowany marketing dla Hoteli****

4P FORMAT MARKETING to firma oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu internetowego dla branży hotelarskiej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy w zakresie hotelarstwa. Wykorzystujemy ją teraz aby pomagać kolejnym Obiektom w osiąganiu satysfakcjonujących wyników. Zespół ekspertów 4P Format specjalizuje się w takich działaniach jak : marketing internetowy strony internetowe e-commerce revenue management zarządzanie obiektami Pozwól nam wyprzedzić Twoją konkurencję i sprawić, że będziesz liderem na rynku.

http://www.4pf.pl/ - 22 Sie 2015

ABC Direct Contact. Warszawa****

Firma ABC Direct Contact z Warszawy zajmuje się kompleksową obsługą kampanii marketingu bezpośredniego, zajmuje się także dystrybucją katalogu firm "Panorama Firm". Na stronie można znaleźć informacje o działalności spółki, ofercie. Serwis dostępny jest także w języku angielskim.

http://www.abc-dc.com.pl/ - 23 Sty 2006

ABM Business Partner - doradztwo finansowe i biznesowe****

Doradztwo finansowe i biznesowe z zakresu corporate finance, sporządzanie wycen i biznes planów, pozyskanie kapitału, transakcje przejęć i fuzji, analizy rynkowe i marketingowe, pomoc w uzyskaniu kredytu

http://www.abmpartner.eu/ - 8 Wrz 2006

Aby inwentaryzacja była szybka i łatwa - Program STOCK****

Program Stock to gwarancja łatwej i szybkiej inwentaryzacji środków trwałych. Ewidencja środków majątkowych odbywa się przy wykorzystaniu czytnika kodów kreskowych, który bezbłędnie identyfikuje konkretny przedmiot. Program samodzielnie odnajduje różnice w aktualnym stanie środków materiałowych, porównując spis z natury ze swoją bazą danych. Przygotowuje do wydruku formularze inwentaryzacyjne. Dodatkowo użytkownicy programu zawsze będą wiedzieli, w którym miejscu znajduje się przedmiot, kto jest w jego posiadaniu i kto jest za niego odpowiedzialny.

http://www.inwentaryzacja.net.pl/ - 17 Cze 2005

Actum.pl Administrowanie nieruchomościami Gdynia****

Firma istnieje od 1998 r. i zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem budynkami w Gdyni, Sopocie i Gdańsku. Wykwalifikowana kadra, profesjonalne oprogramowanie, zaplecze prawnicze oraz wiele lat doświadczeń gwarantują wysoki poziom obsługi.

http://www.actum.pl/ - 14 Lip 2014

Adecco Poland****

Firma świadczy usługi w zakresie wypożyczania pracowników czasowych, try & hire, poszukiwania i doboru kadr, outsourcingu, merchandisingu, projektowania i wdrażania systemu ocen pracowników itp.

http://www.adecco.pl/ - 14 Lip 2000

ADM CONSULTING - KADRY, PŁACE, FINANSE, EKONOMIA****

Proponujemy przekazanie nam zadań, funkcji i procesów związanych z prowadzeniem kadr, płac, ZUS, obsługą ekonomiczną firmy(wnioski kredytowe, biznes plany, wyceny przekształcenia, itp.). Naszą ofertę kierujemy szczególnie do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

http://www.swiader.pl/ - 7 Wrz 2004

ADMIN CONTROL zarządzanie nieruchomościami****

Admin Control zajmuję się świadczeniem kompleksowych usług związanych z administrowaniem nieruchomości komercyjnych, prywatnych jak i również wspólnot mieszkaniowych. Świadczymy szeroki zakres usług począwszy od regulacji stanu prawnego nieruchomości poprzez przygotowanie i sporządzanie wszelkich rozliczeń związanych z jego obsługą i administracją, rozwiązywaniem problemów technicznych, remontowych. Admin Control dysponuje nowoczesnym oprogramowaniem do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi umożliwiającymi dostęp ciągły do nieruchomości jak i poszczególnych lokali w każdym czasie. Prosty i intuicyjny interfejs prezentujący wszystkie potrzebne informacje sprawia, że mieszkańcy i właściciele mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

http://www.admincontrol.pl/ - 13 Paź 2016

Administrowanie budynkami Gliwice****

Szukasz dobrego administratora dla Twoje wspólnoty mieszkaniowej? Zgłoś się do nas i pozwól nam solidnie zaopiekować się budynkami i należycie je administrować.

http://www.nasza-kamienica.pl/ - 24 Lis 2016