KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (210)

Integrummanagement.pl - Zarządzanie nieruchomościami****

Integrum Management to firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami jak również całymi osiedlami. Ponadto Integrum Management dla każdego zainteresowanego klienta przygotowuje oddzielną ofertę administracyjną - dzięki temu dopasowując metody do zaistniałych potrzeb. Jednocześnie stara się mieć zawsze kontakt z mieszkańcami zarządzanych osiedli, umożliwiając bezpośrednie zgłaszanie problemów i awarii w specjalnym formularzu, w zakładce "Strefa mieszkańca".

http://integrummanagement.pl/ - 14 Mar 2017

Inwestycja Libero - mieszkania deweloperkie****

Przygotowaliśmy mieszkania deweloperskie w Olsztynie, w ramach inwestycji Libero. Osiedle jest spokojne, otoczone pięknymi widokami - idealne dla każdej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi lokalami.

http://www.libero.olsztyn.pl/ - 23 Mar 2018

Inwestycje w nieruchomości dzięki Asset Management stają się dochodowe.****

K2 Asset Management to firma, która bazuje na bardzo elastycznej współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, których interesuje współpraca z firmą oferującą najwyższą jakość usług związanych z obsługą oraz administracją nieruchomości. Proponuje szereg rozwiązań, dzięki czemu zarządzenie najmem, inwestowanie w nieruchomości oraz wyszukiwanie lokali do wynajęcia staje się dziecinnie proste i przyjemne, a przy tym przynosi ogrom satysfakcji i przyjemności, co jest niezwykle ważne w branży.

http://www.k2assetmanagement.pl/ - 5 Mar 2015

Jakub Szpiegowski - zarządzanie nieruchomościami, audyty****

Jakub Szpiegowski to licencjonowany zarządca nieruchomości z Wrocławia. Świadczy kompleksowe usługi administracyjne, przeprowadza również audyty wspólnot mieszkaniowych.

http://www.dla-wspolnoty.pl/ - 18 Sty 2017

JGF Prawo i Nieruchomości - agencja nieruchomości****

Agencja JGF Prawo i Nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę w zakresie obrotu lokalami mieszkalnymi i usługowymi, a także doradztwa finansowego. Biuro mieści się w Gliwicach.

http://www.jgf.com.pl/ - 15 Gru 2017

Komercjalizacja nieruchomości i zarządzanie obiektami komercyjnymi - Arrowhead****

Strona firmy Arrowhead, zajmującej się komercjalizacją galerii handlowych i budynków biurowych, zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi i portfelami nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem w obrocie obiektami komercyjnymi i ich marketingiem.

http://arrowhead.pl/ - 23 Sie 2017

Kompleksowa Obsługa Osiedla - zarządzanie nieruchomościami****

Firma oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług i możliwości realizacyjne, przydatne przepisy prawne, wzory umów, ważne adresy. Informacje o przetargach.

http://www.koo.com.pl/ - 25 Kwi 2002

K.O.N. Profes S.C. - zarządca nieruchomości w Warszawie****

Świadczymy usługi jako zarządca dla wspólnot mieszkaniowych nowo powstałych oraz starszych. Oferujemy kompletne administrowanie nieruchomościami w oparciu o licencjonowany program księgowy dedykowany dla potrzeb obsługi Wspólnot Mieszkaniowych. Jesteśmy dzięki temu w stanie zapewnić pełną kontrolę nad działalnością obiektów.

http://www.konprofes.pl/ - 27 Lis 2017

KUBIMEX Sp. z o.o. - zarządzanie i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe****

Firmy Kubimex świadczy usługi w zakresie zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, prowadzi sprawy spadkowe, załatwia sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości, zniesieniem współwłasności.

http://www.kubimex.nieruchomosci.pl/ - 27 Paź 2005

La Villa - biuro nieruchomości****

Strona internetowa biura nieruchomości La Villa, w ofercie której znajdą Państwo mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż, domy, działki oraz lokale komercyjne w Lesznie i okolicach. Zachęcamy do skorzystania z prostej wyszukiwarki ofert.

http://www.lavilla.pl/ - 1 Mar 2018