KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > informacja gospodarcza (156)

Prezent@cje.pl****

Multimedialne prezentacje firm. Serwer gospodarczy. Propozycje biznesowe. Oferty inwestycyjne krajowe i zagraniczne. Targi. Wystawy. Giełdy. Podano także ofertę korzystania z usług serwisu Prezentcje.pl.

http://www.prezentacje.pl/ - 15 Lut 2000

Prywatny Detektyw, Wywiadownia Gospodarcza****

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Detektywistyczną działającą na terenie całego kraju i Europy

http://www.detektyw-sokolowski.pl/ - 7 Gru 2015

Przedsiębiorstwo TELBUD sp. z o.o. w Łomży - Projekty, przetargi, nadzory.****

Firma wykonuje projekty: telekomunikacyjnych sieci światłowodowych i miedzianych, sieci okablowania strukturalnego, inteligentnego budynku. Świadczy usługi w zakresie kosztorysowania i nadzoru robót budowlanych i rzeczoznawstwa budowlanego w telekomunikacji. Dostarcza zawsze aktualne informacje z monitoringu ogłoszeń przetargowych z całej Polski.

http://www.telbudbn.republika.pl/ - 26 Sie 2003

Przetargi i zamówienia publiczne - przetargi.owg.pl****

Internetowy serwis gospodarczy: przetargi aktualne,przetargi planowane, przetargi Unii Europejskiej, przetargi archiwalne, konkursy ofert, wyniki przetargów, Biuletyn Zamówień Publicznych. Najnowsze przetargi i zamówienia publiczne - codzienna aktualizacja i powiadomienie, monitoring prasy.

http://www.przetargi.owg.pl/ - 21 Lip 2004

Przetargi i zamówienia publiczne - (SIG)****

SIG - Serwis Informacji Gospodarczych zawiera informacje o przetargach (aktualnych, planowanych, rozstrzygniętych) na roboty budowlane, świadczenie usług, dostawy oraz oferty: kupna-sprzedaży nieruchomości, pracy i inne.

http://www.sig.biz.pl/ - 25 Lis 2003

Przetargi publiczne - Pointer.pl****

Przetargi krajowe aktualne i planowane. 14 dni pełnego dostępu gratis! Także biznes oferty oraz bezpłatny katalog stron. Zapraszamy!

http://www.pointer.pl/ - 11 Sie 2004

PrzetargiPubliczne.pl - wszystko o zamówieniach publicznych i baza ogłoszeń o przetargach****

Serwis poświęcony zagadnieniom związanym z szeroko pojętymi zamówieniami publicznymi. Szereg artykułów zamieszczonych w serwisie przybliża zagadnienia przysparzające szczególnie wiele problemów zarówno podmiotom organizującym przetargi w oparciu o ustawę o zamówieniach publicznych, jak i występującym w nich. Baza ogłoszeń o przetargach zawiera informacje podmiotów organizujących przetargi. Serwis stanowi forum wymiany doświadczeń i informacji zarówno pomiędzy zamawiajacymi jak i oferentami. Na stronach serwisu znaleźć można również informacje o szkoleniach z zakresu zamówień publicznych jak i innych usługach.

http://www.przetargipubliczne.pl/ - 18 Wrz 2003

Przydatne nowości gospodarcze****

Tutaj znajdziesz ciekawe opisy, porady i opracowania na temat gospodarki. Gorące tematy gospodarcze z rejonu i świata. Bądź na czasie, dowiedz się w co warto inwestować oraz czego unikać.

http://www. gospodarczenewsy.pl - 19 Lis 2013

Regional Business****

Elektroniczna wersja magazynu opracowana w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej). Założeniem tytułu jest promocja ekonomiczna rejonu północno-zachodniej Polski

http://www.regional-business.com.pl/ - 14 Lut 2000

Serwis dla Polonii****

Celem serwisu jest dostarczenie wszystkim zainteresowanym na świecie aktualnych i wyczerpujących informacji o Polsce, perspektywach współpracy oraz możliwościach inwestycyjnych. Serwis dostarcza wiadomości z działów: gospodarka, media, panorama wydarzeń, organizacje, aktualności. Dostępna jest również baza danych.

http://www.polonia.info.pl/ - 21 Sty 2000