KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > badanie rynku (83)

Publika - agencja reklamowa***

Publika - agencja reklamowa opracowuje strategie i kampanie marketingowe. Na stronie zamieszczono informacje o firmie oraz prezentację.

http://publika.com.pl/ - 17 Paź 2001

Statystyka i analiza danych***

Firma RSTAT jest profesjonalnym dostawcą analiz i opracowań z zakresu badania rynku, opinii, analiz biznesowych. Firma realizuje również projekty o charakterze data mining i analitycznym. R-Stat to firma badawcza skupiająca się głównie na przetwarzaniu i analizie danych. Najczęściej zajmujemy się fazą analizy danych czyli opracowania raportu i wyciągnięcia sensownych wniosków w oparciu o posiadane dane i z wykorzystaniem zaawansowanych metod analitycznych. Prowadzimy również badania w pełnym zakresie, czyli od fazy identyfikacji potrzeb, poprzez przygotowanie narzędzi badawczych, zebranie danych po ich analizę.

http://www.rstat.pl/ - 23 Wrz 2009

Touch Ryszard Adamski - badania marketingowe analiza danych marketingowych consulting szkolenia***

TOUCH Ryszard Adamski consulting, badania marketingowe, analiza danych marketingowych, szkolenia marketingowe, marketing.

http://www.touch.com.pl/ - 23 Maj 2005

Veltron - specjalista na Czechy***

Oferta firmy to: marketing, przedstawicielstwo handlowe, tłumaczenia, doradztwo, informacje techniczno-handlowe, targi, analizy konkurecji, badanie rynku, prezentacja firm, reklama

http://www.veltron.cz/ - 28 Lis 2000

Zaufana Marka. Promocja Marki, Branding, Certyfikat dla Firmy, Certyfikaty dla Firm***

Zaufana Marka - Kreowanie Marki, Branding, Kompleksowa Promocja Marki - bo Zaufanie Klienta jest Najcenniejsze ! Badania opinii i preferencji Klienta, budowa pozytywnego wizerunku Marki, Firmy, Produktu.

http://zaufanamarka.pl/ - 4 Lut 2011

Agencja Edukacyjna**

Strona zawiera ofertę pomocy przy wszelkiego rodzaju pracy z różnego rodzaju tekstami, poszukiwaniem materiałów źródłowych i bibliograficznych, przeprowadzaniem badań.

http://www.adam.tpi.pl/ - 23 Lip 2002

Biuro Pojektowo-Konsultingowe EUROSTRADA**

Na stronach dostępne są materiały na temat: Ocena doświadczeń z projektowania autostrad płatnych.

http://www.eurostrada.com.pl/ - 22 Mar 2000

Cracow Consulting Group**

Stron firmowa firma Cracow Consulting Group. Firma zajmuje się doractwem w zakresie marketingu oraz przeprowadzaniem badań rynkowych.

http://www.cracon.com/ - 10 Gru 2004

Cyklotron**

Ascot oferuje narzędzie analizy technicznej do gry na giełdzie. Oscylatory i Systemy Transakcyjne dla giełdowych rynków światowych. Pobierz za darmo. Ascot is creating Trading Systems for all exchange markets. Download free.

http://cyklotron.republika.pl/ - 19 Sie 2004

GROCOM Komputery Serwis Oprogramowanie**

Powstaliśmy w odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących profesjonalnej obsługi w zakresie rozwiązań informatycznych. Jesteśmy doświadczonym zespołem z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Jako nasz cel stawiamy Państwa zadowolenie, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się szeroko pojętą branżą informatyczną od serwisowania komputerów, projektowania stron internetowych, aż po tworzenie zaawansowanych programów na indywidualne zamówienie. Świadczymy także usługi kompleksowej obsługi informatycznej firm oraz instytucji państwowych. Doświadczenie, które zdobywaliśmy poprzez kilka lat bezpośredniej pracy z klientami, pozwala nam na odpowiednie rozpoznanie potrzeb i zaoferowanie kompleksowego rozwiązania spełniającego potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

http://www.grocom.pl/ - 21 Lis 2011