KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Dom-Gut - administrowanie nieruchomościami Kraków****

Firma Dom-Gut z Krakowa zajmuje się zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomości. Przedsiębiorstwo odpowiada za kontrolę oraz właściwą organizację wspólnot mieszkaniowych. Do prawidłowego przeprowadzania powyższych prac uprawnia wieloletnie doświadczenie oraz stosowna licencja zarządcy.

http://www.domgut.pl/ - 25 Lut 2014

Domren - mieszkanie dla Ciebie****

Strona Domren to blog, w którym znajdują się ciekawostki na temat mieszkań i domów wraz z ich wyceną. Domren podzieli się z Państwem swoją wiedzą i zainteresowaniami na różne tematy, m. in. przy zakupie mieszkania, przy wyborze pośrednika nieruchomości, na temat inwestycji na rynku pierwotnym. Domren podpowie Państwu jak wygląda współczesny, modny dom a także poradzi, w jaki sposób można wykorzystać np. wodę deszczową. Blog zaprasza do czytania wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości.

http://domren.pl/ - 6 Wrz 2017

Eltegro - zarządzanie nieruchomościami****

Na stronie internetowej można zapoznać się z usługami świadczonymi przez firmę Eltegro. Obejmuje ona zarządzanie nieruchomościami, a także pośrednictwo w ich kupnie lub wynajmie. Ponadto są świadczone usługi remontowe.

http://www.eltegro.pl/ - 18 Kwi 2018

EM-DE - zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi****

Działająca w Poznaniu firma EM-DE, która zajmuje się obsługą i zarządzaniem nieruchomościami. Naszą specjalnością jest także administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi.

http://www.em-de.pl/ - 25 Paź 2016

Eranpro Developer - nowe domy na sprzedaż****

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego, nowego domu na sprzedaż, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Eranpro Developer. Na stronie zostały zamieszczone także projekty budowlane oraz dotychczasowe realizacje.

http://www.eranpro.com.pl/ - 26 Wrz 2018

EstateFellows - biura do wynajęcia****

Jesteśmy przedsiębiorstwem dynamicznie się rozwijającym. Od 2008 roku dbamy o dostarczenie kompleksowych usług w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami na terenie Polski. Oferujemy biura do wynajęcia i na sprzedaż. Zapewniamy fachowe usługi w obszarze pośrednictwa. Proponujemy powierzchnie biurowe do wynajęcia na terenie między innymi Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Gdyni i innych większych miast.

http://www.estatefellows.com/ - 22 Kwi 2015

Facility Manager. Poznań****

Strona magazynu poświęconego profesjonalnemu podejściu do zarządzania nieruchomościami.

http://www.facility-manager.pl/ - 28 Gru 2005

Framac - powierzchnie biurowe i nieruchomości w Łodzi****

Rzetelne biuro nieruchomości z Łodzi zaprasza do skorzystania z oferty na lokale użytkowe do wynajęcia oraz powierzchnie biurowe.

http://www.framac-nieruchomosci.pl/ - 29 Gru 2015

FreshEstate : domy w Hiszpanii****

Biuro nieruchomości pomaga znaleźć wymarzone domy w Hiszpanii i załatwić wszystkie formalności związane z ich zakupem.

http://freshestate.com.pl/ - 7 Cze 2014

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami****

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami, to nowoczesne narzędzie informatyczne umożliwiające kompleksową obsługę przedsiębiorstw działających w branży zarządzania nieruchomościami. Wspomaga realizację procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, doprowadza do sytuacji, w której menedżerowie i ich współpracownicy będą mogli skoncentrować się na podejmowaniu decyzji w oparciu o rzetelne obliczenia i analizy.

http://www.granit-software.pl/ - 22 Cze 2004