KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (205)

PROMOS Sp. z o.o. Kompleksowa Obsługa Firm****

Kompleksowa Obsługa Firm i Nieruchomości. W ofercie firmy: facility management, zarządzanie nieruchomościami i budynkami mieszkalnymi, ochrona osób i mienia, usługi porządkowe, serwis techniczny, usługi medyczne, regeneracja sprzętu gazowego, szkolenia, reklama.

http://www.promos.com.pl/ - 19 Mar 2004

Przeprowadzki w Łodzi****

Myślisz o przeprowadzce do innego miasta warty w tym celu wynająć firmę zajmującą się przeprowadzaniem profesjonalnych przeprowadzek. Dzięki skorzystaniu z usług takiej firmy najczęściej zapominasz o trudach przeprowadzki.

http://www.autor-lodz.pl/ - 10 Cze 2016

Reja8****

Toruńskie biuro obrotu nieruchomościami pomaga znaleźć domy na sprzedaż i mieszkania do wynajęcia.

http://www.reja8.pl/ - 25 Sty 2014

Ruska41 - sprzedaż apartamentów i nowych mieszkań w centrum Wrocławia****

Inwestor oferujący wyjątkowe apartamenty na sprzedaż w centrum Wrocławia. Nowe mieszkania znajdują się w odrestaurowanej kamienicy.

http://ruska41.com/ - 30 Gru 2015

Ryńscy Development - nowe mieszkania pod Warszawą****

Firma zajmuje się budową eleganckich, przyjaznych i kameralnych osiedli. W jej ofercie znaleźć można nowe mieszkania pod Warszawą, a także lokale w położonych niedaleko stolicy Markach.

http://www.rynscy-development.pl/ - 20 Sie 2014

Scechura****

Profesjonalne biuro nieruchomości z Zakopanego zajmujące się pośrednictwem w obrocie domami oraz mieszkaniami na sprzedaż.

http://www.nieruchomosci-zakopane.eu/ - 15 Paź 2014

Sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii, kupno i wynajem domów.****

Jeśli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii to mamy do zaoferowania najbardziej atrakcyjne oferty na rynku. Na naszym portalu znajdziesz zarówno domy jak i mieszkania do kupna oraz na wynajem. Zapraszamy do przeglądania ofert oraz kontaktu.

http://www.kupicdomwhiszpanii.pl/ - 21 Lis 2016

Strus developer - nowe mieszkania rynek pierwotny Warszawa****

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus istnieje na rynku nieruchomości od 1991 roku. Głównym kierunkiem działalności firmy jest budowa mieszkań oraz domów, którzy cenią tradycyjne rozwiązania oraz myślą przyszłościowo. W ofercie proponujemy nowe mieszkania, jak również nieruchomości z rynku wtórnego. Obecnie proponujemy lokale mieszkaniowe na ternie Warszawy, Siedlec, Zgierza.

http://kstrus.pl/ - 23 Maj 2014

Szkolenia dla spółdzielni****

Nasza firma zajmuje się organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych na terenie całej Polski. Naszymi wykładowcami są tylko praktycy mający związek ze spółdzielczością. Tematyka naszych szkoleń: - rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej, - podatek vat w spółdzielni - podatek cit w spółdzielni - prawo spółdzielcze - prawo lokalowe - wkłady w spółdzielni mieszkaniowej - udziały w spółdzielni mieszkaniowej Oferujemy również usługi dla spółdzielni: - pisanie polityki rachunkowości - pisanie i opiniowania statutów

http://www.kcrp.pl/ - 28 Sie 2014

Technoconsult - zarządzenie nieruchomościami w Łodzi****

Firma Technoconsult zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami w Łodzi. Jej oferta obejmuje administrację budynków należących do wspólnot mieszkaniowych, osób prywatnych, a także korporacji.

http://www.technoconsult.pl/ - 9 Mar 2015