KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Farby w Polsce****

Internetowy informator o producentach i dystrybutorach farb i lakierów oraz artykułów malarskich w Polsce. Znajdziecie tu dane teleadresowe producentów, dystrybutorów oraz dane techniczne farb.

http://www.farby.com.pl/ - 31 Mar 2000

Fingroup - Zarządzanie Finansami i Obsługa Księgowa****

strona opisuje usługi z zakresu outsourcingu funkcji księgowej i finansowej które oferuje Fingroup. Do usług tych zaliczają się operacje walutowe, lista płac, kontroling finansowy, rejestracja spółek, rachunkowość zarządcza, szkolenia, raporty finansowe, przygotowanie umów, dokumentacja ZUS oraz US.

http://www.fingroup.com.pl/ - 11 Maj 2005

FORUM przetargi - zamówienia publiczne, przetargi on-line****

Serwis poświęcony zagadnieniom takim jak: przetarg on-line, zamówienia publiczne, przetargi. Witryna umożliwia również szereg materiałów pokrewnych np.ustawa o zamówieniach publicznych, SIWZ.

http://www.forum-przetargi.pl/ - 25 Lis 2004

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa****

W internetowym serwisie FAPA znajdują się aktualności, dane o Centrum Informacji i Dokumentacji Integracji Rolnictwa, dane o Zespole Monitoringu Zagranicznych Rynków Rolnych oraz dane o Sekcji Analiz Ekonomicznych Polityki Rolnej.

http://www.fapa.com.pl/ - 30 Mar 2000

Gospodarka w Polsce****

Serwis zawierający informacje gospodarcze z kraju i ze świata. Jeśli chcesz sprawdzić w jakim stanie jest gospodarka w Polsce to koniecznie wejdź na nasz serwis.

http://www.bankowosc24.com.pl/gospodarka-w-polsce/ - 18 Lis 2013

Inflacja w Polsce****

Co to jest inflacja? Jakie są przyczyny i skutki inflacji? Czy są jakieś korzyści z występowania inflacji? Inflacja w Polsce - sprawdź.

http://www.bankowosc24.com.pl/inflacja-w-polsce/ - 18 Lis 2013

Infobroker - broker informacji - informacja gospodarcza****

Infobroker - agencja infobrokerska. Serwis profesjonalnych usług infobrokerskich. Oferujemy wyszukiwanie, weryfikacja, gromadzenie i analizowanie informacji dla klienta. Nasza specjalność to wyszukiwanie informacji, oraz badanie rynku w szczególności pozyskiwanie informacji gospodarczej, naukowej i prawnej oraz monitoring mediów.

http://www.infobrokering.pl/ - 28 Kwi 2006

Info-Inwest - architekci. Warszawa ****

Spotkania, konferencje, szkolenia i seminaria dla architektów, projektantów i wykonawców. Na spotkaniach organizowanych przez Info-Inwest architekci i projektanci mają doskonałą okazja do pełnego zapoznania się z ofertą firm z branży budowlanej.

http://www.konferencje.infoinwest.pl/ - 16 Sty 2006

Info-Inwest - inwestycje budowlane, przetargi ****

Inwestycje z całego rynku budowlanego. Aktualne i planowane inwestycje budowlane. Informacje o inwestycjach mieszkaniowych, przemysłowych, drogowych, administracyjnych, ochrony środowiska i innych. Przetargi budowlane. Konferencje architektów.

http://www.infoinwest.pl/ - 20 Kwi 2005

I-przetargi.com.pl - tysiące ogłoszeń przetargów w jednym miejscu****

Autorski system przetargów online, wyszukiwarka ogłoszeń i przetargów: na usługi, na dostawy, budowlane, zamówienia publiczne, na usługi prawne, przetargi poza ustawą. Prosty i przejrzysty nowatorski system i-przetargi pozwalający na szybkie dotarcie do największej bazy danych przetargów, zamówień i ogłoszeń. Tysiące aktualnych przetargów w jednym miejscu.

http://www.i-przetargi.com.pl/ - 4 Sie 2013