KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL*****

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL oferuje dopisywanie informacji o swoich dłużnikach, sprawdzanie kontrahentów, sprawdzanie informacji o sobie oraz kto i w jakim czasie zadawał pytania na nasz temat, monitorowanie przedsiębiorstw. Krajowy Rejestr Długów S.A. (KRD S.A.) to w pełni nowoczesne, ustawowo kontrolowane i przede wszystkim skuteczne narzędzie codziennej pracy przedsiębiorców, którzy borykają się z nierzetelnymi klientami.

http://krd.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Giełda Papierów Wartościowych*****

Serwis Giełdy Papierów Wartościowych zawiera wszelkie informacje dotyczące rynku papierów wartościowych w Polsce: statystyki, regulacje prawne, wyniki sesji, wiadomości ze spółek.

http://www.gpw.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Arbitraż Gospodarczy*****

Witryna oferuje podstawowe informacje o arbitrażu, listę krajowych i zagranicznych sądów arbitrażowych, przepisy prawa polskiego, arbitrażowe prawo modelowe Narodów Zjednoczonych. Pierwsze w Polsce tłumaczenie reguł arbitrażowych UNCITRAL.

http://www.jmm.rubikon.pl/pag/ - 25 Lut 2000

ArsPatent - informacje o patentach*****

Serwis zawiera informacje o będących w mocy, opublikowanych w Polsce: udzielonych patentach na wynalazki i prawach ochronnych na wzory użytkowe (od roku 1979), zgłoszeniach na wynalazki i wzory użytkowe, na które jeszcze nie udzielono ochrony (od roku 1979), zgłoszonych i zarejestrowanych w trybie procedury krajowej znakach towarowych oraz znakach towarowych zarejestrowanych w trybie Porozumienia Madryckiego o Międzynarodowej Rejestracji Znaków Towarowych.

http://www.arsinfo.pl/arspatent/ - 15 Lut 2000

Centrum Informacji Gospodarczej*****

Celem Centrum Informacji Gospodarczej jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości, działalność informacyjna, doradcza oraz pomocowa w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych między firmami.

http://www.cig.pl/ - 15 Mar 2005

Data Group*****

Data Group jest dostawcą raportów i opracowań rynkowych oraz serwisów informacyjnych i baz danych wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem. Zadaniem Data Group jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych menedżerów, specjalistów marketingu, reklamy oraz mediów.

http://www.datagroup.com.pl/ - 10 Kwi 2000

I-BIZ Online*****

Wszystko o biznesie w Internecie. Znajdziesz tu wiadomości z rynku IT, wywiady z ludźmi z branży, codzienny newsletter, wypowiedzi ekspertów, itp. Serwis przygotowany przez redakcję miesięcznika I-BIZ.

http://www.i-biz.pl/ - 12 Lut 2001

InfoPolska - serwis informacyjny.*****

Nowy polski serwis informacyjny, w którym znajdziesz bazę firm (obecnie ok. 200.000 podmiotów gospodarczych), Non-Stop Targi - wirtualna impreza targowa, informacje gospodarcze, a także humor, dowcip, aktualności, itd

http://www.infopolska.pl/ - 2 Mar 2001

IT-Investment.pl, portal branży it, consulting informatyczny*****

IT-Investment.pl - portal systemów informatycznych. Zawiera dziesiątki ofert usług it i systemów informatycznych. Przedsięwzięcie firmy IT-Investment Consulting świadczącej również usługi dla firm (Szkolenia IT - tematyka ROI/TCO, konsulting, doradztwo).

http://www.it-investment.pl/ - 18 Lut 2004

Katalog Ofert Inwestycyjnych Polskich Miast i Gmin*****

Strona prezentuje potencjał gospodarczy polskich miast i gmin oraz konkretne oferty inwestycyjne m.in. oferty sprzedaży i zagospodarowania nieruchomości, oferty inwestycyjne w sektorze gospodarki komunalnej, mieszkaniowej, w komunikacji, turystyce, itp.

http://www.polishcities.pl/ - 19 Lut 2001