KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > marketing (315)

CROO SA - kompleksowa obsługa marketingowa****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy zajmującej się kompleksową obsługą marketingową. CROO proponuje między innymi przygotowanie zaawansowanych kampanii AR i VR, a także stworzenie aplikacji mobilnych.

http://www.croo.com.pl/ - 17 Lis 2017

Dive Polska - badanie satysfakcji klientów i pracowników, tajemniczy klient****

Aby skutecznie sprawdzić poziom świadczonych usług, warto zlecić nam badanie satysfakcji klientów i pracowników. Dokonujemy tego w absolutnej tajemnicy, przeprowadzając takie działania, jak mystery shopping. Zapraszamy do skorzystania z usług Dive Polska.

http://www.divepolska.com/ - 24 Sty 2018

Doka Media Agencja Interaktywna****

E-marketing nie jest już nowym wymiarem biznesu. To codzienność. Codzienność, w której doskonale się odnajdujemy. Proponujemy Twojej firmie kompleksowe narzędzia realizacji kampanii promocyjnych w mediach elektronicznych. Wiemy, jak zaproponować optymalne metody biorąc pod uwagę grupę docelową, produkt, usługę i przede wszystkim wyobrażenia naszych Klientów. Dla nas myślenie strategiczne to podstawa – od doradztwa przez kreację po realizację.

http://www.dokamedia.pl/ - 30 Sie 2016

DOM MARKI Max von Jastrov****

Witryna pierwszego na świecie domu marki - nowej kategorii na rynku reklamowym. Znajdziesz tu szczegóły oferty, świadczonych usług oraz możliwości współpracy.

http://www.mvj.pl/ - 30 Gru 2002

Dom Mediowy Mediapol****

Witryna firmy reklamowej. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.mediapol.com.pl/ - 20 Kwi 2000

Dom Mediowy MPG Media Planning****

Strategie mediowe, planowanie i zakup kampanii mediowych, optymalizacja kampanii. Media: telewizja, radio, prasa, outdoor, kino, Internet. Kampanie promujące markę oraz kampanie sprzedażowe.

http://www.mpgmediaplanning.pl/ - 9 Mar 2004

Doradca - ekspert****

Doradca d/s inwestycji - ekspert w budownictwie,inspektor nadzoru, biegły sądowy w zakresie budownictwa w okręgu Sądu Okregowego w Krakowie

http://www.doradca.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Doradztwo IT Szkolenia dla firm Doradztwo marketingowe - No_Logo****

NO_LOGO S.C. prowadzi szkolenia dla firm. Świadczymy także doradztwo w rożnych dziedzinach, m.in. doradztwo unijne i doradztwo marketingowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.no-logo.eu/ - 18 Lut 2008

Doradztwo marketingowe, szkolenia biznesowe****

CM-Consulting Group - zaawansowane doradztwo biznesowe. Oferuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie marketingu strategicznego oraz sprzedaży: doradztwo marketingowe, szkolenia w zakresie negocjacji, szkolenia w zakresie sprzedaży, szkolenia biznesowe, opisy stanowisk, systemy motywacyjne, techniki sprzedaży, CRM, tłumaczenia biznesowe.

http://www.cm-consulting.com.pl/ - 14 Sie 2006

E-biznes i pieniądze - CzasNaE-Biznes****

Serwis poruszający tematy e - marketingu oraz promocji online. Zawiera opis ciekawych serwisów, katalog stron WWW, artykuły dotyczące publikacji, książek, marketingu i bezpieczeństwa w sieci oraz informacje o autorze strony.

http://www.cneb.pl/interia/ - 24 Lut 2003