KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

0PENKontakt - Międzynarodowe Centrum Biznesu****

Serwis w języku polskim, angielskim i rosyjskim, w którym można znaleźć: katalog ofert, notowania walut, notowania towarów rolnospożywczych, stawki celne i VAT, notowania giełdy papierów wartościowych, informacje o Rosji oraz jak założyć firmę w Rosji, Ukrainie, Białorusi.

http://www.ok.bia.pl/ - 20 Maj 2002

4biznes.eu****

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz tych, którzy dopiero szukają pomysłu na własny biznes. Strona 4Biznes.eu jest portalem gospodarczym zamieszczającym najświeższe informacje ze świata finansów, nieruchomości, franczyzy, ubezpieczeń. Publikujemy poradniki dla przedsiębiorców, szereg wypowiedzi ekspertów. Przedstawiamy pomysły na biznes oraz doradzamy, jak zarabiać pieniądze. Nasza strona to świat biznesu w pigułce.

http://4biznes.eu/ - 19 Lis 2014

ABCcomputer****

Firma ABCcomputer - serwery WWW, hosting, tworzenie serwisów WWW, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, oprogramowanie do zarządzania firmą CDN,

http://www.abcc.pl/ - 30 Wrz 2003

Agencja Infobrokerska (i) Fabryka Informacji****

Informacje dla biznesu. Wyszukiwanie informacji: gospodarka, konkurencja, trendy, kontrahent, biznesplan.

http://www.ifabryka.pl/ - 7 Lip 2005

Ambasada USA w Polsce****

Ciekawe wykonanie połączone z dużą wartością merytoryczną. Poza doniesieniami związanymi z funkcjonowaniem ambasady i konsulatu w Krakowie są informacje polityczne, ekonomiczne, odnośniki do polskich stron

http://www.usaemb.pl/ - 21 Sty 2000

ARE s.a.****

Witryna firmy ARE zajmującej się dostarczaniem agendom rządowym i przedsiębiorstwom energetycznym informacji o funkcjonowaniu sektora paliwowo-energetycznego i jego poszczególnych podsektorów oraz przedsiębiorstw energetycznych działających w warunkach gospodarki rynkowej, a także informacji o oddziaływaniu energetyki na środowisko.

http://www.are.waw.pl/ - 4 Lip 2000

BDT VIKEN: Działalność gospodarcza w Norwegii****

Firma zajmuje się doradztwem rachunkowym i pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej w Norwegii. Eksperci świadczą usługi związane m.in. z rozliczaniem oraz uzyskiwaniem zwrotu podatku zza granicy.

http://bdtviken.pl/ - 27 Lut 2015

Bezrobocie Polska****

Bezrobocie w Polsce - najnowsze informacje odnośnie liczby osób bezrobotnych i liczby osób poszukujących zatrudnienie.

http://www.bankowosc24.com.pl/bezrobocie-polska/ - 18 Lis 2013

Biuro Badań Społecznych Obserwator Sp. z o.o. Kraków****

Firma oferuje różnego rodzaju badania, m.in. badania oddziaływania reklamy, zachowań konsumenckich, rynku, producentów, mediów, biznesowe, opinii publicznej... Na stronie znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat, informacje o metodach i cenach badań.

http://www.obserwator.com.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Informacji Kredytowej S.A.****

BIK S.A. jest nowoczesną instytucją wspomagającą procesy decyzyjne w bankach i instytucjach finansowych w związku z rozwojem detalicznej działalności kredytowej. W tym celu zajmuje się gromadzeniem, przetwarzaniem i dystrybucją kompleksowej informacji o historii kredytowej potencjalnych klientów banków w formie raportów kredytowych. Niniejsze strony zawierają szczegółowy opis oferty dostarczania powyższych informacji.

http://www.bik.pl/ - 6 Mar 2000