KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > badanie rynku (83)

Karol Wolski, psycholog i trener biznesu****

Strona poświęcona psychologii biznesu, badaniom marketingowym, badaniom rynku, analizom statystycznym oraz szkoleniom biznesowym dla firm. Strona zawiera artykuły z zakresu psychologii biznesu, badań rynku oraz badań marketingowych.

http://karolwolski.pl/ - 30 Kwi 2013

Marketing Audit Blog****

Blog o marketingu i jego wpływie na działania ludzi i firm. Jego celem jest przekazywanie wiedzy, którą możesz już teraz wykorzystać w Twoim biznesie. Autorem jest Łukasz Schab - Doradca Strategiczny.

http://www.marketingaudit.pl/ - 23 Sty 2009

Outsource Marketing Polska s.c.****

Agencja marketingowo-konsultingowa, współpracująca z innymi podmiotami na zasadach outsourcingu usług. Doradztwo z zakresu marketingu - mix.

http://www.omarketing.pl/ - 14 Gru 2005

Pracownia Analiz Statystycznych - obliczenia statystyczne****

Specjalnością Pracowni Analiz Statystycznych są badania danych. Proponujemy pomoc w zakresie obliczeń.

http://analizabadan.com/ - 7 Gru 2015

Profesjonalny portal rynku handlu detalicznego****

RETAILNET to branżowy portal informacyjny "business-to-business" skierowany do menedżerów związanych z branżą handlu detalicznego, hurtowego oraz rynkiem centrów handlowych. RETAILNET to unikalne źródło informacji biznesowych o planowanych inwestycjach w branży.

http://retailnet.brog.pl/ - 22 Gru 2006

Profesjonalny portal rynku hotelowego i gastronomicznego****

HORECANET to branżowy portal informacyjny "business-to-business" skierowany do menedżerów związanych z polską branżą HoReCa. HORECANET to unikalne źródło informacji biznesowych, na bieżąco informujące o nowych inwestycjach i przekształceniach tego rynku.

http://horecanet.brog.pl/ - 22 Gru 2006

Profesjonalny portal rynku LPG/CNG/LNG w Polsce****

GASNET to branżowy portal informacyjny "business-to-business" skierowany do menedżerów związanych z polską branżą gazu płynnego. Portal na bieżąco informuje o rozwoju tego rynku w Polsce, nowych inwestycjach, zmianach przepisów oraz przetargach.

http://gasnet.brog.pl/ - 22 Gru 2006

Profesjonalny portal rynku paliw****

PETRONET to branżowy portal informacyjny "business-to-business" skierowany do menedżerów związanych z polską branżą paliwową i stacji benzynowych. Portal daje pełny przegląd rynku paliw płynnych.

http://petrolnet.brog.pl/ - 22 Gru 2006

Project Management****

Strona firmy przygotowującej projekty z zakresu zarządzania, w tym o charakterze restrukturyzacyjnym, doradczym, analizy i biznes plany.

http://www.pm.krakow.pl/ - 10 Gru 2001

"Przedsiębiorstwo Fair Play"****

Przedsiębiorstwo Fair Play czyli II edycja programu promocji kultury przedsiębiorczości. Na stronach umieszczono regulaminy, kapitułę, certyfikaty oraz laureatów.

http://www.fairplay.com.pl/ - 24 Mar 2000