KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (205)

MZURI Hipermarket usług mieszkaniowych****

Strona jest wyszukiwarką lokali na wynajem zarządzanych przez Mzuri w Warszawie, Łodzi i innych miastach. Przeznaczona jest dla poszukujących najemców. Mzuri oferuje mieszkania, lokale i domy na wynajem BEZPOŚREDNIO i nie pobiera prowizji za usługę jak biura nieruchomości. Dla najemcy oferta nie różni się wiele od wynajmu od właściciela. Mzuri podpisuje profesjonalną umowę najmu, czuwa nad przebiegem najmu proponując najemcom pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów.

http://mzuri.pl/ - 22 Cze 2010

NIERUCHOMOŚCI BON - profesjonalne biura oferowania i kompleksowej obsługi nieruchomości****

Oferty sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych i rekreacyjnych. Kompleksowa obsługa nieruchomości. Kredyty. Doradztwo ekonomiczne. Doświadczenie i bezpieczeństwo.

http://www.nieruchomosci-bon.pl/ - 8 Lut 2005

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o.****

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o. Spółka zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami /kupno, sprzedaż, najem, wynajem/, zarządzania i administrowania nieruchomościami, szacowania nieruchomości /wyceny/, obsługi technicznej zarządzanych nieruchomości, doradztwa, ekspertyz i opinii, nadzoru budowlanego i kosztorysowania.

http://www.nieruchomosci-malopolska.pl/ - 17 Lis 2003

Nieruchomości Słupsk - Puławski****

Stron internetowa zawierająca oferty atrakcyjnych nieruchomości położonych w granicach miasta Słupsk i województwie pomorskim. Właścicielem strony jest agencja Puławski - działająca na rynku od wiele lat co jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

http://www.nieruchomosci-pulawski.pl/ - 19 Lip 2011

Nieruchomości użytkowe i mieszkaniowe****

Omega-nieruchomości.com to kompleksowa obsługa nieruchomości oraz ich zarządzanie. Dzięki profesjonalizmowi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

http://www.omega-nieruchomosci.com/ - 25 Mar 2014

Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami****

Zielona Brama24.pl świadczy usługi nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Działamy rzetelnie i obniżamy koszty utrzymania części wspólnych. Proponujemy rozwiązania proekologiczne. Dążymy do zwiększenia prestiżu i wartości powierzonych nieruchomości. Obsługujemy rynek warszawski i nieruchomości wakacyjne nad Bałtykiem.

http://www.zielonabrama24.pl/ - 18 Lut 2014

Obsługa nieruchomości****

Firma Fachmann zajmuje się obsługą techniczną budynków. Istnieje od 2008 roku, posiada też doświadczenie w usługach serwisowych, technicznych, czy też prac remontowo-budowlanych. Aktualnie firma świadczy swoje usługi dla klientów z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma działa też na terenie Niemiec.

http://www.fachmann.org.pl/ - 28 Lis 2014

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Warszawa****

W naszej ofercie znajdziecie wykonywany odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Dzięki tego typu działaniom możliwe jest wykrywanie usterek, jakie muszą zostać bezpłatnie przez niego usunięte, zgodnie z przyjętym projektem. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

http://www.odbiorymieszkan.pl/ - 15 Mar 2014

Office for sale****

Marzysz o pięknym i mieszkaniu, apartamencie lub domu na przedmieściach? Specjalnie dla ciebie przygotujemy zestawienie najlepszych ofert, które idealnie wpasują się w oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci uzyskali jak najlepszą opiekę i pomoc naszej wysoko wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem naszych ofert i kontaktu z nami. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www.

http://www.realestateeurovilla.com/ - 27 Mar 2014

One Investments****

One Investments to firma zajmujaca sie sprzedaza i rozwojem nieruchomosci na miedzynarowodych rynkach, min. Azji, USA i Bliski Wschod.

http://www.oneinvestments.co.uk/ - 1 Lip 2014