KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Oferty pracy ogłoszenia Bezpłatne szkolenia oferty - WNP****

Praca.WNP.pl - Baza ofert pracy. Bezpłatne szkolenia zawodowe, bogate oferty pracy.

http://praca.wnp.pl/ - 29 Lip 2008

Ogólnopolska Informacja Gospodarcza - TELVINET****

Na stronach znajdują się informacje na temat kilkudziesięciu tysięcy podmiotów gospodarczych: prezentacje, ogłoszenia, bazy danych itp.

http://www.informacja.bydgoszcz.pl/ - 21 Mar 2000

Ogólnopolska Informacja Gospodarcza TELVINET****

Serwis informacyji gospodarczych.

http://www.informacja.szczecin.pl/ - 26 Cze 2000

Okazja! Przetargi same trafiają do Twojej skrzynki****

Usługa dostarczania informacji o przetargach pocztą e-mail, którą zamówisz na www.szafa.pl. Jesli bierzesz udział w przetargach: zaoszczedzisz czas, bedziesz miał pełne i najnowsze informacje z całej Polski, możesz sam ogłaszać przetargi w systemie.

http://przetargi.szafa.pl/ - 29 Mar 2001

P i J Quality****

MAMY AKREDYTACJĘ PARP. Doradztwo w zakresie wniosków inwestycyjnych-dotacje. Oferujemy szkolenia, konsulting oraz kompleksowe wdrożenia systemów HACCP, GMP GHP, BRC, EUREPGAP, IFS, GAP oraz ISO z serii 9000.

http://www.haccp.info.pl/ - 21 Lut 2005

Państwowa Agencja Inwestycji Zagranicznych****

PAIZ została powołana przez rząd do zachęcania zagranicznych inwestorów do lokowania kapitału w Polsce. Na stronie (jest wersja japońska) poza informacjami o agencji i pracownikach, są podstawowe dane ekonomiczne o kraju, podstawy prawne dla inwestorów zagranicznych, szczegółowe opisy poszczególnych regionów i wydawnictw agencji.

http://www.paiz.gov.pl/ - 14 Lut 2000

PFK Management S.A.****

PFK Management S.A. z siedzibą w Poznaniu to firma konsultingowa z branży elektroenergetycznej. Na stronie informacje o firmie, pracownikach, publikacjach, ofercie.

http://www.pfkm.pl/ - 15 Lut 2002

Podsluchy-Puskwy-Mikrokamery-wykrywacze GPS GSM oraz zagłuszcze eliminatory****

Wszystko, co potrzebne do podsłuchu, inwigilacji, podglądu, zabezpieczenia firmy, domu, podsłuchy GSM, ciekawe urządzenia z branży elektroniki specjalnej.

http://podsluchypluskwy.xu.pl/ - 19 Maj 2003

Polish Investor****

Przewodnik po inwestycjach finansowych na amerykańskim rynku. Zawiera informacje na temat akcji, obligacji, funduszy inwestycyjnych i powierniczych, rachunków emerytalnych, inwestowania przez Internet, a także pomaga w znalezieniu brokera / maklera.

http://www.polishinvestor.com/ - 8 Lut 2001

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne****

Towarzystwo zrzesza teoretyków i praktyków ekonomii. Jego oficjalna witryna zawiera podstawowe dane o organizacji, archiwalne numery biuletynu, informacje o konferencjach i seminariach, konkursach, olimpiadach ekonomicznych. W sekcji "Centrum Informacji Ekonomicznej" doniesienia z giełd, informacje prawne, materiały rządowe dotyczące reform.

http://www.pte.pl/ - 14 Lut 2000