KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie > zarządzanie nieruchomościami (221)

MZURI Hipermarket usług mieszkaniowych****

Strona jest wyszukiwarką lokali na wynajem zarządzanych przez Mzuri w Warszawie, Łodzi i innych miastach. Przeznaczona jest dla poszukujących najemców. Mzuri oferuje mieszkania, lokale i domy na wynajem BEZPOŚREDNIO i nie pobiera prowizji za usługę jak biura nieruchomości. Dla najemcy oferta nie różni się wiele od wynajmu od właściciela. Mzuri podpisuje profesjonalną umowę najmu, czuwa nad przebiegem najmu proponując najemcom pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów.

http://mzuri.pl/ - 22 Cze 2010

NIERUCHOMOŚCI BON - profesjonalne biura oferowania i kompleksowej obsługi nieruchomości****

Oferty sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych i rekreacyjnych. Kompleksowa obsługa nieruchomości. Kredyty. Doradztwo ekonomiczne. Doświadczenie i bezpieczeństwo.

http://www.nieruchomosci-bon.pl/ - 8 Lut 2005

Nieruchomości Expert - mieszkania na sprzedaż****

W agencji Expert Nieruchomości w Stargardzie dostępne są mieszkania, domy oraz działki na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim.

http://nieruchomosciexpert.pl/ - 29 Lis 2018

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o.****

Nieruchomości Małopolska Sp. z o. o. Spółka zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami /kupno, sprzedaż, najem, wynajem/, zarządzania i administrowania nieruchomościami, szacowania nieruchomości /wyceny/, obsługi technicznej zarządzanych nieruchomości, doradztwa, ekspertyz i opinii, nadzoru budowlanego i kosztorysowania.

http://www.nieruchomosci-malopolska.pl/ - 17 Lis 2003

Nieruchomości Słupsk - Puławski****

Stron internetowa zawierająca oferty atrakcyjnych nieruchomości położonych w granicach miasta Słupsk i województwie pomorskim. Właścicielem strony jest agencja Puławski - działająca na rynku od wiele lat co jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

http://www.nieruchomosci-pulawski.pl/ - 19 Lip 2011

Nieruchomości użytkowe i mieszkaniowe****

Omega-nieruchomości.com to kompleksowa obsługa nieruchomości oraz ich zarządzanie. Dzięki profesjonalizmowi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

http://www.omega-nieruchomosci.com/ - 25 Mar 2014

Nieruchomości Vistamar - sprzedaż mieszkań w Hiszpanii****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertami lokali położonych w najatrakcyjniejszych, nadmorskich lokalizacjach. Nieruchomości Vistamar pośredniczy w sprzedaży mieszkań w Hiszpanii.

http://vistamar.pl/ - 3 Gru 2018

NOVA Nieruchomości - pośrednictwo w sprzedaży domów, mieszkań i lokali****

Na stronie internetowej firmy NOVA Nieruchomości można znaleźć atrakcyjne ogłoszenia z całej Polski. Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży domów, mieszkań oraz lokali. Zapraszamy.

http://www.novanieruchomosci.com/ - 2 Lip 2018

Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami****

Zielona Brama24.pl świadczy usługi nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Działamy rzetelnie i obniżamy koszty utrzymania części wspólnych. Proponujemy rozwiązania proekologiczne. Dążymy do zwiększenia prestiżu i wartości powierzonych nieruchomości. Obsługujemy rynek warszawski i nieruchomości wakacyjne nad Bałtykiem.

http://www.zielonabrama24.pl/ - 18 Lut 2014

Obsługa nieruchomości****

Firma Fachmann zajmuje się obsługą techniczną budynków. Istnieje od 2008 roku, posiada też doświadczenie w usługach serwisowych, technicznych, czy też prac remontowo-budowlanych. Aktualnie firma świadczy swoje usługi dla klientów z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma działa też na terenie Niemiec.

http://www.fachmann.org.pl/ - 28 Lis 2014