KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (210)

Pośrednictwo w sprzedaży domów, mieszkań i lokali - NOVA Nieruchomości****

Na stronie internetowej firmy NOVA Nieruchomości można znaleźć atrakcyjne ogłoszenia z całej Polski. Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży domów, mieszkań oraz lokali. Zapraszamy.

http://www.novanieruchomosci.com/ - 25 Maj 2018

Powierzchnie biurowe i biura do wynajęcia****

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze, przestrzenne powierzchnie biurowe oraz mniejsze biura do wynajęcia, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Postaw zatem na profesjonalizm, rzetelność i fachowość - wybierz Cushman & Wakefield! Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.

http://www.remobile.pl/ - 17 Paź 2013

PPHU Piaseczno Sp. z o.o. - magazyny do wynajęcia****

Strona internetowa firmy PPHU Piaseczno Sp. z o.o. z województwa mazowieckiego. Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic do skorzystania z oferty - prowadzimy wynajem sal konferencyjnych, powierzchni biurowych oraz magazynowych, lokali użytkowych, nieruchomości.

http://www.piaseczno-magazyny.pl/ - 1 Mar 2017

Profesjonalne zarządzanie najmem mieszkań,domów, lokali użytkowych już od 99 zł netto/mc****

Zapewniamy wiele korzyści właścicielom nieruchomości na wynajem, nie tylko bierzemy cały stres związany z wynajmowaniem nieruchomości na siebie, ale przede wszystkim zepewniamy bezpieczną i kompleksową usługę. Rozumiemy jak trudne może być zarządzanie mieszkaniem lub domem dla osoby która nie ma w tym względzie doświadczenia, czasu, chęci czy zapału.Zapewniamy dobre samopoczucie waszym Najemcom, niezwłocznie rozwiazując problemy i reagując na jakiekolwiek pytania zwiazane z użytkowaniem i zabezpieczeniem odpowiedniego funkcjonowania powierzonej nieruchomosci. Zadowolony Najemca bedzie bardziej skory do przedłużenia umowy najmu, bedzie sprawial mniej klopotów i bardziej dbał o nieruchomosc. A co za tym idzie okresy bez Najemcy bedą zdecydowanie krótsze niż do tej pory. Wasza nieruchomość będzie zarabiać dla Was dłużej niż do tej pory.

http://www.zarzadzanie-mieszkaniem.pl/ - 14 Lis 2013

PROFESS S.C. - kompleksowa obsługa nieruchomości ****

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości PROFESS S.C. - pełna obsługa wspólnot mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych.

http://www.konprofess.pl/ - 27 Lip 2006

PROMOS Sp. z o.o. Kompleksowa Obsługa Firm****

Kompleksowa Obsługa Firm i Nieruchomości. W ofercie firmy: facility management, zarządzanie nieruchomościami i budynkami mieszkalnymi, ochrona osób i mienia, usługi porządkowe, serwis techniczny, usługi medyczne, regeneracja sprzętu gazowego, szkolenia, reklama.

http://www.promos.com.pl/ - 19 Mar 2004

Przeprowadzki w Łodzi****

Myślisz o przeprowadzce do innego miasta warty w tym celu wynająć firmę zajmującą się przeprowadzaniem profesjonalnych przeprowadzek. Dzięki skorzystaniu z usług takiej firmy najczęściej zapominasz o trudach przeprowadzki.

http://www.autor-lodz.pl/ - 10 Cze 2016

Reja8****

Toruńskie biuro obrotu nieruchomościami pomaga znaleźć domy na sprzedaż i mieszkania do wynajęcia.

http://www.reja8.pl/ - 25 Sty 2014

Ruska41 - sprzedaż apartamentów i nowych mieszkań w centrum Wrocławia****

Inwestor oferujący wyjątkowe apartamenty na sprzedaż w centrum Wrocławia. Nowe mieszkania znajdują się w odrestaurowanej kamienicy.

http://ruska41.com/ - 30 Gru 2015

Ryńscy Development - nowe mieszkania pod Warszawą****

Firma zajmuje się budową eleganckich, przyjaznych i kameralnych osiedli. W jej ofercie znaleźć można nowe mieszkania pod Warszawą, a także lokale w położonych niedaleko stolicy Markach.

http://www.rynscy-development.pl/ - 20 Sie 2014