KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Warszawa****

W naszej ofercie znajdziecie wykonywany odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Dzięki tego typu działaniom możliwe jest wykrywanie usterek, jakie muszą zostać bezpłatnie przez niego usunięte, zgodnie z przyjętym projektem. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

http://www.odbiorymieszkan.pl/ - 15 Mar 2014

Office for sale****

Marzysz o pięknym i mieszkaniu, apartamencie lub domu na przedmieściach? Specjalnie dla ciebie przygotujemy zestawienie najlepszych ofert, które idealnie wpasują się w oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci uzyskali jak najlepszą opiekę i pomoc naszej wysoko wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem naszych ofert i kontaktu z nami. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www.

http://www.realestateeurovilla.com/ - 27 Mar 2014

One Investments****

One Investments to firma zajmujaca sie sprzedaza i rozwojem nieruchomosci na miedzynarowodych rynkach, min. Azji, USA i Bliski Wschod.

http://www.oneinvestments.co.uk/ - 1 Lip 2014

Parcel Swarzędz - domy, mieszkania na sprzedaż****

Biuro nieruchomości Parcel działa w Swarzędzu od 2000roku. W ofercie firmy znaleźć można piękne i wygodne mieszkania oraz domy na sprzedaż, a także lokale mieszkaniowe do wynajęcia.

http://www.parcel.pl/ - 22 Paź 2014

PATRON Prywatny Zarząd Mieszkaniami****

PATRON Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. to firma prywatna, która profesjonalnie zarządza mieszkaniami na rynku dolnośląskim. Swoje usługi poleca wspólnotom mieszkaniowym, jednostkom budżetowym, instytucjom państwowym, a także firmom prywatnym. Na stronie oferta, prawna forma współpracy, procedura współpracy.

http://www.pzm-patron.pl/ - 17 Paź 2001

Pawłowska Nieruchomości****

Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami.

http://www.pawlowska.net/ - 27 Paź 2004

Platinum Estate Apartments****

Firma zajmuje się pomocą w znalezieniu idealnego lokum. W jej ofercie znaleźć można domy, mieszkania oraz apartamenty do wynajęcia a także na sprzedaż. Platinum Estate Apartments doradza, pomaga skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i towarzyszy stronom transakcji w momencie podpisania aktu notarialnego. Biuro działa na terenie Warszawy.

http://www.apartment-warsaw.pl/ - 30 Wrz 2014

PMG Partner - administracja, obsługa techniczna****

PMG Partner Warszawa. Kompleksowa obsługa nieruchomości w zakresie: zarządzanie, administrowanie, obsługa techniczna, konserwacja oraz utrzymanie czystości i zieleni. Specjalizacja to zarządzanie i administrowanie nowoczesnych biurowców, apartamentów, osiedli w Warszawie.

http://www.pmgpartner.pl/ - 17 Lut 2006

Polski Holding Nieruchomości S.A. - biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia****

Polski Holding Nieruchomości S.A. jest jednym z największych w kraju podmiotów zarządzających komercyjnymi nieruchomościami. Firma posiada m.in. niewielkie biura i ogromne powierzchnie biurowe do wynajęcia w centrum Warszawy.

http://www.phnsa.pl/ - 22 Paź 2014

Powierzchnie biurowe i biura do wynajęcia****

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze, przestrzenne powierzchnie biurowe oraz mniejsze biura do wynajęcia, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Postaw zatem na profesjonalizm, rzetelność i fachowość - wybierz Cushman & Wakefield! Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.

http://www.remobile.pl/ - 17 Paź 2013