KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym*****

Głównym celem kampanii edukacyjno-informacyjnej jest przyciągnięcie małych i średnich przedsiębiorstw na rynek regulowany (giełdowy i pozagiełdowy) poprzez przybliżenie regulacji i zasad funkcjonowania rynku papierów wartościowych, a także przedstawienie korzyści i zagrożeń wynikających z osiągnięcia statusu spółki publicznej.

http://www.e-msp.pl/ - 7 Mar 2001

Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie*****

Na stronie aktualności, archiwum, informacje ogólne.

http://www.mig.ciechanow.pl/ - 8 Mar 2000

Nowoczesna Firma*****

Portal dla osób z kadry kierowniczej, zainteresowanych rozwojem firmy i własnych umiejętności. Zawiera kilkanaście serwisów m.in. szkolenia, oprogramowanie, marketing. Służy menedżerom z różnych działów w firmie: HRM/kadry, sprzedaż, strategie, finanse, marketing, sekterariat, technologie.

http://www.nf.pl/ - 27 Lip 2006

Ogólnopolska Wiedza Gospodarcza*****

Misją firmy Mikrotech jest pozyskiwanie, przetwarzanie i przesyłanie informacji oraz wykorzystanie zasobów finansowych przedsiębiorstw w celu poprawienia ich gospodarczej wydajności. Cele te realizowane są m. in. poprzez organizowanie i udostępnianie bazy danych o gospodarce w formie serwisu WWW "Ogólnopolska Wiedza Gospodarcza".

http://www.owg.com.pl/ - 21 Sty 2000

Polski Komitet Normalizacyjny*****

Bardzo ładnie opracowana strona PKN. Z zamieszczonymi informacjami można zapoznać się również po angielsku. Jest rys historyczny, ustawa o normalizacji, zasady opracowywania polskich norm, kalendarz kursów, szkoleń, seminariów. Istnieje możliwość zamówienia "Katalogu Polskich Norm" w wersji tradycyjnej lub na CD ROM.

http://www.pkn.pl/ - 14 Lut 2000

Przeciwko biurokracji i kompetencji*****

Opis systemu zarządzania, pozwalającego redukować etaty, wprowadzić kompetencyjność w administracji. Szkolenia na zlecenie ( wpisz w rejestrze Urzędu Służby Cywilnej ). JESTEŚMY JEDYNI I NAJLEPSI - skromność zostawiamy innym.

http://teraz.przeczytaj.sobie.to/ - 27 Mar 2001

Puls Biznesu, nowoczesny dziennik gospodarczy*****

Witryna "Pulsu Biznesu", gazety w której możesz znaleźć zawsze najświeższe wiadomości ze świata biznesu i ekonomii . Działy serwis informacyjny, puls biznesu, notowania , bazy danych oraz analizy, sprawią, że Twoje informacje dotyczące biznesu będą zawsze aktualne. Na stronie możesz zamówić dwutygodniową bezpłatną prenumeratę.

http://www.pulsbiznesu.com.pl/ - 1 Mar 2001

RECRUITER.pl Portal wymiany wiedzy o branży rekrutacyjnej.*****

Recruiter.pl to portal stworzony przez rekruterów dla rekruterów! Misją portalu recruiter.pl jest przyczynić się do profesjonalizacji branży doradztwa personalnego. Chcemy również zintegrować środowisko rekruterów tak więc portal powstał jako platforma wymiany wiedzy i między praktykami biznesu rekrutacyjnego, doradztwa personalnego i head huntingu.

http://recruiter.pl/ - 16 Cze 2008

Szczeciński Serwis Samorządowy*****

Oficjalny serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Szczecinie. Można tu znaleźć informacje skierowane do mieszkańców, turystów i inwestorów. Aktualizowany na bieżąco.

http://www.um.szczecin.pl/ - 9 Lut 2005

.: NEOSPUTNIK - Centrum Linków o Rynkach Wschodnich :.****

Centrum Linków i Informacji O Rynkach Wschodnich dla Polskich Przedsiębiorców: Białoruś. Rosja, Ukraina, Litwa, Kazachstan, Uzbekistan.

http://neosputnik.pl/ - 16 Cze 2003