KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Konferencje naukowe (203)

Konferencja "Społeczeństwa informacyjne"****

Strona poświęcona konferencji "Społeczeństwa informacyjne" organizowanej przez Koło Naukowe Łaczności działające pod okiem Prorektora US ds. Kształcenia i Akredytacji prof. dr hab. Henryka Babisa oraz mgr Agnieszki Budziewicz.

http://www.spoleczenstwa.wzieu.pl/ - 2 Kwi 2004

Konferencje naukowe****

Serwis www.konferencjenaukowe.edu.pl to miejsce, w którym każdy czytelnik znajdzie informacje o aktualnych konferencjach naukowych, seminariach naukowych, a także wykładach i sympozjach.

http://www.konferencjenaukowe.edu.pl/ - 26 Lis 2013

Konferencje naukowe, konferencje biznesowe, obiekty i usługi konferencyjne****

Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencach z wybranej dziedziny.

http://katalog-konferencyjny.pl/ - 11 Gru 2009

Konferencje-naukowe.pl - konferencje naukowe, szkolenia, zjazdy, sympozja, seminaria, nauka****

Serwis gromadzący informacje o konferencjach naukowych, warsztatach i szkoleniach w Polsce.

http://www.konferencje-naukowe.pl/ - 19 Sty 2009

Kormoran - Hotel z SPA i z salami konferencyjnymi na Mazurach****

Położone w zaciszu Mazur, w otoczeniu malowniczej przyrody Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe KORMORAN to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, sympozjów, spotkań biznesowych. Hotel gwarantuje komfortowe noclegi, doskonałą ofertę gastronomiczną oraz dobrze zorganizowane zaplecze techniczne. Na terenie kompleksu znajduje się także nowoczesne SPA. Zapierające dech w piersiach otoczenie pozwala natomiast odprężyć się po wytężonej pracy.

http://www.kormoranmierki.pl/ - 14 Maj 2015

Masters CSB****

Strona prezentująca Centrum Szkolenia Biznesu w Lublinie. Znajdziesz tu informacje o szkoleniach wewnętrznych, otwartych oraz konferencjach i seminariach.

http://www.masterscsb.com.pl/ - 28 Sty 2002

Oficyna Wydawnicza Mediton****

Oficyna Wydawnicza MEDITON - wydawca czasopism punktowanych w KBN i Index Copernicus: Alergia Astma Immunologia, Otorynolaryngologia, Przegląd Alergologiczny. Organizator zjazdów i konferencji naukowych o tematyce medycznej.

http://www.mediton.pl/ - 6 Lut 2006

Optima - centrum konferencyjne i sale szkoleniowe w Krakowie****

Strona internetowa centrum konferencyjnego Optima Kraków, w którym znajdują się nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe zlokalizowane w okolicach zabytkowych części Krakowa.

http://www.salekonferencyjne-krakow.pl/ - 7 Mar 2014

Pałac w Krześliach****

Pałac w Krześliach koło Poznania. Na stronach znajdują się informacje (w dwóch wersjach językowych) na temat lokalizacji hotelu i restauracji, otoczenia, oferowanych atrakcji, programów (szkolenia, konferencje). Dostępne są również zdjęcia i cennik.

http://www.krzeslice.pl/ - 21 Sty 2000

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk o Ziemi, Oddział w Krakowie****

Strona powstała w związku z współorganizowaniem z Tatrzańskim Parkiem Narodowym II Ogólnopolskiej Konferencji PRZYRODA TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO A CZŁOWIEK. Przedstawiono tez dotychczasowy zakres dzialania i cele Towarzystwa.

http://www.ptpnoz.krakow.pl/ - 2 Maj 2000