KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

ANSPIRE szkolenia otwarte i zamknięte, doradztwo dla firm****

Anspire to firma szkoleniowo doradcza z Poznania, która w wyjątkowo inspirujący sposób prezentuje i pozwala utrwalić wiedzę z obszarów obsługi klienta, sprzedaży, marketingu internetowego, rozwoju osobistego. Oferujemy zarówno szkolenia otwarte dla osób indywidualnych, jak równieżi szkolenia zamknięte dla firm. Wszystkie szkolenia oparte są na licznych przykładach i ciekawym, merytorycznym przekazie. Szkolenia z marketingu internetowego tj. szkolenia Google AdWords oraz Szkolenia Google Analytics pozwalają odnaleźć się w meandrach nowoczesnych form promocji w Sieci.

http://www.anspire.pl/ - 23 Cze 2015

Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 Jelenia Góra****

W ramach firmy Arcus działa Szkoła Matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze. Zajęcia w Szkole prowadzone są na zasadach korepetycji, przeznaczone są dla uczniów na każdym poziomie edukacji od podstawówki po studia. Uczniami Szkoły są nie tylko osoby mające problemy z matematyką, ale także prymusi, chcący pogłębić posiadaną wiedzę. Firma Arcus zajmuje się także analizami statystycznymi dla firm i osób prywatnych.

http://firma-arcus.pl/ - 12 Maj 2014

Ark Skills - szkolenia biznesowe****

Specjaliści Ark Skills prowadzą szkolenia biznesowe z negocjacji oraz efektywności sprzedażowej. Uczymy, jak zwiększyć skuteczność swoich działań.

http://www.ark-skills.com/ - 17 Cze 2016

ARO - Szkolenia.Kursy.****

Akademia Rozwoju Osobistego.Szkolenia, kursy, warsztaty. Stacjonarne, wyjazdowe.

http://www.aro.info.pl/ - 20 Wrz 2006

Arteris.pl dla biznesu****

Kompleksowe wsparcie dla firm i instytucji z zakresu marketingu, strategii, stron www, analiz eksperckich czy hostingiem. Mówiąc o marketingu zajmujemy się też marketingiem internetowym, w tym m.in. reklamą kontekstową, pozycjonowaniem, e-mail marketingiem czy działaniami w social media. Zajmujemy się też wizerunkiem firm, w tym także jego spójnością, w ramach czego projektujemy materiały promocyjne, a także zajmujemy się ich drukiem, co może dotyczyć wizytówek, czy ulotek, ale też druku wielkoformatowego. We współpracy z architektami posiadającymi uprawnienia budowlane przygotowujemy projekty/aranżacje wnętrz, a także wizualizacje 3D. Osobnym produktem jest digitalizacja, czyli budowanie archiwów cyfrowych. W skład tej usługi wchodzi skanowanie, obróbka i opis zbiorze usługi dostarczamy też w formie outsourcingu. Nasza oferta jest dodatkowo poszerzona o doradztwo/konsulting oraz szkolenia z zakresu marketingu, marketingu internetowego, zarządzania zasobami ludzkimi czy sprzedaży.

http://www.arteris.pl/ - 25 Wrz 2014

ASAP24****

W naszej firmie ASAP24 znajdziecie liczne szkolenia, pozwalające na podnoszenie Waszych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Znajdziecie u nas kursy z zakresu administracji publicznej czy komputerowe.

http://www.asap24.com.pl/ - 4 Cze 2014

Asertywność szkolenia****

Strona z ofertą szkoleń asertywności Dominika Lipińskiego. Szkolenia dostępne są w formie zamkniętej (dla firm), otwartej (dla każdego) i indywidualnej (coaching).

http://asertywnosc.eu/ - 28 Sie 2012

Astrologia****

Kursy astrologii dla każdego, astrologia od początku, warsztaty astrologii, wczasy z astrologią. Profesjonalne konsultacje astrologiczne, interpretacja horoskopu z nagraniem.

http://www.arturswiech.com/ - 6 Maj 2008

Athlon DEVELOPMENT - szkolenia biznesowe ze sztuki negocjacji i komunikacji****

Przedsiębiorstwo Athlon DEVELOPMENT zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń biznesowych i sprzedażowych z zakresu sztuki komunikacji, negocjacji oraz zarządzania zespołem.

http://www.athlondevelopment.pl/ - 12 Kwi 2016

ATL Szkolenia - szkolenie pracowników, szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne****

Firma ATL Szkolenia oferuje szkolenie pracowników w następującym zakresie: szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne (prawo pracy, prawo celne, prawo handlowe), szkolenia obsługa klienta, szkolenia techniki sprzedaży, szkolenie negocjacje i in.

http://www.atl.edu.pl/ - 17 Maj 2004