KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Konferencje naukowe (203)

ECU Marketing****

ECU Marketing to wiodący polski organizator seminariów, kongresów i warsztatów w dziedzinach: marketingu, komunikacji, CRM oraz e-commerce. ECU Marketing jest częścią European Conferences United (ECU) - holenderskiej firmy, specjalizującej się w przekazywaniu profesjonalistom branżowych informacji poprzez kongresy, konferencje, warsztaty oraz kursy korespondencyjne.

http://www.ecu-marketing.pl/ - 29 Sty 2004

Elektroniczna rejestracja uczestników wydarzeń****

Syskonf.pl to internetowy system rejestracji uczestników, kierowany do organizatorów konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów eventów. Syskonf upraszcza obsługę uczestników przed, w trakcie i po wydarzeniu dzięki takim funkcjom jak: łatwe tworzenie strony internetowej, szybkie uruchamianie internetowego formularza zgłoszeniowego, przyjmowanie i recenzje abstraktów, zarządzanie zakwaterowaniem, obsługa zapisami na wykłady, warsztaty i atrakcje, rozliczanie płatności, wystawianie faktur VAT. Dzięki automatyzacji procesów Syskonf usprawnia pracochłonne czynności podczas realizacji każdego wydarzenia.

http://www.syskonf.pl/ - 17 Wrz 2012

Europejski Kongres Młodych Chemików - YoungChem 2004****

Strona Europejskiego Kongresu Młodych Chemików - YoungChem 2004 - organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej i działające na nim Chemiczne Koło Naukowe Flogiston.

http://www.youngchem.com/ - 27 Kwi 2004

Fundacja Postępu Telekomunikacji****

Celem Fundacji jest promowanie postępu w telekomunikacji, między innymi poprzez: konsultacje naukowo-techniczne, konferencje, sympozja, seminaria, szkolenia i kursy.

http://www.fpt.z.pl/ - 14 Wrz 2000

Historia Żychlina****

Historia miasta Żychlin, okres II wojny światowej, jego mieszkańcy, społeczność Żydowska, postacie historyczne, budowa synagogi, cholera w Żychlinie, ciekawostki z historii. Społeczność katolicka, przydrożne kapliczki, dwudziestolecie międzywojenne, nasi byli mieszkańcy, III RP , powstanie styczniowe,

http://historia-zychlina.myvnc.com/ - 14 Kwi 2013

Hotel SPA Majestic - apartamenty w Karpaczu****

Położony w malowniczym Karpaczu Hotel SPA Majestic zapewnia idealne warunki do wypoczynku w górach. Komfortowe pokoje i bogato wyposażone SPA pozwalają w pełni się odprężyć. Obiekt organizuje coraz częściej pobyty świąteczne. Można tu spędzić rodzinnie Wielkanoc Sylwestra, czy Boże Narodzenie. Budynek przystosowany jest również do organizacji konferencji. Zapraszamy na krótki weekend, jak i długi urlop.

http://www.hotelmajestic.pl/ - 20 Maj 2015

Instytut Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego****

Na stronie zawarta jest prezentacja kierownictwa, struktury i składu osobowego Instytutu, problematyki badawczej (adsorpcja, elektronika emisyjna, spektroskopia, fizyka jądrowa, fizyka cienkich warstw), uczestnictwa w konferencjach naukowych oraz aktualności.

http://www.ifd.uni.wroc.pl/ - 26 Wrz 2001

Instytut Kardiologii****

Strona Instytutu Kardiologii w Warszawie obejmuje informacje o strukturze, radzie naukowej, bibliotece nauk i wydawnictwach, sympozjach naukowych i pracach badawczych.

http://www.ikard.waw.pl/ - 14 Lut 2000

ITB****

Instytut Techniki Budowlanej. Na stronie znajdują się informacje ogólne, informacje o badaniach i aprobatach technicznych, o certyfikacji systemów oraz usługach eksperckich.

http://www.itb.pl/ - 27 Sie 2001

KDK - organizacja szkoleń, konferencji, międzynarodowych targów****

KDK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą eventową działającą na polskim rynku od 2005 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń i konferencji skierowanych do małych, średnich i dużych grup, jak również organizacją międzynarodowych targów.. Celem naszych działań jest zapewnienie Klientom całościowej pomocy przy organizacji konferencji i szkoleń. Odciążamy Klienta w sprawach organizacyjnych co pozwala mu na pełne zaangażowanie się w prace nad merytoryczną częścią projektu.

http://www.conferencepartner.pl/ - 12 Lut 2014