KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > marketing (315)

Agencja Public Relations PUBLINK****

Witryna zawiera informacje o działalności firmy, prezentuje usługi i listę referencyjną klientów. Ponadto znajdziesz tu dokładne dane teleadresowe firmy.

http://www.publink.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Agencja Reklamowa Agraf. Poznań****

Na stronach agencji znajdują się informacje o ofercie i produktach (gadżety reklamowe, projekty, foldery, kalendarze itp.).

http://www.agraf.pl/ - 30 Sty 2006

Agencja reklamowa, filmy reklamowe, wideomarketing - ALC Studio****

Agencja reklamowa ALC Studio Anna Górecka świadczy usługi planowania i wdrażania kompleksowych kampanii reklamowych, produkcji filmów reklamowych oraz dba o ich wideomarketing.

http://www.alcstudio.pl/ - 12 Sie 2017

Agencja Telewizyjno - Prasowa "Telpress****

TELPRESS jest agencją marketingową działającą od ponad siedmiu lat. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii promocyjnych i reklamowych oraz wszelkich działań związanych z public relations. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie, wydawanych przez nią branżowych periodykach.

http://www.telpress.com.pl/ - 4 Lut 2000

Analityka Internetowa****

Misją Web Analytics Institute jest świadczenie najwyższej klasy usług doradczych związanych z analityką internetową podmiotom prowadzącym działalność w Internecie.

http://www.webanalyticsinstitute.org/analityka-internetowa/ - 26 Sty 2017

Aromamarketing****

Firma www.aromaemka.pl oferuje profesjonalne usługi aromamarketingu. Szeroki wybór gam i grup zapachowych, poznaj je wszystkie i dowiedz się jaki zapach najlepiej sprawdzą się w restauracji, jaki w hotelu, a jaki w biurach. Mamy bogate doświadczenie, pomagamy w doborze odpowiednich kompozycji, dobierzemy i zainstalujemy urządzenia techniczne, które w dyskretny inteligentny sposób będą dozowały zapach w twoim pomieszczeniu. Sprawdź naszą bogatą ofertę i poproś o pomoc specjalistę z www.aromaemka.pl

http://aromaemka.pl/ - 21 Lis 2017

AtVANTAGE - doradztwo i wdrożenia systemów CRM****

Strona firmy konsultingowej w dziedzinie planowania i wdrażania projektów CRM. Aktualności, opisy wdrożeń i artykuły o tematyce Customer Relationship Management. Prezentacje rozwiązań dla różnych sektorów biznesu oraz broszury do pobrania.

http://www.vantage.pl/ - 3 Paź 2003

AudioMarketing MediaSerwis.Net****

Audiomarketing w miejscu sprzedaży.Dedykowany kanał muzyczno-reklamowy w sklepie, salonie, hipermarkecie.Profesjonalny marketing muzyczny oraz obsługa reklamowa w obiektach handlowych.Stworzenie wyjątkowej atmosfery w miejscu sprzedaży.

http://www.audio-marketing.pl/ - 23 Kwi 2009

Awangarda - Agencja reklamowa****

Na stronie zamieszczono ofertę agencji świadczącej usługi typu: strategia reklamy, kreacja (ATL i BTL), produkcja telewizyjna, radiowa, reklama wielkoformatowa, produkcje multimedialne, Corporate Identity, projektowanie graficzne, media: planowanie i zakup, poligrafia, events, mailing, badania jakościowe produktów i reklamy.

http://www.awangarda.com/ - 31 Sty 2002

BeeProduction - filmy i animacje reklamowe****

Firma BeeProduction zajmuje się produkcją filmową. Tworzy spotypromocyjne, reklamowe i korporacyjne takie jak lip dub, animacje 3D i inne. Możemy również zaprojektować i wykonać billboardy sponsorskie.

http://beeproduction.pl/ - 25 Sty 2018