KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > wydawnictwa ekonomiczne (61)

Miasto w zieleni i błękicie***

Zajrzyj na stronę internetową naszej księgarni - Ravelo i zobacz, w jak niskich i atrakcyjnych cenach możesz zakupić książkę o tytule: "Miasto w zieleni i błękicie". Jeżeli nie wiesz, gdzie możesz zakupić ją najtaniej, sprawdź ofertę księgarni Ravelo.

http://www.ravelo.pl/miasto-w-zieleni-i-blekicie-anna-kantoch,p100258705.html - 22 Sty 2015

Na krawędzi ciemności - Ian Rankin***

Zajrzyj obowiązkowo na stronę naszej księgarni internetowej, Ravelo.pl w której możesz zakupić książkę: "Na krawędzi ciemności" w jednych z najniższych cen na rynku. Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Głównie są to niskie ceny oraz darmowe dostawy. Sprawdź obowiązkowo nasze punkty odbioru, w których możecie odebrać przesyłkę od Ravelo nic za nią nie płacąc.

http://www.ravelo.pl/na-krawedzi-ciemnosci-ian-rankin,p100274070.html - 19 Sty 2015

Niebezpieczna gra - Nora Roberts***

Zapraszamy do zakupienia w jednych z najniższych cenach wśród księgarni internetowej książki pod tytułem: "Niebezpieczna gra". Została napisana przez Norę Roberts i okazała się jedną z lepiej sprzedających się książek. Zapraszamy do sprawdzenia i zakupienia jej w naszej księgarni - RAVELO.

http://www.ravelo.pl/niebezpieczna-gra-nora-roberts,p100281708.html - 16 Sty 2015

O duchu. Heidegger i pytanie***

W księgarni internetowej Ravelo możesz dokonać zakupu najlepszych pozycji książkowych, w jednocześnie jednych z najniższych cen na naszym polskim rynku. Jeżeli nie wiesz, gdzie można zakupić książkę: "O duchu. Heidegger i pytanie" to podpowiadamy, że najniższe ceny w Polsce ma księgarnia internetowa Ravelo. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i to w jakich cenach. Zapraszamy.

http://www.ravelo.pl/o-duchu-jacques-derrida,p100274088.html - 19 Sty 2015

Oprogramowanie do zarządzania zadaniami, organizacji pracy grupowej, kontroli czasu pracy rcp***

Program Organizer Pracy PL+ to zarządzanie zadaniami oraz projektami w firmie, to organizacja pracy grupowej, kontrola czasu pracy poprzez moduł RCP. To kontrola terminów, raportowanie postępów w pracach i przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom.

http://www.organizacja-pracy.pl/ - 20 Maj 2008

Otto jeździ tam i z powrotem***

Nie wiesz, która z wszystkich innych księgarni internetowych dostępnych na naszym rynku oferuje książki w najniższych cenach? Zapraszamy do odwiedzenia polecanej przez nas księgarni internetowej Ravelo w której książki można zakupić po jednych z najniższych cenach na rynku. Oprócz tego, oferujemy dla naszych klientów darmową dostawę do jednych z kilkuset punktów odbioru w całej Polsce.

http://www.ravelo.pl/otto-jezdzi-tam-i-z-powrotem,p100271011.html - 19 Sty 2015

Porady, wskazówki, dokumenty i wzory kadrowe z zakresu prawa pracy***

Porady i wskazówki z zakresu prawa pracy, dokumenty, wzory i kalkulatory kadrowe niezbędne w codziennej pracy. Nasi eksperci z zakresu prawa pracy odpowiedzą na każde pytanie.

http://ekspertkadrowy.pl/ - 28 Paź 2009

SZKOLENIA KRAJOWE I ZAGRANICZNE***

Szkolenia ekonomiczne z zakresu podatków, analiz, rachunkowości, ZUS, prawa pracy itp.

http://www.framax.pl/ - 12 Lut 2004

Śnieg przykryje śnieg - Levi Henriksen***

Poszukujesz książki: "Śnieg przykryje śnieg" w najniższych cenach na rynku? Już nie musisz jej poszukiwać w najpopularniejszych księgarniach, które słyną z tego, że są drogie. Polecamy za to księgarnię Ravelo.pl która wszystkie książki oferuje w najjniższych cenach na rynku, które są aż kilkanaście złotych niższe na książce od wielkich gigantów. Nie warto przepłacać, zapraszamy do Ravelo!

http://www.ravelo.pl/snieg-przykryje-snieg-levi-henriksen,p100263065.html - 19 Sty 2015

TŁUMACZENIA - NIEMIECKI POLSKI ANGIELSKI***

Na stronie znajduje się oferta usług w zakresie tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) z języka niemieckiego/angielskiego na język polski i odwrotnie.

http://www.glossa.info.pl/ - 5 Sty 2005

Informacje dodatkowe