KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (215)

Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości w Ełku****

Agencja obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ełku, ul. Gdańska 3, Telefon: 87 621 00 86. Nieruchomości z powiatu Ełckiego i Mazur (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie). Posiadamy niezbędne uprawnienia a nasi Agenci nieruchomości wieloletnie doświadczenie. Oferujemy: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami (zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do zlecania nam zarządzania i administrowania nieruchomościami), pomoc i doradztwo w kredytowaniu nieruchomości. Zobacz i sprawdź nasze oferty nieruchomości: mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, lokale usługowe. Ogłoszenia z rynku pierwotnego (od dewelopera) oraz wtórnego - ogłoszenia kupię, sprzedam, zamienię. Pobieramy wynagrodzenie wyłącznie za efekt - sukces dokonanej transakcji (wynajem, zamianę, sprzedaż nieruchomości). Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszego biura w Ełku.

http://idea-home.pl/ - 5 Wrz 2014

Immohouse - nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż****

To właśnie na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach. Immohouse to agencja z siedzibą w Poznaniu, oferująca także lokale użytkowe.

http://immohouse.pl/ - 25 Lip 2018

Ineksplo****

Strona informacyjna Inekspol'u. Spółdzielnia Osób Prawnych INEKSPLO zarządzająca największym w Sopocie biurowcem przy ul. Reja 13. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania nieruchomościami.

http://www.ineksplo.pl/ - 6 Wrz 2001

Integrummanagement.pl - Zarządzanie nieruchomościami****

Integrum Management to firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami jak również całymi osiedlami. Ponadto Integrum Management dla każdego zainteresowanego klienta przygotowuje oddzielną ofertę administracyjną - dzięki temu dopasowując metody do zaistniałych potrzeb. Jednocześnie stara się mieć zawsze kontakt z mieszkańcami zarządzanych osiedli, umożliwiając bezpośrednie zgłaszanie problemów i awarii w specjalnym formularzu, w zakładce "Strefa mieszkańca".

http://integrummanagement.pl/ - 14 Mar 2017

Inwestycja Libero - mieszkania deweloperkie****

Przygotowaliśmy mieszkania deweloperskie w Olsztynie, w ramach inwestycji Libero. Osiedle jest spokojne, otoczone pięknymi widokami - idealne dla każdej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi lokalami.

http://www.libero.olsztyn.pl/ - 23 Mar 2018

Inwestycje w nieruchomości dzięki Asset Management stają się dochodowe.****

K2 Asset Management to firma, która bazuje na bardzo elastycznej współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, których interesuje współpraca z firmą oferującą najwyższą jakość usług związanych z obsługą oraz administracją nieruchomości. Proponuje szereg rozwiązań, dzięki czemu zarządzenie najmem, inwestowanie w nieruchomości oraz wyszukiwanie lokali do wynajęcia staje się dziecinnie proste i przyjemne, a przy tym przynosi ogrom satysfakcji i przyjemności, co jest niezwykle ważne w branży.

http://www.k2assetmanagement.pl/ - 5 Mar 2015

Jakub Szpiegowski - zarządzanie nieruchomościami, audyty****

Jakub Szpiegowski to licencjonowany zarządca nieruchomości z Wrocławia. Świadczy kompleksowe usługi administracyjne, przeprowadza również audyty wspólnot mieszkaniowych.

http://www.dla-wspolnoty.pl/ - 18 Sty 2017

JGF Prawo i Nieruchomości - agencja nieruchomości****

Agencja JGF Prawo i Nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę w zakresie obrotu lokalami mieszkalnymi i usługowymi, a także doradztwa finansowego. Biuro mieści się w Gliwicach.

http://www.jgf.com.pl/ - 15 Gru 2017

Komercjalizacja nieruchomości i zarządzanie obiektami komercyjnymi - Arrowhead****

Strona firmy Arrowhead, zajmującej się komercjalizacją galerii handlowych i budynków biurowych, zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi i portfelami nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem w obrocie obiektami komercyjnymi i ich marketingiem.

http://arrowhead.pl/ - 23 Sie 2017

Kompleksowa Obsługa Osiedla - zarządzanie nieruchomościami****

Firma oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług i możliwości realizacyjne, przydatne przepisy prawne, wzory umów, ważne adresy. Informacje o przetargach.

http://www.koo.com.pl/ - 25 Kwi 2002