KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (210)

EM-DE - zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi****

Działająca w Poznaniu firma EM-DE, która zajmuje się obsługą i zarządzaniem nieruchomościami. Naszą specjalnością jest także administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi.

http://www.em-de.pl/ - 25 Paź 2016

EstateFellows - biura do wynajęcia****

Jesteśmy przedsiębiorstwem dynamicznie się rozwijającym. Od 2008 roku dbamy o dostarczenie kompleksowych usług w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami na terenie Polski. Oferujemy biura do wynajęcia i na sprzedaż. Zapewniamy fachowe usługi w obszarze pośrednictwa. Proponujemy powierzchnie biurowe do wynajęcia na terenie między innymi Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Gdyni i innych większych miast.

http://www.estatefellows.com/ - 22 Kwi 2015

Facility Manager. Poznań****

Strona magazynu poświęconego profesjonalnemu podejściu do zarządzania nieruchomościami.

http://www.facility-manager.pl/ - 28 Gru 2005

Framac - powierzchnie biurowe i nieruchomości w Łodzi****

Rzetelne biuro nieruchomości z Łodzi zaprasza do skorzystania z oferty na lokale użytkowe do wynajęcia oraz powierzchnie biurowe.

http://www.framac-nieruchomosci.pl/ - 29 Gru 2015

FreshEstate : domy w Hiszpanii****

Biuro nieruchomości pomaga znaleźć wymarzone domy w Hiszpanii i załatwić wszystkie formalności związane z ich zakupem.

http://freshestate.com.pl/ - 7 Cze 2014

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami****

GRANIT - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami, to nowoczesne narzędzie informatyczne umożliwiające kompleksową obsługę przedsiębiorstw działających w branży zarządzania nieruchomościami. Wspomaga realizację procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, doprowadza do sytuacji, w której menedżerowie i ich współpracownicy będą mogli skoncentrować się na podejmowaniu decyzji w oparciu o rzetelne obliczenia i analizy.

http://www.granit-software.pl/ - 22 Cze 2004

Grupa Biurowiec - zarządzanie nieruchomościami****

Strona firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Grupa Biurowiec działa na terenie Katowic i Krakowa.

http://grupabiurowiec.com.pl/ - 26 Mar 2018

Halska Nieruchomości****

W ofercie biura Halska Nieruchomości dostępne są domy, mieszkania, działki oraz różnego rodzaju lokale. W zakresie usług firmy znajduje się również pośrednictwo w doradztwie kredytowym.

http://www.halska.pl/ - 19 Paź 2017

Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości w Ełku****

Agencja obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ełku, ul. Gdańska 3, Telefon: 87 621 00 86. Nieruchomości z powiatu Ełckiego i Mazur (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie). Posiadamy niezbędne uprawnienia a nasi Agenci nieruchomości wieloletnie doświadczenie. Oferujemy: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami (zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do zlecania nam zarządzania i administrowania nieruchomościami), pomoc i doradztwo w kredytowaniu nieruchomości. Zobacz i sprawdź nasze oferty nieruchomości: mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, lokale usługowe. Ogłoszenia z rynku pierwotnego (od dewelopera) oraz wtórnego - ogłoszenia kupię, sprzedam, zamienię. Pobieramy wynagrodzenie wyłącznie za efekt - sukces dokonanej transakcji (wynajem, zamianę, sprzedaż nieruchomości). Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszego biura w Ełku.

http://idea-home.pl/ - 5 Wrz 2014

Ineksplo****

Strona informacyjna Inekspol'u. Spółdzielnia Osób Prawnych INEKSPLO zarządzająca największym w Sopocie biurowcem przy ul. Reja 13. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania nieruchomościami.

http://www.ineksplo.pl/ - 6 Wrz 2001