KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Censum - doradztwo inwestycyjne****

Wycena i zarządzanie nieruchomościami, doradztwo w zakresie pozyskiwania środków pochodzących z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Na stronie: pełna oferta, informacje o firmie, dane kontaktowe.

http://www.censum.republika.pl/ - 2 Sie 2005

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat - wynajem i zarządzanie nieruchomościami****

Zajmujemy się wynajmem nieruchomości biurowo-komercyjnych, zapewniając kompleksową obsługę oraz doradztwo. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat gwarantuje również profesjonalne zarządzanie tego rodzaju obiektami.

http://www.cbf.com.pl/ - 18 Lis 2017

Centrum Marszałkowska - biura na wynajem w Nowym Sezamie****

Nowy Sezam to nowoczesny, funkcjonalny i przestronny biurowiec w samym sercu Warszawy. Centrum Marszałkowska oferuje przestrzeń biurową na wynajem firmom, dla których prestiżowa lokalizacja i doskonała architektura jest kluczowa.

http://centrum-marszalkowska.pl/ - 27 Wrz 2016

Cinema Tower - powierzchnie biurowe****

Miejsce przeznaczone dla osób poszukujących lokali użytkowych do wynajęcia. Wratislavia Tower to budynek, w którym znajdziecie nowoczesne powierzchnie biurowe.

http://www.wratislaviatower.pl/ - 15 Lip 2017

CityHome - Zarządzanie nieruchomościami****

CityHome to spółka zajmująca się kompleksowym zarządzaniem oraz administracją nieruchomościami. Z branżą tą jesteśmy powiązani już od 2005 roku. Naszą specjalnością jest zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi na zlecenie Wspólnot Mieszkaniowych. Klientom zapewniamy obsługę formalną w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, obsługę bieżącego działania Wspólnoty, obsługę techniczną i prace porządkowe, organizację remontów i inne działania mające na celu zwiększenie wartości nieruchomości. Firma CityHome oferuje również zarządzanie najmem oraz obsługę techniczną budynków.

http://www.cityhome.com.pl/ - 5 Mar 2016

Czerwona Torebka S.A. - inwestycje długoterminowe i sprzedaż nieruchomości****

Przedsiębiorstwo Czerwona Torebka S.A. oferuje sprzedaż nieruchomości oraz długoterminowe inwestycje w ten rynek. Nasza propozycja oparta jest na jasnych i przejrzystych zasadach. Zapewniamy ochronę przed inflacją oraz brak dodatkowych kosztów.

http://inwestuj.czerwonatorebka.pl/ - 29 Lis 2013

Cztery Kąty - wycena nieruchomości****

Biuro Cztery Kąty zaprasza Klientów do zapoznania się z ofertą domów i mieszkań na sprzedaż w Jeleniej Górze. Proponujemy również usługi rzeczoznawcy majątkowego, który zajmie się wyceną nieruchomości.

http://4katy.nieruchomosci.pl/ - 17 Maj 2016

Deweloperzy Poznań****

Deweloper z Gdańska PBG Erigo Sp. z o.o., kontynuując dotychczasową taktykę przedsiębiorstwa PBG DOM, adresuje swoją ofertę do ludzi ceniących funkcjonalne przestrzenie oraz ciche i miłe otoczenie. Potrafimy podołać indywidualnym pragnieniom każdego Klienta, dlatego nasze pomysły wyróżniają się od reszty konkurencji ergonomią i funkcjonalnością. Posiadamy apartamenty i hotele na sprzedaż w Świnoujściu i Poznaniu. Oferujemy poradniki kupującego, pomoc w urządzaniu mieszkania. Nasze projekty "Przyjazne biuro" i "Przyjazne mieszkanie" zostały utworzone specjalnie z myślą o najwyższej jakości usług i zadowoleniu klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć funkcjonalne i wygodne powierzchnie do pracy, życia i odpoczynku.

http://www.pbg-erigo.pl/ - 5 Cze 2013

Dobry Dom - zarządzanie nieruchomościami****

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania na terenie Wrocławia, biuro Dobry Dom posiada kompleksową ofertę. Proponują oni nie tylko zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, ale i wynajem oraz najem obiektów.

http://www.dobrydom.wroc.pl/ - 6 Cze 2017

Domex Nieruchomości - mieszkania do wynajęcia****

Firma zajmująca się sprzedażą mieszkań oraz przygotowaniem ich pod wynajem lub sprzedaż. Domex Nieruchomości obsługuje kompleksowe transakcje, zaczynając od przygotowania oferty, po jej finalizację.

http://www.domexnieruchomosci.pl/ - 1 Wrz 2017