KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (205)

Facility Manager. Poznań****

Strona magazynu poświęconego profesjonalnemu podejściu do zarządzania nieruchomościami.

http://www.facility-manager.pl/ - 28 Gru 2005

Framac - powierzchnie biurowe i nieruchomości w Łodzi****

Rzetelne biuro nieruchomości z Łodzi zaprasza do skorzystania z oferty na lokale użytkowe do wynajęcia oraz powierzchnie biurowe.

http://www.framac-nieruchomosci.pl/ - 29 Gru 2015

FreshEstate : domy w Hiszpanii****

Biuro nieruchomości pomaga znaleźć wymarzone domy w Hiszpanii i załatwić wszystkie formalności związane z ich zakupem.

http://freshestate.com.pl/ - 7 Cze 2014

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami****

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami, to nowoczesne narzędzie informatyczne umożliwiające kompleksową obsługę przedsiębiorstw działających w branży zarządzania nieruchomościami. Wspomaga realizację procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, doprowadza do sytuacji, w której menedżerowie i ich współpracownicy będą mogli skoncentrować się na podejmowaniu decyzji w oparciu o rzetelne obliczenia i analizy.

http://www.granit-software.pl/ - 22 Cze 2004

Grupa Biurowiec - zarządzanie nieruchomościami****

Strona firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Grupa Biurowiec działa na terenie Katowic i Krakowa.

http://www.grupabiurowiec.com.pl/ - 22 Kwi 2015

Halska Nieruchomości****

W ofercie biura Halska Nieruchomości dostępne są domy, mieszkania, działki oraz różnego rodzaju lokale. W zakresie usług firmy znajduje się również pośrednictwo w doradztwie kredytowym.

http://www.halska.pl/ - 19 Paź 2017

Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości w Ełku****

Agencja obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ełku, ul. Gdańska 3, Telefon: 87 621 00 86. Nieruchomości z powiatu Ełckiego i Mazur (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie). Posiadamy niezbędne uprawnienia a nasi Agenci nieruchomości wieloletnie doświadczenie. Oferujemy: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami (zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do zlecania nam zarządzania i administrowania nieruchomościami), pomoc i doradztwo w kredytowaniu nieruchomości. Zobacz i sprawdź nasze oferty nieruchomości: mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, lokale usługowe. Ogłoszenia z rynku pierwotnego (od dewelopera) oraz wtórnego - ogłoszenia kupię, sprzedam, zamienię. Pobieramy wynagrodzenie wyłącznie za efekt - sukces dokonanej transakcji (wynajem, zamianę, sprzedaż nieruchomości). Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszego biura w Ełku.

http://idea-home.pl/ - 5 Wrz 2014

Ineksplo****

Strona informacyjna Inekspol'u. Spółdzielnia Osób Prawnych INEKSPLO zarządzająca największym w Sopocie biurowcem przy ul. Reja 13. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania nieruchomościami.

http://www.ineksplo.pl/ - 6 Wrz 2001

Integrummanagement.pl - Zarządzanie nieruchomościami****

Integrum Management to firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami jak również całymi osiedlami. Ponadto Integrum Management dla każdego zainteresowanego klienta przygotowuje oddzielną ofertę administracyjną - dzięki temu dopasowując metody do zaistniałych potrzeb. Jednocześnie stara się mieć zawsze kontakt z mieszkańcami zarządzanych osiedli, umożliwiając bezpośrednie zgłaszanie problemów i awarii w specjalnym formularzu, w zakładce "Strefa mieszkańca".

http://integrummanagement.pl/ - 14 Mar 2017

Inwestycje w nieruchomości dzięki Asset Management stają się dochodowe.****

K2 Asset Management to firma, która bazuje na bardzo elastycznej współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, których interesuje współpraca z firmą oferującą najwyższą jakość usług związanych z obsługą oraz administracją nieruchomości. Proponuje szereg rozwiązań, dzięki czemu zarządzenie najmem, inwestowanie w nieruchomości oraz wyszukiwanie lokali do wynajęcia staje się dziecinnie proste i przyjemne, a przy tym przynosi ogrom satysfakcji i przyjemności, co jest niezwykle ważne w branży.

http://www.k2assetmanagement.pl/ - 5 Mar 2015