KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > wydawnictwa ekonomiczne (61)

Czarny Anioł - Opowieść o Ewie Demarczyk***

Interesuje Cię powieść Ewy Demarczyk? Chciałbyś zakupić w niskich cenach powieść "Czarny Anioł" bądź podarować ją na prezent dla kogoś? W takim razie serdecznie zapraszamy Was do zajrzenia na stronę księgarni internetowej Ravelo.pl gdzie możecie zakupić tą książkę w jednych z najniższych cenach na rynku. Sprawdź koniecznie, co możesz u nas nabyć.

http://www.ravelo.pl/czarny-aniol-opowiesc-o-ewie-demarczyk-angelika-kuzniak,p100220781.html - 14 Sty 2015

Gdybyś wiedziała - Mary Higgins-Clark***

Chcesz kupić książkę o tytule: "Gdybyś wiedziała"? Jeżeli poszukujesz najtańszej księgarni, w której możesz ją zakupić, już nie musisz szukać, gdyż trafiłeś właśnie do księgarni internetowej Ravelo. Posiadamy najniższe ceny książek na rynku. Sprawdź obowiązkowo.

http://www.ravelo.pl/gdybys-wiedziala-mary-higgins-clark,p100272959.html - 19 Sty 2015

GejBlade - Magazyn Społeczno-Ekonomiczny dla Gejów i Lesbijek***

Pierwszy w Polsce magazyn społeczno-ekonomiczny dla mniejszości seksualnych, zawierający m.in. artykuły z kraju i ze świata dotyczące relacji społeczeństwo-ekonomia-homoseksualiści, gay-friendly firm oraz reklam z wątkiem homoseksualnym, a także jak być gejem lub lesbijką w miejscu pracy.

http://www.gejblade.pl/ - 10 Maj 2006

G+J Gruner+Jahr Polska***

Zobacz wszystkie książki w księgarni Ravelo.pl oferowane przez wydawnictwo: G+J Gruner+Jahr Polska. Zapoznaj się z pozycjami książkowymi i wszelkimi nowościami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

http://www.ravelo.pl/gruner-jahr-polska-g-j,a172985.html - 20 Lis 2014

Głowa anioła - Hanna Cygler***

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia, naszej oferty wydawniczej przygotowanej przez księgarnię internetową Ravelo. Możemy zagwarantować Wam niskie ceny przy zachowaniu jednocześnie najbardziej rygorystycznych warunków dostawy. Gorąco zapraszamy!

http://www.ravelo.pl/glowa-aniola-hanna-cygler,p100258720.html - 22 Sty 2015

Krawędź wieczności - Ken Follett***

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną przygotowaną przez księgarnie internetową Ravelo.pl w której możecie zakupić rewelacyjne książki i inne nowości wydawnicze w niskich cenach. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą.

http://www.ravelo.pl/krawedz-wiecznosci-stulecie-tom-3-ken-follett,p100254127.html - 16 Sty 2015

Księgarnia internetowa net-booki.pl***

Książki dla Twojego zawodowego i osobistego rozwoju. Znajdziesz tu książki o tematyce : e-biznes, ekonomia, inwestowanie, komunikacja, motywacja, organizacja czasu i pracy, perswazja i NLP, zarządzanie, przywództwo, sprzedaż, poradniki, pozytywne myślenie, relacje międzyludzkie,

http://www.net-booki.pl/ - 22 Wrz 2009

Księgarnia Żak***

Oferta książek naukowych , podręczników akademickich , literatury popularno-naukowej , skryptów akademickich ze 150-ciu wydawnictw i hurtowni.

http://kszakol.w.interia.pl/ - 9 Lip 2004

Księgarnia-Ekonomiczna***

Strona należy do warszawskiej Księgarni Ekonomicznej. Na stronie znajduje się oferta handlowa księgarni, katalog książek uporządkowany według różnych działów. Na stronie można także złożyć zamówienie na wybrane pozycje.

http://www.ksiegarnia-ekonomiczna.com.pl/ - 17 Sty 2001

Mała zagłada - Anna Janko***

Tylko u nas możesz zakupić w rewelacyjnych cenach książkę "Mała zagłada" Anny Janko. Jako jedna z nielicznych księgarni dla swoich klientów możemy zaoferować darmową dostawę do setek księgarni internetowych w Polsce. Oprócz wspomnianej darmowej dostawy u nas możesz otrzymać rabaty, zniżki, dzięki czemu zakup książki może być jeszcze tańszy niż myślisz. Sprawdź koniecznie, co możemy Ci zaoferować. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.ravelo.pl/mala-zaglada-anna-janko,p100273157.html - 19 Sty 2015

Informacje dodatkowe