KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (210)

Lares Zarządzanie Nieruchomościami****

"Lares" Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Gertig jest rodzinną firmą zajmującą się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

http://www.lares.com.pl/ - 9 Lut 2005

Larix -zarządzanie nieruchomością, wspólnota mieszkaniowa, administrowanie****

PW LARIX - zarządzamy i administrujemy. Firma specjalizującą się w obsłudze nieruchomości. Obsługujemy 13 wspólnot i współwłasności mieszkaniowych oraz osiedli domów mieszkalnych.

http://www.pwlarix.pl/ - 5 Lip 2004

Lemmonhouse.pl****

LemmonHouse Sp. z o.o. to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem kompleksami mieszkalnymi i biurowymi. Innowacyjny system informatyczny, na którym działa firma bez problemu potrafi sprostać wymaganiom najnowocześniejszych budynków klasy A. W połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewnia to kompleksową obsługę wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę.

http://www.lemmonhouse.pl/ - 22 Kwi 2016

Licencjonowane Zarządzanie Nieruchomościami****

Licencjonowane zarządzanie nieruchomościami. pozyskiwanie nieruchomości. Doradztwo i obsługa inwestycji. Na stronie opis oferty.

http://www.popowiczpropertys.republika.pl/ - 30 Paź 2001

Lokator5****

Zarządzanie nieruchomościami, administrowanie nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe, usługi administracyjne.

http://www.lokator5.pl/ - 16 Cze 2005

LSH, doradztwo i pośrednictwo - nieruchomości komercyjne****

Lambert Smith Hampton - międzynarodowa agencja. Doradztwo i usługi na rynku: nieruchomości komercyjne. Pośrednictwo i doradztwo z zakresu wynajmu nieruchomości, analizy funkcjonalno-przestrzenne, zarządzanie projektami, opracowywanie strategii inwestowania, analizy rynku.

http://www.lsh.com.pl/ - 17 Cze 2005

METIS GROUP konsulting****

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie opracowania biznes planów, strategii rozwoju, wyceny firm, analiz finansowych i due diligence. Wspieramy rozwój firm naszych klientów dostarczając wiedzy i doświadczenia. Doradzamy również w zakresie pozyskania finansowania w formie kredytu lub obligacji dla potrzeb rozwoju firmy lub realizacji inwestycji budowlanej. W tym zakresie przygotowujemy dla naszych klientów pełną dokumentację formalną prawną, a następnie prowadzimy procedurę w instytucji finansowej. W imieniu klienta negocjujemy warunki umowy. Naszym celem jest minimalizacja kosztów inwestora i maksymalizacja zysków.

http://metisgroup.pl/ - 8 Kwi 2016

Metropolis-ON - Zarządzanie Nieruchomościami Katowice****

Strona prezentuje ofertę firmy Metropolis Obsługa Nieruchomości. Firma specjalizuje się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Obejmuje to również obsługę techniczną. Firma kieruje swe usługi do wspólnot mieszkaniowych i indywidualnych właścicieli.

http://metropolis-on.com.pl/ - 25 Lis 2017

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu****

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych zarządza budynkami mieszkalnymi w Kaliszu. Na stronie znajdują się informacje o firmie i aktualne przetargi na roboty budowlane, dzierżawę terenu i najem lokali.

http://www.mzbm.kalisz.pl/ - 16 Lut 2005

Mieszkania dla Ciebie****

Strona jest stworzona dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Przedstawia ona pewne rozwiązania z branży budowlanej oraz najważniejsze informacje dotyczące afery reprywatyzacyjnej. Na stronie mogą Państwo dowiedzieć się, czy inwestycja w nieruchomości się opłaca oraz za co odpowiada deweloper budowlany, a także jakie warunki musi spełnić mieszkanie idealne. Strona zaprasza do czytania wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości, dzieli się swoją wiedzą i ciekawostkami na temat mieszkań i domów.

http://mieszkania022.pl/ - 6 Wrz 2017