KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (215)

METIS GROUP konsulting****

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie opracowania biznes planów, strategii rozwoju, wyceny firm, analiz finansowych i due diligence. Wspieramy rozwój firm naszych klientów dostarczając wiedzy i doświadczenia. Doradzamy również w zakresie pozyskania finansowania w formie kredytu lub obligacji dla potrzeb rozwoju firmy lub realizacji inwestycji budowlanej. W tym zakresie przygotowujemy dla naszych klientów pełną dokumentację formalną prawną, a następnie prowadzimy procedurę w instytucji finansowej. W imieniu klienta negocjujemy warunki umowy. Naszym celem jest minimalizacja kosztów inwestora i maksymalizacja zysków.

http://metisgroup.pl/ - 8 Kwi 2016

Metropolis-ON - Zarządzanie Nieruchomościami Katowice****

Strona prezentuje ofertę firmy Metropolis Obsługa Nieruchomości. Firma specjalizuje się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Obejmuje to również obsługę techniczną. Firma kieruje swe usługi do wspólnot mieszkaniowych i indywidualnych właścicieli.

http://metropolis-on.com.pl/ - 25 Lis 2017

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu****

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych zarządza budynkami mieszkalnymi w Kaliszu. Na stronie znajdują się informacje o firmie i aktualne przetargi na roboty budowlane, dzierżawę terenu i najem lokali.

http://www.mzbm.kalisz.pl/ - 16 Lut 2005

Mieszkania dla Ciebie****

Strona jest stworzona dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Przedstawia ona pewne rozwiązania z branży budowlanej oraz najważniejsze informacje dotyczące afery reprywatyzacyjnej. Na stronie mogą Państwo dowiedzieć się, czy inwestycja w nieruchomości się opłaca oraz za co odpowiada deweloper budowlany, a także jakie warunki musi spełnić mieszkanie idealne. Strona zaprasza do czytania wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości, dzieli się swoją wiedzą i ciekawostkami na temat mieszkań i domów.

http://mieszkania022.pl/ - 6 Wrz 2017

MIKROL Agencja nieruchomości warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Mikrol - profesjonalnego przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Zapewniamy także doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, pomoc w zarządzaniu nieruchomościami czy też pośrednictwo ubezpieczeniowe w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i pomoc w sprawach finansowych związanych z uzyskaniem kredytu oraz uczestnictwa w programie Mieszkanie dla Młodych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

http://www.nieruchomosci-mikrol.pl/ - 13 Paź 2016

Molina Sp. z o.o. - Nieruchomości na sprzedaż i wynajem****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta spółki Molina sp. z o.o.. Obejmuje ona różnego rodzaju nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Zapraszamy.

http://www.molina.com.pl/ - 28 Mar 2017

MSDOM - administrator nieruchomości****

Zajmujemy się administrowaniem nieruchomościami na terenie Lublina. MSDOM to zarządca, który oferuje kompleksową obsługę dla wspólnot mieszkaniowych - również ich rozliczanie.

http://msdom.eu/ - 12 Maj 2017

MZURI Hipermarket usług mieszkaniowych****

Strona jest wyszukiwarką lokali na wynajem zarządzanych przez Mzuri w Warszawie, Łodzi i innych miastach. Przeznaczona jest dla poszukujących najemców. Mzuri oferuje mieszkania, lokale i domy na wynajem BEZPOŚREDNIO i nie pobiera prowizji za usługę jak biura nieruchomości. Dla najemcy oferta nie różni się wiele od wynajmu od właściciela. Mzuri podpisuje profesjonalną umowę najmu, czuwa nad przebiegem najmu proponując najemcom pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów.

http://mzuri.pl/ - 22 Cze 2010

NIERUCHOMOŚCI BON - profesjonalne biura oferowania i kompleksowej obsługi nieruchomości****

Oferty sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych i rekreacyjnych. Kompleksowa obsługa nieruchomości. Kredyty. Doradztwo ekonomiczne. Doświadczenie i bezpieczeństwo.

http://www.nieruchomosci-bon.pl/ - 8 Lut 2005

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o.****

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o. Spółka zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami /kupno, sprzedaż, najem, wynajem/, zarządzania i administrowania nieruchomościami, szacowania nieruchomości /wyceny/, obsługi technicznej zarządzanych nieruchomości, doradztwa, ekspertyz i opinii, nadzoru budowlanego i kosztorysowania.

http://www.nieruchomosci-malopolska.pl/ - 17 Lis 2003