KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 285)

Arrow Consultants - Strategie biznesowe, strategie marketingowe, doradztwo biznesowe, analizy rynku****

W Arrow Consultants wierzymy w przygotowanie i dogłębną analizę. Wierzymy także, że najlepsze pomysły są w takim samym stopniu rezultatem kreatywności jak i twardej analizy faków.

http://www.arrowconsultants.pl/ - 11 Kwi 2006

art-project+****

Witryna studia reklamy (poligrafia, grafika komputerowa, projektowanie www, fotografia, animacje) i consultingu (doradztwo w zakresie zarządzania i marketingu, oprogramowanie komputerowe). Na stronach znajdziemy ofertę i więcej informacji o firmie.

http://www.artproject.com.pl/ - 8 Mar 2000

ASW Ekspert - wdrażanie norm ISO 9001 i ISO 14001****

Firma ASW Ekspert specjalizuje się we wdrażaniu norm ISO 9001 i ISO 14001. Oferujemy kompleksowy zakres usług.

http://www.iso.waw.pl/ - 22 Wrz 2004

Atmoterm****

Atmoterm to połączenie ochrony środowiska, ciepłownictwa firmy ''Termaserw'' oraz pracowni informatycznej ''Spectrum''. Firma stworzyła System Wspomagania Zarządzania Ochroną Środowiska, oferuje inne programy informatyczne oraz świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania i inwestycji z uwzględnieniem ochrony środowiska.

http://www.atmoterm.pl/ - 14 Lut 2000

Audyt telekomunikacyjny****

Oferta usług doradztwa telekomunikacyjnego obejmującego audyt, optymalizację i outsourcing oraz modernizację i projektowanie systemów telekomunikacyjnych. Usługi skierowana są do dużych i średnich firm pragnących redukować koszty funkcjonowania.

http://www.eiseipirst.pl/ - 19 Paź 2004

AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska****

Firma AZ Management zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu ochrony środowiska. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odpadami. Doradzamy, szkolimy, wspieramy.

http://www.azman.pl/ - 24 Lis 2016

Badania satysfakcji pracowników: zadbaj o zaangażowanie załogi****

Zapraszamy na portal tematyczny, który zawiera przede wszystkim wartościowe informacje na temat metodologii prowadzenia badań satysfakcji pracowników. Na stronie zostały omówione koncepcje teoretyczne najbardziej cenionych naukowców, zajmujących się tematyką zarządzania personelem. Nasze publikacje to wyłącznie rzetelna i zweryfikowana wiedza, opatrzona przypisami oraz bibliografią. Jeśli więc planują Państwo przeprowadzenie badań pracowników w swojej firmie lub potrzebują opracowania na potrzeby pracy czy publikacji naukowej, zapraszamy na nasz portal o nazwie Badania satysfakcji.

http://www.badania-satysfakcji-pracownikow.pl/ - 17 Sty 2017

Baza Wiedzy Menedżerskiej****

Bezpłatna baza z artykułami i narzędziami z dziedziny zarządzania.

http://www.mentorkiz.pl/mentor/pol/menu.htm - 21 Kwi 2004

BC Inwestplan - ISO 9001, dotacje UE, biznes plan****

Firma konsultingowa zajmująca się wdrażaniem, szkoleniem i doradztwem w zakresie norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001, ISO 17025, doradztwie w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych, opracowywania biznes planów, analiz ekonomiczno-finansowych, programów naprawczych i strategii marketingowych.

http://www.inwestplan.pl/ - 4 Lip 2005

BCC - wdrożenia SAP, systemy SAP ERP****

BBC zajmuje się obsługą wdrażania systemów wspomagania zarządzanie (SAP R/3, ERP). Kompleksowa obsługa obejmuje pełen zakres czynności związanych z wdrożeniem SAP ERP - analiza przedwdrożeniowa, sprzedaż licencji, konsultacje, szkolenia i instalacja wybranego systemu SAP. Na stronach opisano ofertę usług, podano aktualności z życia firmy, kontakt oraz oferty pracy.

http://www.bcc.com.pl/ - 15 Lut 2008