KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Konferencje naukowe > międzynarodowe (41)

Comnet Warszawa 2000*****

Witryna Międzynarodowej Wystawy i Konferencji zawiera założenia programowe, misję, archwium...

http://www.comnet.com.pl/ - 28 Mar 2000

Studia europejskie*****

Strona Katedry Integracji Europejskej Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG. Zawiera informacje o prowadzonych przez Katedrę studiach z zakresu integracji europejskej oraz organiowanych konferencjach, sympozjach i wyjazdach.

http://www.studiaeuropejskie.edu.pl/ - 13 Lis 2003

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. W kierunku c-Commerce*****

Druga edycja konferencji z zakresu Supply Chain Management i collaborative commerce. Terry Keene (USA) o zarządzaniu łańcuchem dostaw w Nowej Gospodarce! Wrocław, hotel Mercure, 5-6.04.2001.

http://www.iwp.pl/zld2001/ - 15 Mar 2001

Biuro Informacji Gospodarczej****

Firma zajmuje się organizowaniem konferencji (dostępny spis już zorganizowanych od 1993 roku, jak i terminy nadchodzących konferencji), oferuje sporządzenie multimedialnej prezentacji i dokumentacji ze spotkań, a także doradztwo i monitoring finansowy.

http://www.bigszczecin.com.pl/ - 25 Lut 2000

Europejski Kongres Młodych Chemików - YoungChem 2004****

Strona Europejskiego Kongresu Młodych Chemików - YoungChem 2004 - organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej i działające na nim Chemiczne Koło Naukowe Flogiston.

http://www.youngchem.com/ - 27 Kwi 2004

Fundacja Na Rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego****

Na stronie serwis informacyjny, a w nim sporo wiadomości (m.in. medycznych, ekologicznych), opis działalności klubu internetowego dla lekarzy i pracowników zagłębia. Można się dowiedzieć czegoś o kursach komputerowych, przeczytać referaty z międzynarodowych konferencji naukowych.

http://www.fundacja.pl/ - 14 Lut 2000

Grupa Euro-Centrum: Poszanowanie energii w budynkach, wynajem powierzchni biurowych****

Grupa Euro-Centrum skoncentrowana jest na rozwoju technologii energooszczędnych i poszanowaniu energii w budynkach. Oferujemy powierzchnie biurowe do wynajęcia, sale konferencyjne oraz sale wystawowe. W ramach wynajmu zapewniamy pełne zaplecze informatyczne.

http://www.euro-centrum.com.pl/ - 20 Lut 2009

I Międzynarodowa Konferencja ENTIME 2004****

Na stronie można znaleźć informacje dotyczące Międzynarodowej Konferencji ENTIME 2004. Tematyka konferencji obejmuje problematykę małych i średnich przedsębiorstw, upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz franchisingu.

http://www.zie.pg.gda.pl/~konferencja/ - 23 Mar 2004

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa | Usługi Medyczne: Ekonomika i Zarządzanie****

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Usługi Medyczne. Ekonomika i Zarządzanie. Współpraca transgraniczna na rynku usług medycznych pomiędzy wybranymi krajami Unii Europejskiej. Organizatorzy: Uniwesytet Szczeciński, Niemiecki Instytut Języków i Gospodarki - DISW.

http://www.ekonomikazdrowia.wzieu.pl/ - 31 Mar 2005

Instytut Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej****

Strona jedynej w Polsce samodzielnej placówki naukowej zajmującej się problematyką szeroko rozumianej własności intelektualnej.

http://www.miks.uj.edu.pl/iwowi/ - 11 Sie 2001