KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (210)

MIKROL Agencja nieruchomości warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Mikrol - profesjonalnego przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Zapewniamy także doradztwo w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, pomoc w zarządzaniu nieruchomościami czy też pośrednictwo ubezpieczeniowe w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i pomoc w sprawach finansowych związanych z uzyskaniem kredytu oraz uczestnictwa w programie Mieszkanie dla Młodych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

http://www.nieruchomosci-mikrol.pl/ - 13 Paź 2016

Molina Sp. z o.o. - Nieruchomości na sprzedaż i wynajem****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta spółki Molina sp. z o.o.. Obejmuje ona różnego rodzaju nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Zapraszamy.

http://www.molina.com.pl/ - 28 Mar 2017

MSDOM - administrator nieruchomości****

Zajmujemy się administrowaniem nieruchomościami na terenie Lublina. MSDOM to zarządca, który oferuje kompleksową obsługę dla wspólnot mieszkaniowych - również ich rozliczanie.

http://msdom.eu/ - 12 Maj 2017

MZURI Hipermarket usług mieszkaniowych****

Strona jest wyszukiwarką lokali na wynajem zarządzanych przez Mzuri w Warszawie, Łodzi i innych miastach. Przeznaczona jest dla poszukujących najemców. Mzuri oferuje mieszkania, lokale i domy na wynajem BEZPOŚREDNIO i nie pobiera prowizji za usługę jak biura nieruchomości. Dla najemcy oferta nie różni się wiele od wynajmu od właściciela. Mzuri podpisuje profesjonalną umowę najmu, czuwa nad przebiegem najmu proponując najemcom pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów.

http://mzuri.pl/ - 22 Cze 2010

NIERUCHOMOŚCI BON - profesjonalne biura oferowania i kompleksowej obsługi nieruchomości****

Oferty sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych i rekreacyjnych. Kompleksowa obsługa nieruchomości. Kredyty. Doradztwo ekonomiczne. Doświadczenie i bezpieczeństwo.

http://www.nieruchomosci-bon.pl/ - 8 Lut 2005

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o.****

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o. Spółka zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami /kupno, sprzedaż, najem, wynajem/, zarządzania i administrowania nieruchomościami, szacowania nieruchomości /wyceny/, obsługi technicznej zarządzanych nieruchomości, doradztwa, ekspertyz i opinii, nadzoru budowlanego i kosztorysowania.

http://www.nieruchomosci-malopolska.pl/ - 17 Lis 2003

Nieruchomości Słupsk - Puławski****

Stron internetowa zawierająca oferty atrakcyjnych nieruchomości położonych w granicach miasta Słupsk i województwie pomorskim. Właścicielem strony jest agencja Puławski - działająca na rynku od wiele lat co jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

http://www.nieruchomosci-pulawski.pl/ - 19 Lip 2011

Nieruchomości użytkowe i mieszkaniowe****

Omega-nieruchomości.com to kompleksowa obsługa nieruchomości oraz ich zarządzanie. Dzięki profesjonalizmowi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

http://www.omega-nieruchomosci.com/ - 25 Mar 2014

Nieruchomości Vistamar - sprzedaż mieszkań w Hiszpanii****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertami lokali położonych w najatrakcyjniejszych, nadmorskich lokalizacjach. Nieruchomości Vistamar pośredniczy w sprzedaży mieszkań w Hiszpanii.

http://www.vistamar.pl/ - 25 Maj 2018

Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami****

Zielona Brama24.pl świadczy usługi nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Działamy rzetelnie i obniżamy koszty utrzymania części wspólnych. Proponujemy rozwiązania proekologiczne. Dążymy do zwiększenia prestiżu i wartości powierzonych nieruchomości. Obsługujemy rynek warszawski i nieruchomości wakacyjne nad Bałtykiem.

http://www.zielonabrama24.pl/ - 18 Lut 2014