KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (215)

Nieruchomości Słupsk - Puławski****

Stron internetowa zawierająca oferty atrakcyjnych nieruchomości położonych w granicach miasta Słupsk i województwie pomorskim. Właścicielem strony jest agencja Puławski - działająca na rynku od wiele lat co jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

http://www.nieruchomosci-pulawski.pl/ - 19 Lip 2011

Nieruchomości użytkowe i mieszkaniowe****

Omega-nieruchomości.com to kompleksowa obsługa nieruchomości oraz ich zarządzanie. Dzięki profesjonalizmowi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

http://www.omega-nieruchomosci.com/ - 25 Mar 2014

Nieruchomości Vistamar - sprzedaż mieszkań w Hiszpanii****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertami lokali położonych w najatrakcyjniejszych, nadmorskich lokalizacjach. Nieruchomości Vistamar pośredniczy w sprzedaży mieszkań w Hiszpanii.

http://www.vistamar.pl/ - 25 Maj 2018

NOVA Nieruchomości - pośrednictwo w sprzedaży domów, mieszkań i lokali****

Na stronie internetowej firmy NOVA Nieruchomości można znaleźć atrakcyjne ogłoszenia z całej Polski. Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży domów, mieszkań oraz lokali. Zapraszamy.

http://www.novanieruchomosci.com/ - 2 Lip 2018

Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami****

Zielona Brama24.pl świadczy usługi nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Działamy rzetelnie i obniżamy koszty utrzymania części wspólnych. Proponujemy rozwiązania proekologiczne. Dążymy do zwiększenia prestiżu i wartości powierzonych nieruchomości. Obsługujemy rynek warszawski i nieruchomości wakacyjne nad Bałtykiem.

http://www.zielonabrama24.pl/ - 18 Lut 2014

Obsługa nieruchomości****

Firma Fachmann zajmuje się obsługą techniczną budynków. Istnieje od 2008 roku, posiada też doświadczenie w usługach serwisowych, technicznych, czy też prac remontowo-budowlanych. Aktualnie firma świadczy swoje usługi dla klientów z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma działa też na terenie Niemiec.

http://www.fachmann.org.pl/ - 28 Lis 2014

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Warszawa****

W naszej ofercie znajdziecie wykonywany odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Dzięki tego typu działaniom możliwe jest wykrywanie usterek, jakie muszą zostać bezpłatnie przez niego usunięte, zgodnie z przyjętym projektem. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

http://www.odbiorymieszkan.pl/ - 15 Mar 2014

Office for sale****

Marzysz o pięknym i mieszkaniu, apartamencie lub domu na przedmieściach? Specjalnie dla ciebie przygotujemy zestawienie najlepszych ofert, które idealnie wpasują się w oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci uzyskali jak najlepszą opiekę i pomoc naszej wysoko wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem naszych ofert i kontaktu z nami. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www.

http://www.realestateeurovilla.com/ - 27 Mar 2014

One Investments****

One Investments to firma zajmujaca sie sprzedaza i rozwojem nieruchomosci na miedzynarowodych rynkach, min. Azji, USA i Bliski Wschod.

http://www.oneinvestments.co.uk/ - 1 Lip 2014

Parcel Swarzędz - domy, mieszkania na sprzedaż****

Biuro nieruchomości Parcel działa w Swarzędzu od 2000roku. W ofercie firmy znaleźć można piękne i wygodne mieszkania oraz domy na sprzedaż, a także lokale mieszkaniowe do wynajęcia.

http://www.parcel.pl/ - 22 Paź 2014