KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

BiznesNet - Hub eBiznes, eCommerce, marketing on-line****

BiznesNet pomoże Państwu zorientować się w niuansach sieciowego biznesu. Znajdziecie tu aktualności, hub, czyli centrum gromadzącym wszelkie istotne informacje i linki, forum pozwalające wyrażać opinie, gromadzące fachowe doświadczenie i ułatwiające zdobywanie kontaktów. "Temat Tygodnia" publikowane są obszerne materiały.

http://www.biznesnet.com.pl/ - 29 Sty 2000

Boss****

Agencja Informacyjno-Wydawnicza "Boss" działa na niwie ekonomicznej. Na stronie możecie poznać tytuły różnych periodyków, zamówić raport specjalny lub mini raport oraz poznać krótką historię firmy obecnej na rynku od 10 lat.

http://www.boss.com.pl/ - 14 Lut 2000

Branża RTV****

"Jeżeli szukacie aktualnych informacji z branży RTV, to ten wirtualny biuletyn może okazać się dobrym wyborem".

http://www.unit.com.pl/unit/branches/home/news-rtv/news_pl.html - 18 Kwi 2000

Centrum Euro Info****

Głównym zadaniem CEI jest dostarczanie informacji o rynku wewnętrznym Unii Europejskiej. Na stronie znajdziecie wiadomości o prawodawstwie europejskim, biuletyn centrum (także numery archiwalne), informacje o targach, sporo linków do stron europejskich, lista ośrodków CEI w Polsce, propozycje książkowe. Dostępne są również wersje niemiecka i angielska.

http://www.euroinfo.org.pl/ - 29 Cze 2001

Centrum Informacji Gospodarczej Gmin****

Informacje o Fundacji Promocji Gmin Polskich, szczegółowy opis celów i zadań, magazyn "Gmina On Line", baza danych. To czeka na odwiedzających stronę CIGG

http://www.cigg.pl/ - 3 Paź 2000

Certyfikat ekologiczny - certyfikat dla sklepu****

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i odpowiedzialnością społeczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska bądź kwestie pomocy społecznej. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają premiować je poprzez codzienne konsumenckie wybory i tym samym pośrednio wpływać na otoczenie i środowisko.

http://wrazliwi.org/ - 4 Kwi 2017

COIL Investment Group sp. z o.o. - BROKER INFORMACJI, venture capital, fundusze unijne****

COIL Investment Group sp. z o.o. - BROKER INFORMACJI, venture capital, fundusze unijne, doradztwo biznesowe, Wdrażamy Rozwiązania, które Zwiększają Wartość Biznesu

http://www.coil.pl/ - 21 Maj 2004

Cyber Biznes****

CYBERBIZNES czyli Ogólnopolski Serwis Gospodarczy oferuje indeks informacji gospodarczych z każdej kategorii życia gospodarczego, bezpłatną tablicę ogłoszeń drobnych i ofert inwestycyjnych, bezpłatną bazę odnośników (linków) do witryn firm z terenu Polski.

http://www.cyberbiznes.pl/ - 17 Lut 2000

Deklaracja.Biznes-Firma.pl - wzory umów, deklaracje podatkowe****

Deklaracje.Biznes-Firma.pl - to miejscie, w którym znajdziesz przykładowe wzory umów i innych dokumentów potrzebnych w do prowadzenia biznesu. Aktualne formularze podatkowe, wnioski, pomocne druki, umowy, pełnomocnictwa. Dostępne od ręki, do pobrania ze strony.

http://www.deklaracje.biznes-firma.pl/ - 11 Paź 2013

DOBLON - Analiza sprzedaży i prezentacja danych geograficznych****

Firma DOBLON oferuje oprogramowanie do analizy sprzedaży, wizualizacji danych geograficznych i projektowania terytoriów sprzedaży. Dostępna jest również Internetowa Mapa Polski, będąca gotowym rozszerzeniem serwisów korporacyjnych.

http://www.doblon.pl/ - 20 Maj 2003