KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 080)

Edukacja w Polskim Internecie*****

Witryna zawiera katalog i przeszukiwarkę polskich zasobów edukacyjnych. Ponadto dostępny jest również serwer FTP.

http://eduseek.ids.pl/ - 4 Lut 2000

EPSP - dotacje z UE na studia, szkolenia i kursy językowe *****

Dotacja na studia MBA, studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia specjalistyczne. Dotacje UE nawet do 100% - dla pracowników polskich firm (MSP i dużych). Studia, kursy, szkolenia. Nowość: Business English - kursy, studia podyplomowe, dofinansowanie z UE pow. 80%.

http://www.epsp.pl/ - 20 Wrz 2004

Hotel Royal - noclegi i konferencje*****

Strona internetowa hotelu Royal, który zaprasza gości na noclegi, a firmy do skorzystania z sali konferencyjnej (szkoleniowej). Obiekt zlokalizowany jest w centrum Poznania.

http://www.hotel-royal.com.pl/ - 1 Gru 2016

International Institute for NLP & MORE*****

Strona Instytutu oferującego projekty (treningi, szkolenia, coaching) w zakresie zarządzania zespołem, komunikacji oraz Neurolingwistycznego Programowania (NLP). W witrynie przedstawiono artykuły na temat NLP, komunikacji i zarządzania, ofertę instytutu, oraz tworzącym go zespole.

http://www.nlp.edu.pl/ - 23 Lis 2004

MGG Conferences - konferencje, seminaria, szkolenia*****

Strona firmy MGG Conferences - firmy organizującej konferencje, seminaria, szkolenia - własne i na zlecenie.

http://www.mgg-conferences.pl/ - 23 Lut 2001

Mitsubishi Electric*****

Strona przedstawiciela Mitsubishi Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej na terenie Polski. Na stronie znajdziesz informacje o organizacji, katalog produktów, formularz zamówień oraz szkolenia.

http://mpl.pl/ - 8 Mar 2001

Nauka i doskonalenie pływania Tychy szkoła*****

Witryna szkoły pływania, gdzie prowadzimy naukę pływania od początku oraz doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Witryna również posiada informacje dotyczące techniki pływania.

http://www.plywanie.tychy.pl/ - 13 Maj 2010

Nauka jazdy Warszawa*****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-Mobil, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B w Warszawie, oraz jazdy doszkalające dla kursantów potrzebujących zwiększyć swój poziom umiejętności kierowania samochodem, przed egzaminem na prawo jazdy. Szkoła jazdy Q-Mobil, prowadzi również jazdy doszkalające dla kierowców, którzy prawo jazdy posiadają od dawna, jednak nie mieli zbyt wiele okazji by ćwiczyć sztukę kierowania samochodem i poziom ich umiejętności jest nie wystarczający, by samodzielnie rozpocząć jazdę w ruchu drogowym. Dlatego w tej Szkole jazdy, mogą wykupić doszkalanie pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauki jazdy, by bezpiecznie wdrożyć się do ruchu drogowego. Jazdy doszkalające prowadzone są na samochodach, takich, na jakich aktualnie prowadzone są egzaminy państwowe na prawo jazdy, co znacząco obniża poziom stresu kursanta na egzaminie. Dodatkowo jazdy staramy się odbywać w rejonach egzaminacyjnych WORD Radarowa, Odlewnicza i Powstańców Śląskich.

http://www.qmobil.pl/ - 13 Maj 2010

Ochrona danych osobowych GIODO - Memex Consulting*****

Audyt przetwarzania i ochrony danych osobowych. Test wiedzy dla ABI on-line. Wiadomości i wydarzenia z branży. Szkolenia-Doradztwo-Ekspertyzy. Wspieranie rozwoju firm w wirtualnym świecie. e-Marketing, e-pharmamarketing, praktyka e-biznesu.

http://www.memex.pl/ - 27 Sie 2008

Ośrodki Konwerencyjne - wyszukiwanie miejsc konwerencyjnych i szkoleń*****

Osrodki-konferencyjne.pl - jest to najnowsza baza ośrodków konferencyjnych, miejsc szkoleniowych. Dzięki prostej budowie oraz szerokiej ofercie można wyszukać ciekawe miejsca na organizację konferencji, bankietów, szkoleń, spotkań biznesowych, eventów, imprez firmowych

http://www.osrodki-konferencyjne.pl/ - 12 Lip 2010