KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > wydawnictwa ekonomiczne (61)

Wig Press*****

Wydawnictwo Finansowe WIG-Press wydaje książki dla inwestorów indywidualnych, dla pracowników naukowych i dla studentów, a także dla szerszego grona czytelników zainteresowanych nową rzeczywistością finansową.

http://www.wig-press.com.pl/index.html/ - 17 Sty 2001

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych*****

Witryna WSZMiJO w Katowicach. Serwis zawiera informacje dotyczące uczelni, mapkę, sylwetki wykładowców, galerię zdjęć uczelni oraz informacje o kierunkach i zapisach dla nowych studentów.

http://www.gallus.pl/ - 24 Sie 2001

Analizy i Raporty BiznesPolska****

Strona zawiera analizy i raporty: biblioteka raportów i analiz, nieodpłatnych oraz odpłatnych, przygotowanych przez instytuty badawcze, banki i biura maklerskie.

http://www.biznespolska.pl/analizy/ - 3 Kwi 2001

Boss****

Agencja Informacyjno-Wydawnicza "Boss" działa na niwie ekonomicznej. Na stronie możecie poznać tytuły różnych periodyków, zamówić raport specjalny lub mini raport oraz poznać krótką historię firmy obecnej na rynku od 10 lat.

http://www.boss.com.pl/ - 14 Lut 2000

Ekonomiczna Księgarnia Internetowa****

Ekonomiczna Księgarnia Internetowa EKI. Książki z zakresu: ekonomia, gospodarka, marketing, promocja, zarządzanie, biznes, business, firma, fundusz, leasing, przedsiębiorstwo, kapitał, socjologia, psychologia, turystyka, handel, kodeks, księgowość, praca.

http://eki.pl/ - 2 Mar 2004

Fundacja Rozwoju Rachunkowości****

Na stronie fundacji umieszczono informacje o szkoleniach, konferencjach. Jest możliwość poczytania miesięcznika "Monitor Rachunkowości i Finansów". Stronę opracowano po polsku i angielsku.

http://www.frr.com.pl/ - 14 Lut 2000

Gdańska Akademia Bankowa****

Gdańska Akademia Bankowa jest instytucją funkcjonującą jako część Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Jej misją jest kształcenie kadr dla systemu bankowego i finansowego. Niniejsze strony zawierają informacje o uczelni, publikacjach oraz szczegółowy opis oferty szkoleniowej.

http://www.gab.com.pl/ - 21 Sty 2000

Global Economy****

Global Economy jest internetową gazetą, w nietypowy sposób poruszającą problemy polskiej, europejskiej i światowej gospodarki. Artykuły są skierowane przede wszystkim do menedżerów, przedsiębiorców, ale także ciekawych świata studentów kierunków okołobiznesowych. Poruszają tematy związane z globalizacją, integracją z Unią Europejską, transformacją gospodarczą w Polsce oraz realiami prowadzenia interesów w warunkach nowoczesnej, ogólnoświatowej gospodarki.

http://globaleconomy.pl/ - 8 Kwi 2002

IFC press****

Wydawca publikacji biznesowych z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, zarządzania personelem. Książki tu oferowane dostarczają praktycznej wiedzy, która umożliwia menedżerom skuteczniej zarządzać, kierować oraz motywować siebie i innych.

http://www.ifcpress.com.pl/ - 9 Cze 2005

Ksiazki-Biznesowe.pl - naucz się więcej, zrób więcej!****

Książki i szkolenia z przywództwa, negocjacji, sprzedaży, komunikacji - dla wszystkich, których ambicją jest systematyczny rozwój zawodowy, kolejne kroki na szczeblach w strukturze firmy i sukces rynkowy przedsiębiorstwa. W serwisie ksiazki-biznesowe.pl - można zapoznać się z pełną ofertą wydawniczą, w tym z opisami, fragmentami, spisami treści, recenzjami, czy opiniami czytelników oraz dokonać zamówienia szkoleń.

http://www.ksiazki-biznesowe.pl/ - 8 Sie 2007