KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > marketing (315)

WA-PRO Oprogramowanie wspomagające zarządzanie*****

Oprogramowanie dla firm: system obsługi magazynów i sprzedaży WF-MAG, system kadrowo-płacowy WF-GANG, system finansowo-księgowy WF-FaKir, księga przychodów i rozchodów WF-KaPeR, system ewidencji środków trwałych i amortyzacji WF-bESTiA

http://www.wapro.pl/ - 19 Wrz 2003

Wortal PR i komunikacji marketingowej w sieci.*****

Epr.pl to wortal Public Relations i komunikacji marketingowej w sieci. Znajdziesz tu kompendium wiedzy o PR, etyce, e-mailingu, lobbyingu, marce, pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach oraz case studies wybramych polskich i zagranicznych firm.

http://www.epr.pl/ - 4 Mar 2004

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych*****

Witryna WSZMiJO w Katowicach. Serwis zawiera informacje dotyczące uczelni, mapkę, sylwetki wykładowców, galerię zdjęć uczelni oraz informacje o kierunkach i zapisach dla nowych studentów.

http://www.gallus.pl/ - 24 Sie 2001

Yoxa Consulting*****

Firma zajmuje się konsultingiem i rynkiem reklamy. Ponadto w ofercie znajduje się świadczenie usług internetowych. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.yoxa.pl/ - 4 Kwi 2000

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania****

Strona internetowa Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Na stronie znajduje się szereg informacji m.in. oferta dydaktyczna, informacje dotyczące rekrutacji. Strona dostępna jest aż w 4 językach.

http://www.wsiz.edu.pl/ - 23 Wrz 2002

A.B.E. Marketing - Książki****

Strona dystybutora i elektronicznej księgarni o tematyce naukowej. Jeśli książki, której potrzebujesz, nie ma w ich bazie, sprowadzą ją specjalnie dla Ciebie z zagranicy.

http://www.abe.com.pl/html/polish/books.php/ - 9 Lis 2001

Administracja stronami www, aby przynosiły zaskakujący zysk!****

Praktyczna i SPRAWDZONA wiedza, jak stworzyć stronę WWW, która przynosi zyski. Odsłaniam SEKRETY najlepiej opłacanych marketerów ostatniego stulecia!

http://www.twojsukces.com/ - 21 Cze 2004

AEM studio reklamy****

Serwis prowadzony jest przez krakowską agencję reklamy AEM, zajmuje się ona tworzeniem projektów reklam i kampanii reklamowych, jak i ich realizacją. Na stronie można znaleźć informacje o firmie, ofertę handlową, galerię projektów, które zostały wykonane przez tę agencję.

http://www.aem.com.pl/ - 6 Mar 2000

Agencja Komunikacji Marketingowej i PR****

Agencja OXALIT oferuje wsparcie marketingowe i wizerunkowe dla firm i organizacji.

http://www.oxalit.pl/ - 6 Wrz 2004

Agencja public relations****

Przemyślana strategia komunikacji, perfekcyjnie dobrane narzędzia to początek naszych wspólnych działań. Nieprzerwanie od 2008 r. doradzamy naszym klientom jak dbać o dobre imię ich firm. Agencja public relations

http://www.preals.pl/ - 27 Cze 2013