KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Agencja Ubezpieczeniowa, Zarządca Nieruchomości****

Strona multiagenta ubezpieczeniowego i zarazem licencjonowanego zarządcy nieruchomości. Szereg informacji na temat zarządzania jak i ubezpieczeń zarządców, wspólnot, spółdzielni.

http://www.rem.kn.pl/ - 19 Mar 2004

Aktywa Sp. z o.o.****

Aktywa Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie: zarządzanie nieruchomościami (dzierżawa, wynajem), usługi transportowe, utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych (usługi elektryczne, mechaniczne, hydrauliczne, teletechniczne), usługi utrzymania czystości pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Ponadto przyjmuje zlecenia dotyczące upłynnienia zbędnego majątku, w tym: maszyn, urządzeń, wyposażenia. Na stronie znajdziecie takie działy jak: o firmie, nieruchomości, transport, inne usługi, ftp.

http://www.aktywa.bydgoszcz.pl/ - 11 Gru 2002

Alan****

Pole działania firmy Alan to zarządzanie i administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych.

http://www.alan.biz.pl/ - 16 Wrz 2008

Albero Invest - mieszkania na rynku pierwotnym****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę dewelopera Albero Invest. Oferuje on mieszkania na rynku pierwotnym, z dostępem do podziemnego garażu oraz balkonów. Lokale znajdują się na warszawskim Ursusie.

http://alberoinvest.pl/ - 23 Mar 2018

AMW TBS Kwatera - zarządzanie nieruchomościami i najmem****

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz najmem. AMW TBS Kwatera oferuje również administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi.

http://amwkwatera.pl/ - 27 Paź 2017

Apartamenty Heddal Szklarska Poręba****

Nowoczesne apartamenty Heddal w Szklarskiej Porębie urządzone zostały na wysokim standardzie z wyjątkowym wyczuciem stylu. Aranżacja wnętrz odznacza się łączeniem tradycyjnych motywów skandynawskich i detali sztuki góralskiej ze współczesnymi trendami. Mieszkania znajdują się w stylowym budynku położonym w Dolnie Siedmiu Domów.

http://www.norweska-dolina.pl/ - 16 Paź 2013

Arri Sp. z o.o.****

Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach sprzedaży lub wynajmu lokali użytkowych, mieszkalnych, a także działek. Arri to biuro nieruchomości zapewniające kompleksową, profesjonalną obsługę.

http://arri-nieruchomosci.pl/ - 27 Lip 2018

AZ-Bis Zarząd Nieruchomościami****

AZ-Bis Zarząd Nieruchomościami reprezentowany przez Jarosława Nowaka posiadającego licencję zawodową nr 22934, jest firmą zorganizowaną zgodnie z wszelkimi wymogami ustawowymi stawianymi zarządcom nieruchomościami, takimi jak licencja zawodowa oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilne.

http://www.bis.nowak-az.pl/ - 14 Lis 2012

Bednarz Nieruchomości****

Jesteśmy prężnie działającą firmą świadczącą usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Bydgoszczy i okolic. Praca naszego biura prowadzona i nadzorowana jest przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

http://bednarz.nieruchomosci.pl/ - 21 Sie 2008

Bielsko-Biała, Mickiewicza 42 - Twoje miejsce, Twój biznes****

Oferujemy do wynajęcia lokale użytkowe o przeznaczeniu handlowo- usługowym w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ulicy Adama Mickiewicza 42, skąd wszędzie jest blisko. Zapraszamy też do odwiedzenia pawilonu i skorzystania z aktualnej oferty.

http://mickiewicza42.pl/ - 25 Paź 2018