KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (215)

PATRON Prywatny Zarząd Mieszkaniami****

PATRON Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. to firma prywatna, która profesjonalnie zarządza mieszkaniami na rynku dolnośląskim. Swoje usługi poleca wspólnotom mieszkaniowym, jednostkom budżetowym, instytucjom państwowym, a także firmom prywatnym. Na stronie oferta, prawna forma współpracy, procedura współpracy.

http://www.pzm-patron.pl/ - 17 Paź 2001

Pawłowska Nieruchomości****

Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami.

http://www.pawlowska.net/ - 27 Paź 2004

Platinum Estate Apartments****

Firma zajmuje się pomocą w znalezieniu idealnego lokum. W jej ofercie znaleźć można domy, mieszkania oraz apartamenty do wynajęcia a także na sprzedaż. Platinum Estate Apartments doradza, pomaga skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i towarzyszy stronom transakcji w momencie podpisania aktu notarialnego. Biuro działa na terenie Warszawy.

http://www.apartment-warsaw.pl/ - 30 Wrz 2014

PMG Partner - administracja, obsługa techniczna****

PMG Partner Warszawa. Kompleksowa obsługa nieruchomości w zakresie: zarządzanie, administrowanie, obsługa techniczna, konserwacja oraz utrzymanie czystości i zieleni. Specjalizacja to zarządzanie i administrowanie nowoczesnych biurowców, apartamentów, osiedli w Warszawie.

http://www.pmgpartner.pl/ - 17 Lut 2006

Polski Holding Nieruchomości S.A. - biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia****

Polski Holding Nieruchomości S.A. jest jednym z największych w kraju podmiotów zarządzających komercyjnymi nieruchomościami. Firma posiada m.in. niewielkie biura i ogromne powierzchnie biurowe do wynajęcia w centrum Warszawy.

http://www.phnsa.pl/ - 22 Paź 2014

Powierzchnie biurowe i biura do wynajęcia****

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze, przestrzenne powierzchnie biurowe oraz mniejsze biura do wynajęcia, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Postaw zatem na profesjonalizm, rzetelność i fachowość - wybierz Cushman & Wakefield! Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.

http://www.remobile.pl/ - 17 Paź 2013

PPHU Piaseczno Sp. z o.o. - magazyny do wynajęcia****

Strona internetowa firmy PPHU Piaseczno Sp. z o.o. z województwa mazowieckiego. Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic do skorzystania z oferty - prowadzimy wynajem sal konferencyjnych, powierzchni biurowych oraz magazynowych, lokali użytkowych, nieruchomości.

http://www.piaseczno-magazyny.pl/ - 1 Mar 2017

Profesjonalne zarządzanie najmem mieszkań,domów, lokali użytkowych już od 99 zł netto/mc****

Zapewniamy wiele korzyści właścicielom nieruchomości na wynajem, nie tylko bierzemy cały stres związany z wynajmowaniem nieruchomości na siebie, ale przede wszystkim zepewniamy bezpieczną i kompleksową usługę. Rozumiemy jak trudne może być zarządzanie mieszkaniem lub domem dla osoby która nie ma w tym względzie doświadczenia, czasu, chęci czy zapału.Zapewniamy dobre samopoczucie waszym Najemcom, niezwłocznie rozwiazując problemy i reagując na jakiekolwiek pytania zwiazane z użytkowaniem i zabezpieczeniem odpowiedniego funkcjonowania powierzonej nieruchomosci. Zadowolony Najemca bedzie bardziej skory do przedłużenia umowy najmu, bedzie sprawial mniej klopotów i bardziej dbał o nieruchomosc. A co za tym idzie okresy bez Najemcy bedą zdecydowanie krótsze niż do tej pory. Wasza nieruchomość będzie zarabiać dla Was dłużej niż do tej pory.

http://www.zarzadzanie-mieszkaniem.pl/ - 14 Lis 2013

PROFESS S.C. - kompleksowa obsługa nieruchomości ****

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości PROFESS S.C. - pełna obsługa wspólnot mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych.

http://www.konprofess.pl/ - 27 Lip 2006

PROMOS Sp. z o.o. Kompleksowa Obsługa Firm****

Kompleksowa Obsługa Firm i Nieruchomości. W ofercie firmy: facility management, zarządzanie nieruchomościami i budynkami mieszkalnymi, ochrona osób i mienia, usługi porządkowe, serwis techniczny, usługi medyczne, regeneracja sprzętu gazowego, szkolenia, reklama.

http://www.promos.com.pl/ - 19 Mar 2004