KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

Lokator5****

Zarządzanie nieruchomościami, administrowanie nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe, usługi administracyjne.

http://www.lokator5.pl/ - 16 Cze 2005

LSH, doradztwo i pośrednictwo - nieruchomości komercyjne****

Lambert Smith Hampton - międzynarodowa agencja. Doradztwo i usługi na rynku: nieruchomości komercyjne. Pośrednictwo i doradztwo z zakresu wynajmu nieruchomości, analizy funkcjonalno-przestrzenne, zarządzanie projektami, opracowywanie strategii inwestowania, analizy rynku.

http://www.lsh.com.pl/ - 17 Cze 2005

Luksusowe apartamenty, mieszkania w Warszawie - Zwycięzców 63****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dewelopera, która została zamieszczona na stronie internetowej. Zwycięzców 63 to luksusowy apartamentowiec, posiadający wiele mieszkań na sprzedaż w Warszawie.

http://zwyciezcow63.pl/ - 29 Lis 2018

METIS GROUP konsulting****

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie opracowania biznes planów, strategii rozwoju, wyceny firm, analiz finansowych i due diligence. Wspieramy rozwój firm naszych klientów dostarczając wiedzy i doświadczenia. Doradzamy również w zakresie pozyskania finansowania w formie kredytu lub obligacji dla potrzeb rozwoju firmy lub realizacji inwestycji budowlanej. W tym zakresie przygotowujemy dla naszych klientów pełną dokumentację formalną prawną, a następnie prowadzimy procedurę w instytucji finansowej. W imieniu klienta negocjujemy warunki umowy. Naszym celem jest minimalizacja kosztów inwestora i maksymalizacja zysków.

http://metisgroup.pl/ - 8 Kwi 2016

Metropolis-ON - Zarządzanie Nieruchomościami Katowice****

Strona prezentuje ofertę firmy Metropolis Obsługa Nieruchomości. Firma specjalizuje się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Obejmuje to również obsługę techniczną. Firma kieruje swe usługi do wspólnot mieszkaniowych i indywidualnych właścicieli.

http://metropolis-on.com.pl/ - 25 Lis 2017

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu****

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych zarządza budynkami mieszkalnymi w Kaliszu. Na stronie znajdują się informacje o firmie i aktualne przetargi na roboty budowlane, dzierżawę terenu i najem lokali.

http://www.mzbm.kalisz.pl/ - 16 Lut 2005

Mieszkania dla Ciebie****

Strona jest stworzona dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Przedstawia ona pewne rozwiązania z branży budowlanej oraz najważniejsze informacje dotyczące afery reprywatyzacyjnej. Na stronie mogą Państwo dowiedzieć się, czy inwestycja w nieruchomości się opłaca oraz za co odpowiada deweloper budowlany, a także jakie warunki musi spełnić mieszkanie idealne. Strona zaprasza do czytania wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości, dzieli się swoją wiedzą i ciekawostkami na temat mieszkań i domów.

http://mieszkania022.pl/ - 6 Wrz 2017

MIKROL Agencja nieruchomości warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Mikrol - profesjonalnego przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Zapewniamy także doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, pomoc w zarządzaniu nieruchomościami czy też pośrednictwo ubezpieczeniowe w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i pomoc w sprawach finansowych związanych z uzyskaniem kredytu oraz uczestnictwa w programie Mieszkanie dla Młodych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

http://www.nieruchomosci-mikrol.pl/ - 13 Paź 2016

Molina Sp. z o.o. - Nieruchomości na sprzedaż i wynajem****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta spółki Molina sp. z o.o.. Obejmuje ona różnego rodzaju nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Zapraszamy.

http://www.molina.com.pl/ - 28 Mar 2017

MSDOM - administrator nieruchomości****

Zajmujemy się administrowaniem nieruchomościami na terenie Lublina. MSDOM to zarządca, który oferuje kompleksową obsługę dla wspólnot mieszkaniowych - również ich rozliczanie.

http://msdom.eu/ - 12 Maj 2017