KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 287)

AG "TEST" Human Resources - wspieramy firmy w zakresie zasobów ludzkich****

Od 1991 roku wspieramy klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy, oceniamy potencjał personelu, szkolimy, budujemy systemy motywacyjne. Wspieramy menedżerów w decyzjach strategicznych i kluczowych procesach biznesowych.

http://www.testhr.pl/ - 6 Cze 2005

Agencja Brand Position Employer Branding - Wizerunek Pracodawcy****

Mocna, rozpoznawalna i dobrze postrzegana przez aktualnych i potencjalnych pracowników marka pracodawcy, to bardzo ważny element rozwoju firmy i dlatego właśnie employer branding http://www.brandposition.pl jako jeden z kierunków zrównoważonego rozwoju biznesu powinien wpisywać się w jej strategię. Najlepsi pracownicy są bardzo uważni przy wyborze pracodawcy i równie wymagający jak Klienci, którzy dokonują wyboru produktów na podstawie ich unikalnych wartości, dlatego właśnie każda firma, jako pracodawca powinna posiadać mocną i rozpoznawalną markę, konkurującą kompetencyjnie z innymi organizacjami.

http://brandposition.pl/ - 18 Lut 2017

Agencja Public Relations ComPress S.A****

Firma wyczerpująco przedstawia swoją ofertę, oprócz tego udostepnia artykuły własne publikowane w prasie.

http://www.compress.pl/ - 10 Lip 2000

Agencja Reklamowa MAX w Poznaniu****

Na stronie internetowej www.maxrekl.pl zamieszczone są informacje na temat różnorodnych artykułów reklamowych, idealnych jako upominek dla klienta. Szeroka gama produktów pozwala wybrać idealny gadżet reklamowy.

http://maxrekl.pl/ - 12 Kwi 2013

AIMS****

AIMS - pomoc we wdrożeniach systemów jakości (ISO 9001:2000, ISO 9001 2000, ISO 14001:1996, ISO 18001, HACCP, BRC, IFS, AQAP, GMP, GHP) oraz pomoc w uzyskiwaniu dotacji Unii Europejskiej, PHARE i SAPARD. Firma jest akredytowana w PARP.

http://www.aims.biz.pl/ - 3 Mar 2004

Alta - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz narzędzia psychologiczne****

Firma Alta oferuje produkty i usługi z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także diagnostyki psychologicznej oraz sprzęt do rehabilitacji procesów poznawczych.

http://www.alta.pl/ - 25 Lis 2004

Analizy biznesowe****

Zacznij korzystać z innowacyjnego systemu, którym jest Wirtualny Analityk. Za pośrednictwem niego wykonasz sprawnie analizy biznesowe. Poza tym analiza porównawcza KPI pomoże Ci regularnie nadzorować wskaźniki operacyjne i finansowe.

http://wirtualnyanalityk.pl/ - 17 Sie 2012

Analizy rynku nieruchomości****

Serwis ProperLinked przedstawia innowacyjny wymiar komunikacji na rynku nieruchomości. Proponuje kompleksowe rozwiązania dla posiadaczy nieruchomości, jak również dla innych uczestników w branży. W naszej ofercie odnajdziesz wirtualne prezentacje, monitoring, stream i dużo więcej.

http://properlinked.pl/ - 11 Paź 2012

Anica System****

Witryna należąca do firmy specjalizującej się w realizacji projektów w zakresie tzw. ?integracji biznesowej?. Spółka od pięciu lat świadczy kompleksowe usługi informatyczne i konsultingowe. Na stronach znajdziemy informacje o autoryzacji i partnerach, oddziałach i spółkach zależnych oraz ofertę usług.

http://www.anicasystem.com.pl/ - 3 Mar 2000

Apollo-Rida Poland****

Witryna firmy która wybudowała kilka budynków a teraz nimi zarządza. Na stronach można znaleźć informacje na temat tych inwestycji oraz aktualności.

http://www.apollorida.com.pl/ - 6 Mar 2000