KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > marketing (315)

Advertising & You*****

Internetowa wersja magazynu poświęconego komunikacji marketingowej i społecznej. Na stronie katalog mediów, słownik pojęć marketingowych, informacje o studiach i kursach marketingowych.

http://ay.com.pl/ - 15 Mar 2001

Agencja prowadzi działania w zakresie public relations, marketingu, reklamy, internetu, sztuki. Warszawa*****

Spectrum Communications oferuje pomoc w kształtowaniu wizerunku firm, produktów i osób. Specjalizuje się w działaniach związanych z pozytywnymi kontaktami z mediami oraz otoczeniem. Pracuje z klientami w czasie kryzysu, pomaga pozycjonować korporacje i marki. Tworzy programy dla osób z kręgu polityki, mediów, kultury...

http://www.spectrumc.pl/ - 28 Gru 2005

Agencja Relkamowa FART*****

Witryna agencji reklamowej zawiera informacje o firmie (historia, jak pracujemy, czym się zajmujemy), prezentuje zrealizowane już projekty, a ponadto co nieco o otrzymanych nagrodach i nowościach.

http://www.fart.com.pl/ - 31 Mar 2000

AHA - Agencja reklamowa*****

Serwis internetowy Agencji Reklamowej AHA. W serwisie możemy zapoznać się z filozofią firmy, obejrzeć jej dotychczasowe prace oraz nawiązać kontakt z agencją.

http://www.aha.com.pl/ - 4 Sie 2001

Biuro Badań Marketingowych*****

Specjalistyczna firma prowadząca badania marketingowe rynku.

http://www.bbm.com.pl/ - 19 Lut 2001

Biuro Reklamy S.A. - Zarząd Targów Warszawskich*****

Zarząd Targów Warszawskich Biura Reklamy S.A. jest największym organizatorem targów i wystaw w Warszawie. Biuro organizuje dwadzieścia jeden corocznych i dwuletnich wystaw specjalistycznych. Na stronach umieszczono kalendarz imprez, a dalsze podstrony przedstawiają szczegółowy opis poszczególnych imprez.

http://www.brsa.com.pl/ - 14 Lut 2000

Book Marketing Research*****

Firma organizuje profesjonalne konsultacje marketingowe, kursy i szkolenia menedżerskie, zajmuje się badaniem rynku wydawniczego oraz oferuje kompleksową obsługę marketingową wydawnictw. Na stronach przedstawiono ponadto internetowy rynek wydawnictw, aktualności (nowości wydawnicze, targi, szkolenia) oraz publikacje BMR o rynku książki.

http://www.bmr.pl/ - 9 Maj 2000

Cracovian International Consultants*****

CIC specjalizuje się w tworzeniu i realizacji zintegrowanych strategii public relations. Strony zawierają informacje o usługach firmy, projektach, szkoleniach...

http://www.cic.com.pl/ - 21 Mar 2000

CR-MEDIA: Witamy na naszych stronach*****

CR Media to lider rynku reklamy radiowej, prekursor reklamy w internecie, pionier nowoczesnego systemu planowania i zakupu reklamy w prasie. Na stronie znajdziecie aktualności, monitoring, badania marketingowe.

http://www.cr-media.com.pl - 29 Sty 2000

Dan-Market*****

Firma jest agencją reklamową typu full service. Na stronach można zapoznać się z ofertą firmy, osiągnięciami itp.

http://www.danmarket.com.pl/ - 7 Kwi 2000