KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Specjalistyczny Ośrodek Szkoleniowy SOS****

Strona poświęcona ofercie szkoleń i kursów Specjalistycznego Ośrodka Szkoleniowego SOS. W witrynie odnajdą Państwo szkolenia adresowane do ratowników medycznych, ratowników wodnych. Przedsiębiorstwom oferujemy szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej oraz BHP.

http://www.szkolenia-sos.pl/ - 19 Paź 2013

Thought&Done Polska (szkolenia menedżerskie, HR, e-learning)****

Firma Thought&Done specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej oraz projektowaniem systemów e-learningowych. Możliwość zapisania sie na szkolenie otwarte on-line.W ofercie znajdują się szkolenia z zakresu coachingu, motywacji, zarządzania zasobami ludzkimi, outplacementu, technik psychomanipulacji, technik rozwiązywania konfliktów, przywództwa, technik prezentacji, negocjacji, sprzedaży oraz wielu innych.

http://click2edu.pl/ - 7 Lut 2003

Top****

Wchodząc na tę stronę dowiecie się, ile domen jest obsługiwanych przez największych polskich providerów internetu.

http://www.top100.pl/ - 4 Lut 2000

Twoja Firma w Unii Europejskiej****

Przystosowanie firmy do wymogów i praw Unii Europejskiej. UE-nowe przepisy, dostosowanie dokumentacji do współpracy wewnątrzwspólnotowej, ewidencje obrotu z krajami członkowskimi Unii Europejskiej i inne. Twoja Firma zintegrowana z Unią Europejską.

http://www.adaptix.com.pl/unia.html - 7 Maj 2004

Ubezpieczony pl****

Serwis zawierający niezbędne informacje o ubezpieczeniach majątkowych, na życie, emerytalnych, zdrowotnych, wakacyjnych. Oprócz tego doniesienia z rynku ubezpieczeń w Polsce.

http://www.ubezpieczony.pl/ - 25 Lut 2000

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów****

Oficjalna strona UOKiK opracowana w polskiej i angielskiej wersji językowej. Jest mnóstwo aktów prawnych związanych z działalnością urzędu, schemat organizacyjny, biuletyn UOKiK i urzędu antymonopolowego. Warto kliknąć na grupę linków dotyczących publikacji, aktów prawnych i orzecznictwa w Polsce i krajach Unii Europejskiej

http://www.uokik.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Windykacja.pl - windykacja należności, wzory pism, giełda wierzytelności online, porady i pomoc ekspertów****

Profesjonalna i skuteczna windykacja wierzytelności. Monitoring, giełda wierzytelności online. Wzory pism, baza teleadresowa sądów i komorników. Pomoc i porady ekspertów.

http://www.windykacja.pl/ - 17 Gru 2001

Związek Miast Polskich****

Witryna opracowana po polsku i angielsku. Na niej informacje o reformie samorządowej, projekty ustaw, podstawowe dane o związku i miastach członkowskich, katalog ofert inwestycyjnych miast polskich, wydawnictwa, odnośniki do organizacji municypalnych

http://www.zmp.poznan.pl/ - 29 Cze 2001

Aakerman Consulting sp z o.o.***

Aakerman Consulting jest firmą, która korzysta z 15 - letnich doświadczeń w kontaktach handlowych pomiędzy Polską a Skandynawią. Działalność tej firmy obejmuje doradztwo w zakresie eksportu towarów do Skandynawii oraz pomoc firmom skandynawskim w wejściu i zaistnieniu na rynku polskim. Na stronach można znaleźć informacje dotyczące działalności firmy.

http://www.aakerman.com.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa***

Celem działań ARiMR jest przyspieszenie procesów restrukturyzacji w polskim rolnictwie. Na stronie dostępne są informacje o organizacji i działalności agencji, akty prawne dotyczące jej funkcjonowania, linki do poszczególnych komórek

http://www.arimr.gov.pl/ - 15 Lut 2000