KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > wydawnictwa ekonomiczne (61)

AchieveGlobal Learning Systems Polska*****

AG LSP jest częścią największej na świecie organizacji szkoleniowej. Oferuje 28 programów szkoleniowych obejmujących takie zagadnienia jak: obsługa klienta, zarządzanie i komunikacja, cykl doskonalenia sprzedaży oraz szkolenia dla trenerów. Serwis prezentuje charakterystykę firmy, ofertę szkoleń oraz książek o tematyce szkolenia personalnego.

http://www.achieveglobal.com.pl/nowa/ - 26 Wrz 2000

Businessman Magazine*****

Wydanie internetowe miesięcznika adresowanego do przedsiębiorców i menedżerów, z wybranymi artykułami oraz pełnym spisem treści wydania prasowego. Możliwość zakupu i prenumeraty czasopisma.

http://www.businessman.com.pl/ - 22 Cze 2001

I-BIZ Online*****

Wszystko o biznesie w Internecie. Znajdziesz tu wiadomości z rynku IT, wywiady z ludźmi z branży, codzienny newsletter, wypowiedzi ekspertów, itp. Serwis przygotowany przez redakcję miesięcznika I-BIZ.

http://www.i-biz.pl/ - 12 Lut 2001

Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym*****

Głównym celem kampanii edukacyjno-informacyjnej jest przyciągnięcie małych i średnich przedsiębiorstw na rynek regulowany (giełdowy i pozagiełdowy) poprzez przybliżenie regulacji i zasad funkcjonowania rynku papierów wartościowych, a także przedstawienie korzyści i zagrożeń wynikających z osiągnięcia statusu spółki publicznej.

http://www.e-msp.pl/ - 7 Mar 2001

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy*****

Na stronach m.in: aktualności, historia, statut, władze, członkowie, lista dyskusyjna... Witryna dostępna po polsku i angielsku.

http://www.iaa.org.pl/ - 9 Mar 2001

Parkiet*****

Najnowsze informacje ekonomiczne w wersji polskiej i angielskiej czekają na odwiedzających "Parkiet" w wersji internetowej.

http://www.parkiet.com.pl/ - 14 Lut 2000

Portal Spożywczy - Pierwsze źródło informacji dla branży żywnościowej*****

Celem portalu jest przekazywanie zarówno bieżących informacji o wydarzeniach w branży i jej otoczeniu, jak i publikowanie problemowych analiz, raportów, rankingów i artykułów, także opinii i komentarzy pozyskiwanych od czołowych specjalistów w tej dziedzinie. Portal jest platformą wymiany poglądów i opinii na temat całej branży żywnościowej oraz jej poszczególnych sektorów, miejscem prezentacji ludzi związanych z tym biznesem oraz źródłem kontaktów i ciekawostek rynkowych z życia podmiotów tej gałęzi polskiej gospodarki. Użytkownikami naszego portalu są przede wszystkim osoby doskonale zaznajomione ze swoimi branżami oraz decydujące o strategiach i funkcjonowaniu firm - średnia i wyższa kadra menedżerska.

http://www.portalspozywczy.pl/ - 23 Paź 2008

Puls Biznesu, nowoczesny dziennik gospodarczy*****

Witryna "Pulsu Biznesu", gazety w której możesz znaleźć zawsze najświeższe wiadomości ze świata biznesu i ekonomii . Działy serwis informacyjny, puls biznesu, notowania , bazy danych oraz analizy, sprawią, że Twoje informacje dotyczące biznesu będą zawsze aktualne. Na stronie możesz zamówić dwutygodniową bezpłatną prenumeratę.

http://www.pulsbiznesu.com.pl/ - 1 Mar 2001

Rynek Zdrowia - Portal Branży Medycznej*****

Rynekzdrowia.pl jest codziennym internetowym serwisem ekonomiczno-finansowym skierowanym głównie do kadry menedżerskiej szeroko pojętego sektora medycznego. Główna tematyka serwisu: zarządzanie i finansowanie w sektorze medycznym, najważniejsze decyzje dotyczące funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej, analizy rynku dostawców sektora medycznego, przekształcenia placówek, narzędzia informatyczne w służbie zdrowia, najnowsze osiągnięcia i trendy w terapiach poszczególnych chorób.

http://www.rynekzdrowia.pl/ - 23 Paź 2008

Serwis Kadry*****

"Na naszych stronach WWW będą mogli Państwo skutecznie zaplanować szkolenie pracowników lub skorzystać z bazy adresowej firm zajmujących się doradztwem personalnym, a także dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach w branży. " Ponadto strona zawiera opracowania na temat HR, dane o liście mailingowej oraz informacje na temat książek, prasy branżowej i programów komputerowych.

http://www.kadry.info.pl/ - 28 Sie 2002

Informacje dodatkowe