KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Konferencje naukowe > krajowe (90)

Akademia Rolnicza we Wrocławiu*****

Na stronie można znaleźć informacje ogólne o uczelni i poszczególnych wydziałach, bibliotece, statusie Akademii, rozkłady zajęć, strony lokalne, zasady rekrutacji itp.

http://www.ar.wroc.pl/ - 18 Lip 2000

Gabinet Ultrasonografii Naczyń, Laboratorium Medyczne, Gabinet Lekarski. Kraków*****

Rewelacyjna strona gabinetu lekarskiego i laboratorium medycznego w Krakowie. Znaleźć tu można nie tylko pełną ofertę usług, ale także porady, profile, nowości, relacje z konferencji. Laboratorium wykonuje także badania weterynaryjne.

http://www.labmed.krakow.pl/ - 18 Sty 2006

Ośrodek Myśli Politycznej*****

Znakomita witryna dla zainteresowanych polityką, filozofią, zagadnieniami integracji europejskiej, etyką, stosunkami międzynarodowymi. Są tu informacje o konferencjach, seminariach, najbliższe plany, lista publikacji, masa artykułów osobistości świata nauki. Dostępne także wersje angielska i ukraińska.

http://www.omp.org.pl/ - 14 Lut 2000

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej - PIKW*****

PIKW to wiodąca organizacja szkoleniowa i doradcza w Polsce do spraw systemów kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, edukacji audytorów wewnętrznych zatrudnionych we wszystkich organizacjach gospodarki jak i administracji państwowej w Polsce. Ponadto Instytu zajmuje się również: procesami zarządzania ryzykiem, "Compliance" i "Corporate Governance".

http://www.pikw.pl/ - 9 Cze 2003

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne*****

Na opracowanej po polsku i angielsku stronie zamieszczono informacje o towarzystwie, jego oddziałach, historii, wydawnictwach, konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą (jest opis tych, które już się odbyły).

http://www.ptkardio.pl/ - 12 Paź 2000

Project HOPE - Polska*****

Jest to fundacja, która od 41 lat prowadzi na świecie programy nauczania ludzi przede wszystkim na polu edukacji medycznej oraz polityki zdrowotnej. W Polsce wypełniamy tę misję już od 25 lat. Na stronie stworzonej po polsku i po angielsku bieżące programy szkoleniowe, prezentacje multimedialne (pliki .zip), historia, konferencje i inne.

http://www.projhope.org.pl/ - 6 Mar 2000

V Kongres PTMP 2009*****

Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich Państwa do uczestnictwa w V Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej. To ważne wydarzenie po raz drugi odbędzie się w Łodzi.

http://www.kongresptmp2009.pl/ - 3 Kwi 2009

Wojskowa Akademia Techniczna*****

Wojskowa Akademia Techniczna jest wyższą uczelnią politechniczną w skład której wchodzi : pięć wydziałów akademickich , trzy katedry zamiejscowe na prawach filialnych i cztery samodzielne instytuty.

http://www.wat.waw.pl/ - 21 Sty 2000

Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu*****

Wydział Wydział Matematyki i Informatyki jest najlepiej rozwiniętą placówką kształcącą matematyków w Polsce Północnej i posiadającą jednocześnie dobrze przygotowaną bazę do kształcenia informatyków. Strona zawiera wyczerpujące informacje o uczelni, regionie, oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.

http://www.mat.uni.torun.pl/ - 9 Sie 2001

Akademia Kelnerska. Szkolenia kelnerskie.****

Organizujemy szkolenia kelnerskie, barmańskie, sommelierskie i baristyczne. Ofertę kierujemy do personelu gastronomii, uczniów i słuchaczy szkół gastronomicznych i zawodowych a także do osób bez wykształcenia kierunkowego chcących zdobyć atrakcyjny zawód.

http://akademiakelnerska.com/ - 22 Cze 2015