KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Dotacje Urząd Pracy****

Dzięki naszej stronie sprawdzisz wybrany Urząd Pracy i uzyskasz informację na temat tego, czy są w nim dostępne dotacje dla bezrobotnych. Dostarczamy aktualne wiadomości dotyczące dotacji dla bezrobotnych w Urzędach Pracy. To Urząd Pracy przyznaje dotacje na otworzenie firmy, a dzięki nam dowiesz się czy możesz ją pozyskać.

http://dotacjeurzadpracy.pl/ - 17 Kwi 2017

Drepo. Poznań****

Wytryna producenta kabin prysznicowych. W ofercie kabiny prysznicowe, brodziki, także realizacja wszelkich nietypowych rozwiązań. Ponadto oferta współpracy.

http://www.praca.drepo.com.pl/ - 20 Sty 2006

DTK&W Zespół Ogłoszeniowy - oferty biznesowe, przetargi, zlecenia****

W naszej firmie zajmujemy się monitorowaniem stron internetowych urzędów, instytucji, szkół oraz firm prywatnych w celu wyszukiwania przetargów, projektów, zapytań, zleceń i innych ofert. Zapraszamy do współpracy firmy z różnych sektorów i branż.

http://www.oferty-biznesowe.pl/ - 1 Sie 2018

Due Diligence | FinancialCraft****

Due Diligence to szeroki zakres analiz finansowych, prawnych podatkowych i biznesowych sporządzanych w związku z zakupem lub połączeniem przedsiębiorstw. Funkcją Due diligence jest zmniejszenie ryzyka występujących nieprawidłowości związanych z przedmiotem zakupu.

http://financialcraft.pl/due-diligenca/ - 21 Wrz 2018

Dziennik Giełdowy On-Line****

Dziennik Giełdowy On-Line oferuje najświeższe informacje z warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz serwisy informacyjne dotyczące życia gospodarczego w Polsce.

http://www.dziennik.pl/ - 17 Kwi 2000

EconTrade****

EconTrade to europejska struktura firm zajmujących się doradztwem gospodarczym, nawiązywaniem kontaktów handlowych oraz wdrażaniem innowacyjnych produktów i know-how na rynkach międzynarodowych. Na stronie informacje na ten temat.

http://www.econtrade.com.pl/ - 25 Sie 2001

Effico Polska Sp. z o.o.****

Jesteśmy czołowym zarządcą wierzytelności na rynku europejskim, należącym do jednej z największych światowych instytucji finansowych i jednocześnie największą firmą windykacyjną we Francji. Naszym obszarem działania jest Unia Europejska, gdzie działamy z pomocą naszych spółek zależnych.

http://www.efficopolska.pl/ - 1 Cze 2005

EGB investments****

Wiodąca w Polsce firma zajmująca się nabywaniem wierzytelności (budżetowe, przemysłowe, należności główne, odsetki oraz wierzytelności nieściągalne). Ponadto firma specjalizuje się w weryfikacji zdolności kredytowej podmiotów, prowadzi wywiad gospodarczy oraz inwestycje. Na stronach umieszczono listę wierzytelności do sprzedania.

http://www.egb.com.pl/ - 15 Lut 2000

Eurotest - Instytut Usług Marketingowych****

Firma marketingowa wykonująca na zlecenie badania i analizy przedsiębiorstw i rynku oraz prowadząca szkolenia. Na stronach przedstawiono szczegółową ofertę usług.

http://www.eurotest.com.pl/ - 23 Mar 2000

Facility Manager. Poznań****

Strona magazynu poświęconego profesjonalnemu podejściu do zarządzania nieruchomościami.

http://www.facility-manager.pl/ - 28 Gru 2005