KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > wydawnictwa ekonomiczne (61)

W pępku Ameryki - Melchior Wańkowicz***

Poszukujesz dobrych książek w niskich cenach? Chciałbyś kupić najnowsze promocje i bestsellery w niskich cenach? Zapraszamy do sprawdzenia oferty przygotowanej przez księgarnię internetową Ravelo. Mozemy zaoferować Ci jedne z najkorzystniejszych cen na rynku. Nie wierzysz? Zapraszamy do sprawdzenia.

http://www.ravelo.pl/w-pepku-ameryki-melchior-wankowicz,p100258704.html - 22 Sty 2015

Wydawnictwa Marginesy***

Zobacz na stronę Wydawnictwa Marginesy w księgarni internetowej Ravelo.pl gdzie możesz sprawdzić jakie są nowości wydawnicze w niskich i atrakcyjnych cenach.

http://www.ravelo.pl/marginesy,a129778.html - 20 Lis 2014

Wydawnictwo Dolnośląskie***

Sprawdź, jaką ofertę może zaoferować Ci wydawnictwo Dolnośląskie. Czy widziałeś już na stronie Ravelo.pl, co może Cię spotkać? Sprawdź, które ksiązki możesz kupić taniej a za które musisz zapłacić znacznie większą stawkę.

http://www.ravelo.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie,a256.html - 20 Lis 2014

Wydawnictwo Scientific Publishing Group - publikacje dla menadżerów. Gdańsk***

Nasze książki skierowane są do kadry menadżerskiej przedsiębiorstw i studentów. Proponujemy opracowania z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania, marketingu i finansów. Zapraszamy do księgarni internetowej.

http://www.spgroup.pl/ - 29 Gru 2005

Wydawnictwo Sonia Draga***

Znasz wydawnictwo Sonia Draga? Jeśli tak, to zapraszamy Cię gorąco do odwiedzenia jej podstrony w księgarni Ravelo.pl gdzie dowiesz się wszystkiego odnośnie jej nowości wydawniczych. Sprawdź, co przygotowało dla Ciebie wydawnictwo Sonia Draga.

http://www.ravelo.pl/sonia-draga,a217.html - 20 Lis 2014

Zapiski wisielca - Borys Bieriezowski***

Koniecznie i obowiązkowo sprawdź ksiązkę "Zapiski wisielca" którą możesz kupić w księgarni Ravelo w bardzo atrakcyjnych cenach. Książka, która odsłania przerażające mechanizmy władzy we współczesnej Rosji.Zredagowane przez Jurija Felsztinskiego zapiski Bierezowskiego to szczególny dokument. Książka okazała się rewelacyjnym bestsellerem, która osiągnęła rekordy sprzedaży.

http://www.ravelo.pl/borys-bieriezowski-zapiski-wisielca-jurij-felsztinski,p100272957.html - 22 Sty 2015

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Kto Jest Kim***

Przygotowywana przez dziennikarza Pawła Berłowskiego baza danych typu "Who is Who" na temat postaci związanych w Polsce z dziedziną Human Resources Management. Zostanie wydana w formie płyty CD-ROM, serwisu WWW oraz książki; wydawca to BizNet Poland Ltd. Częśc danych znajduje się już na stronie; ponadto formularz pozwalający na dodawanie danych.

http://www.hrm-ktojestkim.pl/ - 3 Sty 2002

Dr Agnieszka Maciąg - strona prywatna**

Strona poświęcona mojej pracy zawodowej i zainteresowaniom.

http://zarzadzanieuw2003.republika.pl/ - 20 Sie 2004

Media w Polsce w XX Wieku - PRESS**

Na koniec wieku miesięcznik PRESS przygotował unikatową książkę "Media w Polsce XX Wieku". Powinna się ona znaleźć na biurku każdego, kto interesuje się mediami, marketingiem, public relation. Na stronie podano adres gdzie można złożyć zamówienie na książkę.

http://www.presscd.pl/ - 31 Mar 2000

Nowa Giełda Dolnośląska**

Strona dwutygodnika ekonomiczno-społecznego. Znajdziesz tu bieżący numer pisma oraz informacje dotyczące prenumeraty i możliwości zamieszczenia reklamy.

http://nowagielda-ngd.w.interia.pl/ - 7 Maj 2001

Informacje dodatkowe