KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (5 863)

ARO - Szkolenia.Kursy.****

Akademia Rozwoju Osobistego.Szkolenia, kursy, warsztaty. Stacjonarne, wyjazdowe.

http://www.aro.info.pl/ - 20 Wrz 2006

Arteris.pl dla biznesu****

Kompleksowe wsparcie dla firm i instytucji z zakresu marketingu, strategii, stron www, analiz eksperckich czy hostingiem. Mówiąc o marketingu zajmujemy się też marketingiem internetowym, w tym m.in. reklamą kontekstową, pozycjonowaniem, e-mail marketingiem czy działaniami w social media. Zajmujemy się też wizerunkiem firm, w tym także jego spójnością, w ramach czego projektujemy materiały promocyjne, a także zajmujemy się ich drukiem, co może dotyczyć wizytówek, czy ulotek, ale też druku wielkoformatowego. We współpracy z architektami posiadającymi uprawnienia budowlane przygotowujemy projekty/aranżacje wnętrz, a także wizualizacje 3D. Osobnym produktem jest digitalizacja, czyli budowanie archiwów cyfrowych. W skład tej usługi wchodzi skanowanie, obróbka i opis zbiorze usługi dostarczamy też w formie outsourcingu. Nasza oferta jest dodatkowo poszerzona o doradztwo/konsulting oraz szkolenia z zakresu marketingu, marketingu internetowego, zarządzania zasobami ludzkimi czy sprzedaży.

http://www.arteris.pl/ - 25 Wrz 2014

ASAP24****

W naszej firmie ASAP24 znajdziecie liczne szkolenia, pozwalające na podnoszenie Waszych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Znajdziecie u nas kursy z zakresu administracji publicznej czy komputerowe.

http://www.asap24.com.pl/ - 4 Cze 2014

Asertywność szkolenia****

Strona z ofertą szkoleń asertywności Dominika Lipińskiego. Szkolenia dostępne są w formie zamkniętej (dla firm), otwartej (dla każdego) i indywidualnej (coaching).

http://asertywnosc.eu/ - 28 Sie 2012

Astrologia****

Kursy astrologii dla każdego, astrologia od początku, warsztaty astrologii, wczasy z astrologią. Profesjonalne konsultacje astrologiczne, interpretacja horoskopu z nagraniem.

http://www.arturswiech.com/ - 6 Maj 2008

Athlon DEVELOPMENT - szkolenia biznesowe ze sztuki negocjacji i komunikacji****

Przedsiębiorstwo Athlon DEVELOPMENT zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń biznesowych i sprzedażowych z zakresu sztuki komunikacji, negocjacji oraz zarządzania zespołem.

http://www.athlondevelopment.pl/ - 12 Kwi 2016

ATL Szkolenia - szkolenie pracowników, szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne****

Firma ATL Szkolenia oferuje szkolenie pracowników w następującym zakresie: szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne (prawo pracy, prawo celne, prawo handlowe), szkolenia obsługa klienta, szkolenia techniki sprzedaży, szkolenie negocjacje i in.

http://www.atl.edu.pl/ - 17 Maj 2004

ATUT - kursy ADR****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy ATUT z Włocławka. Proponujemy kursy ADR, na pilarza i spawacza, a także szkolenia na wózki widłowe.

http://ckizatut.com.pl/ - 22 Cze 2017

Audyt energetyczny, audytor energetyczny, świadectwa energetyczne, kursy, szkolenia.****

Audytorzy-energetyczni.info - baza audytorów energetycznych gdzie można bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie. Znajdziesz tutaj audytora lub szkolenie z Twojego województwa, miasta, regionu. Ponadto informacje o szkoleniach, świadectwach energetycznych, audytach, akty prawne, oprogramowanie, rozporządzenia, forum. Audytor energetyczny jest specjalistą, którego zadaniem jest zmniejszenie energochłonności budynku, dobór źródeł energii oraz analiza jej wykorzystania. Mając w posiadaniu wiedzę z zakresu budownictwa, energetyki, ogrzewnictwa i chłodnictwa, stara się doradzić klientom optymalne zagospodarowanie energii co jest związane z większa świadomościa społeczeństwa dotycząca poszanowaniu energii.

http://www.audytorzy-energetyczni.info/ - 14 Sie 2009

Auto Szkoła Caro - kursy na prawo jazdy****

Łódzka Auto Szkoła Caro zaprasza do skorzystania z oferty nauki. Prowadzimy kurs prawa jazdy.

http://autoszkolacaro.pl/ - 19 Paź 2016