KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > badanie rynku (83)

CBM Test- Centrum Badań Marketingowych****

Strona firmy CBM Test, specjalizującej się w badaniach marketingowych. Na stronie została zamieszczona oferta firmy wraz z referencjami.

http://www.cbmtest.com.pl/ - 20 Paź 2001

ComBeeNut****

Zarządzanie projektami nawet w małych firmach powinno być odpowiednio zaplanowane i oparte na sprawdzonych rozwiązaniach informatycznych. Dzięki temu praca nie tylko będzie przebiegała sprawniej, ale także przyjaźniej i bardziej elastycznie. ComBeeNut to przedsiębiorstwo, które od wielu lat udoskonala procesy w wielu firmach poprawiając ich skuteczność w praktycznym wymiarze. To gwarantuje poprawę konkurencyjności, obniżenie kosztów, zmniejszenie błędów i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z usług ComBeeNut.

http://combeenut.pl/ - 11 Kwi 2015

COMPUTER WORLD****

Wydanie on-line miesięcznika o tematyce biznesowej ze świata komputerów. Morze przydatnych informacji dla każdego kto chce się liczyć na tym rynku.

http://www.computerworld.pl/ - 10 Lip 2000

Eurotest - Instytut Usług Marketingowych****

Firma marketingowa wykonująca na zlecenie badania i analizy przedsiębiorstw i rynku oraz prowadząca szkolenia. Na stronach przedstawiono szczegółową ofertę usług.

http://www.eurotest.com.pl/ - 23 Mar 2000

Grupa Badawcza DSC - badania ilościowe i jakościowe CATI, IDI, PAPI****

Specjalnością firmy są strategie rozwiązywania problemów społecznych oraz wykonywanie badań ilościowych i jakościowych. Stosujemy takie techniki, jak Mystery Shopper (tajemniczy klient), IDI, PAPI, CAWI. Zadania realizuje Studio CATI.

http://www.grupa-dsc.eu/ - 18 Lut 2016

Imas International Sp. z o.o.****

Strona niezależnej agencji badań marketingowych. Firma oferuje pełen zakres badań jakościowych i ilościowych.

http://www.imas.pl/ - 5 Mar 2001

INSE Research - Badania rynku****

INSE Research to instytucja badawcza która przygotowuje i przeprowadza badania rynkowe. Szeroki zespół specjalistów różnych dziedzin powala na przeprowadzenie rzetelnego badania rynkowego. Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu różnych badań. Przeprowadzamy badania marketingowe, jakościowe, fokusowe. Skupiamy się również na badaniu satysfakcji klienta.

http://research.inse.pl/ - 20 Mar 2014

Instytut Ekonomiczny****

Oficjalna strona Instytutu Ekonomicznego MODUS Sp. z o.o w Gliwicach i Instytutu Organizacji INORG sp z o.o w Gliwicach. Informacje o władzach, projektach, bieżące informacje, o produktach.

http://www.iemodus.pl/ - 17 Paź 2001

Intendo - Konsulting Marketing Reklama, Agencja Marketingowa****

Mała firma może na rynku więcej. Duża firma może trafniej. A Intendo może w tym pomóc. Intendo to Agencja Marketingowa świadcząca usługi z zakresu: strategia marketingowa, badania marketingowe, reklama, trade-marketing, PR, promocje i sprzedaż oraz analizy rynku z wykorzystaniem naukowych narzędzi TOC (Teoria Ograniczeń). W Intendo dostajesz spójny i nietuzinkowy pomysł na komunikację swojej marki. Maksymalny zysk Klientów to cel działań Intendo, umożliwia wszechstronne podejście do marketingu: praktyka w zarządzaniu Marketingiem i Public Relations znanych ogólnopolskich marek, zasady zarządzania projektowego, spojrzenie trenerskie i psychologiczne oraz doświadczenie dziennikarskie. Ze strategicznych i analitycznych usług Intendo korzystają m.in. Agencje Reklamowe i Public Relations.

http://intendo.com.pl/ - 4 Wrz 2013

JUST Polska Agencja Reklamowa****

Serwis prowadzony przez Polską Agencję Reklamową JUST. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące oferty agencji, informacje o agencji oraz galeria wykonanych prac.

http://www.just.com.pl/ - 17 Mar 2000