KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Komercjalizacja nieruchomości i zarządzanie obiektami komercyjnymi - Arrowhead****

Strona firmy Arrowhead, zajmującej się komercjalizacją galerii handlowych i budynków biurowych, zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi i portfelami nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem w obrocie obiektami komercyjnymi i ich marketingiem.

http://arrowhead.pl/ - 23 Sie 2017

Kompleksowa Obsługa Osiedla - zarządzanie nieruchomościami****

Firma oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług i możliwości realizacyjne, przydatne przepisy prawne, wzory umów, ważne adresy. Informacje o przetargach.

http://www.koo.com.pl/ - 25 Kwi 2002

K.O.N. Profes S.C. - zarządca nieruchomości w Warszawie****

Świadczymy usługi jako zarządca dla wspólnot mieszkaniowych nowo powstałych oraz starszych. Oferujemy kompletne administrowanie nieruchomościami w oparciu o licencjonowany program księgowy dedykowany dla potrzeb obsługi Wspólnot Mieszkaniowych. Jesteśmy dzięki temu w stanie zapewnić pełną kontrolę nad działalnością obiektów.

http://www.konprofes.pl/ - 27 Lis 2017

KUBIMEX Sp. z o.o. - zarządzanie i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe****

Firmy Kubimex świadczy usługi w zakresie zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, prowadzi sprawy spadkowe, załatwia sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości, zniesieniem współwłasności.

http://www.kubimex.nieruchomosci.pl/ - 27 Paź 2005

La Villa - biuro nieruchomości****

Strona internetowa biura nieruchomości La Villa, w ofercie której znajdą Państwo mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż, domy, działki oraz lokale komercyjne w Lesznie i okolicach. Zachęcamy do skorzystania z prostej wyszukiwarki ofert.

http://www.lavilla.pl/ - 1 Mar 2018

Lares Zarządzanie Nieruchomościami****

"Lares" Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Gertig jest rodzinną firmą zajmującą się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

http://www.lares.com.pl/ - 9 Lut 2005

Larix -zarządzanie nieruchomością, wspólnota mieszkaniowa, administrowanie****

PW LARIX - zarządzamy i administrujemy. Firma specjalizującą się w obsłudze nieruchomości. Obsługujemy 13 wspólnot i współwłasności mieszkaniowych oraz osiedli domów mieszkalnych.

http://www.pwlarix.pl/ - 5 Lip 2004

Lemmonhouse.pl****

LemmonHouse Sp. z o.o. to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem kompleksami mieszkalnymi i biurowymi. Innowacyjny system informatyczny, na którym działa firma bez problemu potrafi sprostać wymaganiom najnowocześniejszych budynków klasy A. W połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewnia to kompleksową obsługę wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę.

http://www.lemmonhouse.pl/ - 22 Kwi 2016

Licencjonowane Zarządzanie Nieruchomościami****

Licencjonowane zarządzanie nieruchomościami. pozyskiwanie nieruchomości. Doradztwo i obsługa inwestycji. Na stronie opis oferty.

http://www.popowiczpropertys.republika.pl/ - 30 Paź 2001

Litwiniuk Property - biura na wynajem****

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową oraz ofertą firmy Litwiniuk Property. Polecane są biura na wynajem, a także hale w takich miastach, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Gliwice i więcej.

http://www.litwiniuk-property.com/ - 25 Lip 2018