KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 172)

Agencja Interaktywna MultimediaLab*****

Agencja interaktywna Multimedia Lab oferuje projekty społecznościowe dla klientów biznesowych. Tworzymy i prowadzimy konta firmowe na facebooku, kanały firmowe na youtube oraz tworzymy blogi firmowe. W naszej ofercie także multimedia internetowe.

http://www.multimedialab.pl/ - 12 Lis 2010

Akademia Dashofera - seminaria szkolenia kursy online*****

Akademia Dashofera - seminaria szkolenia kursy online. Szkolenia otwarte, zamknięte, specjalistyczne. Fachowa kadra wykładowcza, specjaliści z ministerstw, praktycy.

http://www.akademiadashofera.pl/ - 16 Cze 2006

Akademia Kompas - szkolenia*****

Akademia Kompas to firma działająca na terenie całej Polski, specjalizująca się w organizacji szkoleń dla biznesu, jednostek budżetowych i oświatowych. Kadra pracowników akademii to osoby młode, dynamiczne posiadający świeże spojrzenie i otwarty umysł. Wszyscy mamy jeden cel – spełnić oczekiwania klienta w obszarze szkoleniowym.

http://www.akademiakompas.pl/ - 4 Maj 2011

Artystyczny Pasaż. Kursy Rysunku i Malarstwa*****

Pracownia Artystyczny Pasaż organizuje kursy rysunku i malarstwa. Zapraszamy osoby z pasją w każdym wieku na zajęcia hobbystyczne lub przygotowujące na studia. Nasze lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra, architekci, plastycy, pedagodzy. U nas każdy nauczy się rysować i malować.

http://www.pracowniarysunku.pl/ - 26 Lip 2010

AVENHANSEN : Szkolenia biznesowe - takie, jakich potrzebujecie*****

Profesjonalne, praktyczne ale i przyjemne szkolenia biznesowe - otwarte (Kraków) i zamknięte (cała Polska). Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom możliwości ciągłego rozwoju i zaspokajanie ich potrzeb szkoleniowych. AVENHANSEN to profesjonalna firma szkoleniowa istniejąca dzięki swoim Klientom i dla Klientów.

http://www.szkolenia.avenhansen.pl/ - 19 Wrz 2007

Biuro Tłumaczeń*****

Skrivanek.pl - zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego serwisu, poświęconego tłumaczeniom oraz szkoleniom językowym! Oferujemy pełny wachlarz tłumaczeń, od pisemnych technicznych po tłumaczenia ustne i konferencyjne w 40 językach świata! Na dodatek organizujemy szkolenia językowe biznesowe oraz branżowe w naszej placówce - Skrivanek e-Solutions.

http://www.skrivanek.pl - 17 Lip 2013

Career & Business Consulting Center - szkolenia, coaching*****

Career & Business Consulting Center jest nowoczesną firmą specjalizująca się w rozwiązaniach kadrowo-biznesowych, także w prowadzeniu coachingu i projektów szkoleniowych.

http://www.career-business.pl/ - 23 Wrz 2008

Computer Service Support S.A. Centrum Edukacyjne*****

Oferta centrum edukacyjnego oprócz autoryzowanych szkoleń informatycznych, obejmuje również szereg własnych programów szkoleniowych, opracowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń edukacyjnych.

http://www.css.com.pl/edusoft/ - 19 Kwi 2004

CSiR organizacja szkoleń - szkolenia, konferencje, imprezy*****

Centrum Szkoleń i Rekreacji Serwis Hotelowy - organizacja szkoleń, imprezy integracyjne i rekreacyjne, organizacja konferencji, eventy, szkolenia i imprezy dla grup. Na stronie ośrodki szkoleniowe i konferencyjne, hotele, sale konferencyjne w całym kraju.

http://www.centrumszkolen.com/ - 17 Sie 2004

CV*****

CVTips.pl to internetowy agregator pism aplikacyjnych. Znajdziesz tu gotowe wzory CV, podania o pracę i listy motywacyjne. Skorzystaj z naszych praktycznych porad, aby zwiększyć skuteczność swojego podania o pracę. Dzięki informacjom publikowanym na naszej stronie unikniesz popularnych błędów w swojej aplikacji.

http://www.cvtips.pl/ - 14 Paź 2010

Informacje dodatkowe