KATALOG POLSKI > EDUKACJA (16 377)

Matura w INTERIA.PL*****

Serwis adresowany do tegorocznych i przyszłych maturzystów. Znajdują się tu pytania z ubiegłych lat, porady, opowieści maturalne znanych ludzi.

http://matura.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Serwis Studia w INTERIA.PL*****

Serwis przeznaczony dla studentów i ludzi pragnących zdawać na studia. Zawiera bazę danych o polskich uczelniach, informacje o kredytach studenckich, egzaminach, akademikach, skupia się również na pozauczelnianym życiu studenckim. Ponadto mnóstwo ciekawostek oraz zawsze aktualny humor.

http://studia.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Szkoła w INTERIA.PL*****

Serwis Szkoła to miejsce dla uczniów. Szkoła z przymrużeniem oka, dużo ciekawostek, mnóstwo porad, szkolne wiadomości na czasie. Także ważne adresy i biblioteka.

http://szkola.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Ściąga w INTERIA.PL*****

W serwisie zbiór opracowań z różnych przedmiotów i przykładów gotowych wypracowań. Znajdziecie tu przekrojowe opisy epok literackich, wydarzeń historycznych, odmiany i słówka z języków obcych, zbiory definicji biologicznych, geograficznych, chemicznych, matematycznych, fizycznych oraz tematy szczegółowe. Oprócz opracowań w serwisie można znaleźć także techniki ściągania, poradniki i encyklopedię.

http://sciaga.interia.pl/ - 25 Kwi 2005

Mova - szkoła językowa w Krakowie (dzielnica Ruczaj) : angielski, niemiecki, hiszpański**

Mova to nowoczesna szkoła językowa w Krakowie, na osiedlu Ruczaj, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci solidnie uczą się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią! Centrum specjalizuje się w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim .

http://www.mova.pl/ - 8 Wrz 2006

Tworzenie szkoleń internetowych - BC Inter Media*****

Firma BC Inter Media prowadzi szkolenia internetowe i szkolenia wewnętrzne skierowane dla firm i osób indywidualnych przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy lms - pozwalającej na udostępnianie materiałów edukacyjnych i późniejsze śledzenie rezultatów nauczania.

http://e-learning.bcintermedia.pl/ - 23 Gru 2014

Szkoła - WP.PL***

Szkoła - serwis informacyjny. Sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura, materiały dla studentów.

http://szkola.wp.pl/ - 29 Cze 2010

Wdrożenia controllingu - pm2pm.pl***

Wdrożenie controllingu umożliwia podniesienie efektywności przedsiębiorstwa, dzięki wprowadzeniu zintegrowanego systemu organizacji i zarządzania. Dzięki controllingowi w firmie w łatwy sposób można uporządkować wszystkie niezbędne informacje, przynosząc mierzalne efekty. Controlling gwarantuje poprawę gospodarowania, sprawną analizę danych oraz zwiększenie samodzielności decyzyjnej kierowników.

http://pm2pm.pl/controlling/ - 18 Sty 2016

Ośrodek Szkolenia Kierowców JEDYNKA**

Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie przyszłych kierowców do bezpiecznego i pewnego poruszania się po ulicach Tarnowskich Gór i drogach całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.email: biuro@szkolajedynka.pl

http://www.szkolajedynka.pl/ - 8 Kwi 2011

Informacje dodatkowe