KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > marketing (315)

Find a professional for your organization - oferta skierowana do pracodawców****

Oferta dla pracodawców, agencji doradztwa personalnego i firm pośrednictwa pracy. Życiorys, list motywacyjny, opis kwalifikacji, doświadczenie zawodowe, umiejętności językowe, edukacja, profil idealnej pracy.

http://www.professional.vip.interia.pl/ - 27 Kwi 2004

FirsteArts Marketing, Usability, Architektura stron w Internecie****

Konsulting i projektowanie. Lekarze stron. Co w Sieci działa dobrze? Co można użyć w Twojej firmie? Co spełnia potrzeby klientów i realizuje Twoje? Czy Twoja witryna jest dobra? Wiele problemów poprawić łatwo, wielu zaś nie warto. Korzyść i ekonomia.

http://firstearts.com/ - 19 Maj 2003

Funky Events - organizacja imprez i eventów****

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją eventów i imprez dla firm. Zorganizujemy imprezy tematyczne, mające na celu integracje pracowników lub eleganckie gale biznesowe, na których pokażesz swój profesjonalizm i wysoką jakość swojej firmy.

http://www.funkyevents.pl/ - 7 Wrz 2017

Gamma Promotion****

Agencja reklamowa z Poznania świadcząca kompleksowe usługi marketingowych oraz wykonująca pojedyncze, szczegółowe zlecenia. Działalność realizowana jest w czterech działach: agencja (kreacja i media), studio dtp, drukarnia i dział usług internetowych.

http://www.gamma.com.pl/ - 21 Sty 2000

GET Manager****

GET Manager jest producentem i integratorem specjalizującym się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań systemowych w dziedzinie zarządzania przedsięwzięciami.

http://www.getmanager.com.pl/ - 3 Paź 2001

Grafmix****

Strona producenta reklam, w ofercie którego można znaleźć: rozwiązania podświetlane (kasetony, Dibond, litery blokowe, neony, pylony). Agencja Grafmix oferuje również oklejanie samochodów w Krakowie.

http://www.grafmix.pl/ - 24 Lis 2018

Gregsoft Group - agencja interaktywna Bydgoszcz****

Najlepsza agencja interaktywna w Bydgoszczy to Gregsoft Group! Proponujemy rozwiązania związane z marketingiem internetowym oraz tworzeniem, czy projektowaniem stron www. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

http://www.gregsoft.com.pl/ - 23 Lis 2013

Hotel Sasanka *** - Szklarska Poreba****

Komfortowy i kameralny hotel w Karkonoszach. Bogata infrastruktura sprzyja wypoczynkowi, spotkaniom integracyjnym oraz pobytom polaczonym z odnową biologiczną.

http://www.hotel-sasanka.pl/ - 13 Sie 2004

Imas International Sp. z o.o.****

Strona niezależnej agencji badań marketingowych. Firma oferuje pełen zakres badań jakościowych i ilościowych.

http://www.imas.pl/ - 5 Mar 2001

Inetive.pl****

Inetive.pl serwisy internetowe. Na stronie znajduje się prezentacja oferty.

http://www.inetive.pl/ - 9 Sty 2003