KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Kancelaria Doradztwa Podatkowego****

Strona firmowa Kancelarii Doradztwa Podatkowego Jacek Rembiałkowski & Partnerzy. Zawiera ofertę firmy, umożliwia korzystanie z niektórych usług droga elektroniczną. Faktoring, doradztwo usługi rachunkowe.

http://partnerzy.net/ - 13 Gru 2001

Kocham-biuro.pl****

Specjalistyczny portal skierowany dla osób zarządzających biurem, asystentek, sekretarek, office managerów. Artykuły przydatne w codziennej pracy, porady ekspertów, poradnik kariery, oferty pracy, praktyczne narzędzia, wzory dokumentów, regulaminy, dostawcy produktów i usług dla biura. Społeczność biurowa - forum, wymiana doświadczeń.

http://www.kocham-biuro.pl/ - 16 Sie 2012

KRAK RYNEK - katalog firm****

KRAK RYNEK to branżowy katalog firm. Znaleźć tu można informacje o firmach z Małopolski i regionu Bielska.

http://www.krakrynek.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Lean-Soft Rozwiązania dla biznesu****

Firma Lean-Soft oferuje rozwiązania komputerowe do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazują na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmami produkcyjnymi, usługowymi lub handlowymi (systemy klasy ERP, CAQ, MES, CRM).

http://lean-soft.com/ - 23 Lip 2013

Lokalny Polral Medialny www.business.kielce.pl****

Strony związane z biznesem w województwie świętokrzyskim.

http://www.business.kielce.pl/ - 15 Mar 2000

Maciej Waszczyk****

Strona zawiera różnego rodzaju teksty, zarówno opublikowane, jak i nie opublikowane. Teksty naukowe: ekonomia i filozofia. Literatura: poezja i opowiadania. Są także zdjęcia i kopie obrazów oraz materiały dla studentów.

http://waszczyk.pl/ - 28 Lis 2002

Managero.pl - społecznościowy portal gastronomiczny****

Managero to portal dla branży gastronomicznej. Znajduje się tutaj m.in. forum gastronomiczne, oferty pracy w gastronomii i aktualności gastronomiczne.

http://www.managero.pl/ - 1 Gru 2015

Ministerstwo Skarbu Państwa****

Na stronie akty prawne, informacje z seminariów, konferencji oraz dane dotyczące prywatyzacji i reprywatyzacji. Opracowano również angielską wersję.

http://www.mst.gov.pl/ - 17 Maj 2000

Niekomercyjny Serwis Podatkowy****

Serwis poświęcony w całości informacjom z zakresu prawa podatkowego i pracowniczego. Na stronie dostępne są najnowsze informacje w tej dziedzinie, słownik terminów związanych z podatkami, wzory dokumentów.

http://www.podatki.vis.pl/ - 9 Mar 2000

Nowe Życie Gospodarcze On Line****

Tygodnik specjalistyczny w wersji elektronicznej. Traktuje o sprawach makroekonomicznych oraz o sytuacji ekonomicznej i społecznej przedsiębiorstw i poszczególnych sektorów gospodarki. Wśród publikujących są autorytety ze świata polityki i ekonomii (ministrowie, profesorowie uczelni ekonomicznych i inni). Istnieje możliwość przejrzenia wydań archiwalnych.

http://www.nzg.pl/ - 4 Lut 2000