KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 294)

Benefactor****

Szkolenia kadry menedżerskiej oraz pracowników działu sprzedaży, internetowe analizy biznesowe, coaching zespołów zarządzających, coaching indywidualny,analizy kompetencji.

http://www.benefactor.pl/ - 5 Sie 2004

Big bang promotion - Krzysztof Dużyński****

Strona firmy Big Bang promotion Krzysztofa Dużyńskiego.

http://www.bigbang.pl/ - 2 Lis 2004

BIP SAPO informacje o przetargach****

Samorządowa Administracja Placówek Edukacyjnych w Wyrzysku to jednostka budżetowa prowadząca obsługę administracyjno-ekonomiczną placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest gmina Wyrzysk. Poza podstawowymi zadaniami jakimi są: inicjowanie i koordynowanie współpracy między tymi placówkami oraz prowadzenie i kalkulowanie ich dochodów we współpracy z dyrektorami szkół, prowadzenie ewidencji środków finansowych gminy, przeznaczonych na doskonalenie zawodowe nauczycieli a także zarządzanie oświatowymi zasobami lokalowymi, Samorządowa Administracja Palcówek Oświatowych w Wyrzysku prowadzi również gospodarstwa pomocnicze, utworzone przez Dyrektora jednostki w celu efektywniejszego wykorzystywania gminnych środków finansowych, którymi są: basen pływacki oraz kotłownia szkolna. Gorąco zachęcamy do współpracy z nami i polecamy zapoznanie się ze szczegółami naszej działalności na stronie internetowej.

http://sapowyrz.pl/ - 8 Sty 2013

Biuro Nieruchomosci.Bodek.eu - mieszkania, kamienice, domy, działki z Krakowa, Tarnowa i okolic****

Biuro-nieruchomosci.eu - mieszkania, kamienice, domy, działki, Kraków, Tarnów i okolice. Sprzedaż, wynajem. Postępowania spadkowe, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości. Projekty architektoniczne i nadzory budowlane.

http://ww.biuro-nieruchomosci.eu/ - 23 Kwi 2007

Biuro Organizacji Doradztwa i Szkolenia****

Firma zajmuje się wspomaganiem oraz obsługą firm w zakresie doradztwa i szkoleń dostosowanych do sektora działań klienta oraz jego kultury organizacyjnej, prowadzi badania potrzeb, sporządza opracowania misji i strategii rozwojowej. Szkolenia o których tu mowa to: menedżerskie, marketingowe i sprzedaży, finansowe i rachunkowe, zarządzania jakością oraz komputerowe.

http://www.bodis.com.pl/ - 22 Paź 2002

Biuro serwisowane do wynajęcia w Warszawie****

Oferujemy do wynajęcia małe biura serwisowane w centrum Warszawy. Biuro serwisowane to w pełni umeblowany pokój biurowy, przygotowany od razu do pracy dla 2 lub 3 osób. Wynajem biura serwisowanego zapewnia w cenie dostęp do szybkiego internetu, sprzątanie biura, serwis kawowy oraz możliwość korzystania z sal spotkań. Biuro serwisowane zapewnia elastyczne warunki wynajmu - możliwy wynajem biura już tylko na jeden miesiąc - bez kaucji i zabezpieczeń. Wynajem biura serwisowanego jest idealnym rozwiązaniem dla małych, nowych lub rozwijających się firm, które potrzebują rozwiązań elastycznych, dopasowanych do szybko zmieniających się potrzeb młodej firmy. Krótkoterminowy najem biura całkowicie urządzonego i gotowego do pracy od pierwszego dnia jest też dobrym rozwiązaniem dla pracy tymczasowej - dla zespołu realizującego konkretny, czasowy projekt.

http://biur.co/ - 14 Maj 2016

Biuro wirtualne czy realne?****

Już od pierwszych dni istnienia spółka potrzebuje adresu - tak do celów rejestrowych jak i dla potrzeb odbioru korespondencji. Nie jest przy tym skazana na konieczność wynajęcia drogiego w utrzymaniu własnego biura z personelem - może skorzystać z tzw. biur wirtualnych. Ale czym jest biuro wirtualne? Czy oznacza biuro nieistniejące w realnym świecie? Nie, biuro wirtualne to hasło, nazwa usługi która na trwale zadomowiła się już na rynku. Niekiedy organy rejestrowe, jak np. Urzędy Skarbowe kwestionują zgłaszany adres spółki jako niespełniający prawnych wymogów dla siedziby przedsiębiorcy. Jak zatem uchronić się przed takimi zarzutami a mimo to nie być zmuszonym do ponoszenia nadmiernych kosztów własnego lokalu biurowego. Radzimy na co zwrócić uwagę przy wyborze biura wirtualnego aby spełnić prawne wymogi dla siedziby spółki. Nie jest to trudne - kluczowym elementem pozwalającym uznać adres biura wirtualnego za siedzibę spółki jest możliwość wykonywania w biurze czynności zarządu spółki.

http://biurowirtualne.warszawa.pl/biuro-wirtualne-czy-realne/ - 10 Sty 2017

Biznes, marketing praktyczny w internecie. Webmaster-narzędzia i dodatki****

Biznes, marketing w internecie - serwis uczący w sposób praktyczny i rzeczowy marketingu internetowego dla małych i średnich biznesów, darmowe e-booki, program AntySpam. Dla Webmastera do: skrypty java, php, gify, flash, zabezpieczenia przed wirusami, spyware, ogłoszenia (500 000 odsłon za 11zł) oraz książka, hosting, dzwonki,logo do komórki.

http://aptr.strona.pl/ - 29 Cze 2004

Blog marketing****

Blog o marketingu, zarządzaniu i innych tajemniczych sprawach. Jesteśmy pasjonatami wszystkiego, co dotyczy zarządzania, marketingu, nowych technologii. Z radością, każdego dnia odrywamy ten nowy, fascynujący świat. Prowadzimy agencję marketingową, którą nazwaliśmy ERIM, w ramach której świadczymy usługę ERIMAX. ERIMAX to system tworzenia w pełni unikalnego, niezwykle szczegółowego planu promocji Państwa produktu/usługi/marki/firmy.

http://blog.erim.pl/ - 19 Maj 2011

Blog z pomysłami na biznes****

Blog Pomyslynabiznes.org.pl powstał dla osób szukajacych pomysłów na biznes oraz porad jak go znaleźć i przeanalizować. Na blogu znajdują się również praktyczne porady dotyczące zakładania firmy, finansowania oraz pisania biznesplanu.

http://pomyslynabiznes.org.pl/ - 21 Kwi 2015