KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia w Warszawie - Biura w Polsce****

Od dłuższego czasu działamy w branży nieruchomości, zapewniając wsparcie Klientom z sektora inwestycyjnego. Zajmujemy się Reprezentacją Najemcy i Wynajmującego. Oznacza to opracowywanie strategii, planowanie obiektów typu build-to-suit, a także oceną zjawisk demograficznych i rynków. Z naszą pomocą mogą Państwo wynająć powierzchnie biurowe w Warszawie, między innymi w atrakcyjnych lokalizacjach Śródmieścia.

http://www.biurowcewpolsce.com/ - 29 Sie 2015

Biuro Nieruchomości DELFIS Sosnowiec Dąbrowa Górnicza****

Usługi na rynku obrotu nieruchomościami. Regulacja stanów prawnych nieruchomości, sprzedaż, wynajem, zarządzanie.

http://www.delfis.pl/ - 19 Lip 2010

Biuro Nieruchomości Notus Elżbieta Raczkowska****

Działające w Słupsku biuro nieruchomości Notus oferuje domy i mieszkania na sprzedaż. Firma pomaga również znaleźć wygodne i niedrogie lokale do wynajęcia.

http://www.notus.slupsk.pl/ - 5 Wrz 2014

Biuro nieruchomości Szczecin - domy na sprzedaż mieszkania do wynajęcia****

Biuro Nieruchomości MULTI pomaga znaleźć mieszkania do wynajęcia oraz domy na sprzedaż. Firma działa na terenie Szczecina.

http://www.prawobrzeze.pl/ - 22 Sty 2014

Biuro obrotu nieruchomościami - Moc Nieruchomości****

Przedsiębiorstwo zajmuje się pośredniczeniem w wynajmie i sprzedaży działek, mieszkań oraz domów. Biuro obrotu nieruchomościami gwarantuje kompleksową obsługę, obejmującą znalezienie odpowiedniego lokum za Klientów.

http://www.mocnieruchomosci.pl/ - 28 Lut 2018

Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami Chata pod Tatrami****

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Zakopanem lub okolicach? Chcesz mieć własną bazę wypadową lub myślisz o udostępnianiu apartamentów na wynajem? Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami Chata pod Tatrami znajdzie dla ciebie najlepszy obiekt. Tylko sprawdzone inwestycje!

http://nieruchomoscizakopane.com.pl/ - 14 Gru 2017

Blaszka 24 - skup nieruchomości****

Strona internetowa firmy prowadzącej skup nieruchomości na terenie całego kraju. Jeżeli chcesz szybko i korzystnie sprzedać mieszkanie lub dom, zgłoś się tutaj. Szczegóły na stronie internetowej.

http://wykupmieszkan.pl/ - 22 Sie 2017

Blue Home - biuro nieruchomości****

Na naszej stronie internetowej można znaleźć doskonałe oferty wynajmu i sprzedaży domów bądź mieszkań w Chełmie. Blue Home to biuro nieruchomości pośredniczący w tego rodzaju transakcjach.

http://www.bluehome24.pl/ - 26 Lip 2018

Budner - roboty budowlane, deweloper i generalny wykonawca****

Budner Warszawa - firma budowlana i deweloper. W ofercie firmy także roboty budowlane - generalny wykonawca, mieszkania na sprzedaż oraz apartamenty. Generalny wykonawca obejmujący usługami takie miasta jak Warszawa, Piaseczno czy Gdańsk.

http://www.budner.pl/ - 5 Sie 2010

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - grunty przemysłowe, inwestycyjne****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, należącego do największych w całej Polsce. Zapewniane są atrakcyjne ceny oraz warunki wynajmu. Na terenie obiektu można znaleźć grunty przemysłowe i inwestycyjne.

http://www.bppt.pl/ - 23 Lut 2018