KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Grupa Zarządzania Nieruchomościami*****

Strona Grupy Zarządzania Nieruchomościami, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie zarządzania i administrowania budynkami na rynku warszawskim. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta oraz formularz zgłoszeniowy.

http://www.gzn.pl/ - 22 Paź 2001

Prestiż zarządzanie i administracja nieruchomości*****

Oferujemy profesjonalną i solidną obsługę Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzanie i administrowanie jest naszą specjalnością i gwarancją najwyższego poziomu usług.

http://www.prestiz.gda.pl/ - 11 Kwi 2005

REDCo Sp. z o.o. Real Estate Development Co*****

REDCo: wynajem i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi w 70 miastach Polski; magazyny, lokale handlowe i biura; 70 sklepów osiedlowych i miejskich od 60m2 do 2 000 m2, 30 baz magazynowych, dwa biurowce w Krakowie i Warszawie.

http://www.redco.pl/ - 7 Cze 2004

a t r i u m 2 1 - administracja budynków, zarządzanie nieruchomościami****

Firma administruje i zarządza nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych i prywatnych Właścicieli. Obsługuje również powierzchnie biurowe, handlowe i magazynowe. Oferuje doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania nieruchomości, posiada licencje zawodowe.

http://www.atrium21.com.pl/ - 20 Mar 2002

ACCRUS Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych****

Specjalizacja firmy to księgowość wspólnot mieszkaniowych. Prowadzimy pełne rozliczenia oraz ewidencję przychodów i kosztów wspólnot. Z naszych usług korzystają zarówno zarządcy, administratorzy jak i zarządy wspólnot mieszkaniowych.

http://www.ksiegowoscwspolnot.pl/ - 20 Lis 2007

ADM Śródmieście Sp. z o.o.****

ADM Śródmieście Sp. z o.o. jest firmą administrującą i zarządzającą nieruchomościami. Na stronie informacje o ADM oraz oferta.

http://www.adm.lublin.pl/ - 19 Paź 2001

Administracja nieruchomości Łódź****

W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług związanych zarówno z zarządzaniem jak też administrowaniem nieruchomościami, co w naszej firmie realizowane jest na podstawie szczegółowo przygotowanych planów, które pozwalają na zapewnienie zarówno kontrolowania a często zmniejszenia kosztów związanych z eksploatacjami oraz remontami nieruchomości.

http://zarzadzanie-bj.pl/ - 26 Maj 2016

Administrator Bojar Gdynia - Zarządzanie Nieruchomościami****

Administrator Bojar s.c. - kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie nieruchomościami.

http://www.bojargdynia.pl/ - 21 Gru 2006

ADUNI-DOM Sp. z o.o.****

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, obsługa wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Firma świadczy także usługi w zakresie sprzątania i konserwacji nieruchomości.

http://www.adunidom.pl/ - 9 Sty 2004

Agencja Inwestycyjna CORP S.A.****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie administracji i zarządzaniem nieruchomościami. Strona zawiera prezentację działalności firmy i jej oferty.

http://www.corp-sa.pl/ - 14 Sty 2003