KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

Prasa codzienna, tygodniki, czasopisma, książki, podręczniki - w formie elektronicznej*****

Sprzedaż w formie elektronicznej - prasy codziennej czasopism, tygodników, książek i podręczników. kursy języków obych, poradniki.

http://e-gazety24.nextshop.pl/ - 25 Sie 2008

Pro/ENGINEER w Polsce - Systemy CAD/CAM/CAE/PLM firmy PTC*****

PRODART- Polski Intergrator Pro/ENGINEER, Autoryzowany Reseller PTC, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe PTC, Wdrożenia, Szkolenia, Szkolenia Eksperckie, Konsultacje, Projekty, Analizy MES, Optymalizacje, Postprocesory, Programowanie maszyn CNC, Oproramowanie specjalistyczne ...

http://www.prodart.pl/ - 11 Sty 2006

ProOptima.pl*****

Firma szkoleniowa oferująca szkolenia menedżerskie, z obsługi klienta i prezentacji. Profesjonalne szkolenia dla pracowników - ProOptima.pl Kraków.

http://prooptima.pl/ - 21 Paź 2013

RCS-HR.pl - Szkolenia / Rekrutacja / Selekcja / Praca*****

Najnowsze oferty pracy: Białystok, Podlasie, Polska. Rekrutacja i selekcja pracowników. Szkolenia, kursy i seminaria. Baza CV. Serwis ogłoszeniowy. Praca.

http://www.rcs-hr.pl/ - 1 Cze 2005

Rysunki w tuszu oraz w AutoCad.*****

Rysunki wykonane precyzyjnie rapitografami, ołówkiem lub w AutoCad. Nie masz czasu, zdolności lub po prostu nie chcesz. Jesteś studentem zaocznym lub dziennym - oferuję pomoc w rysunkach technicznych.

http://www.rysunektechniczny.com/ - 12 Lip 2010

Strona firmy ASPEKT -oferujemy szkolenia oraz doradztwo, realizujemy projekty UE*****

Fundacja realizuje projekty finansowane ze środków unijnych, zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo z zakresu pozyskiwania funduszy na rozwój i inne

http://fpe.lublin.pl/ - 1 Gru 2005

Strona firmy ASPEKT -oferujemy szkolenia oraz doradztwo, realizujemy projekty UE,*****

Całościowa obsługa procesu pozyskania środków. Pomoc polega na przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, opracowaniu biznes planu, i innych niezbędnych załączników. Oferujemy także usługi w zakresie zarządzania i rozliczania projektów. Możliwa jest stała współpraca w ramach, której doradca będzie na bieżącą analizował potrzeby firmy, poszukiwał nowych źródeł finansowania, dostosowywał ją do wymogów UE, tak aby mogła przez wiele lat korzystać z coraz to nowych systemów wsparcia dla przedsiębiorców.

http://www.aspekt.lublin.pl/ - 30 Lis 2005

Studia podyplomowe*****

Na stronie zapoznasz się z prezentacją kursów i szkoleń. Ponadto studia MBA, podyplomowe oraz uzupełniające i doktoranckie. Kursy i szkolenia prezentowane są wg tematyki oraz regionu. Ponadto baza instytucji edukacyjnych.

http://www.edu.pracuj.pl/ - 27 Maj 2003

Studio Promocji i Szkoleń*****

Studio Promocji i Szkoleń Pałac Gębice zajmuje się profesjonalną organizacją szkoleń, imprez integracyjnych oraz konferencji w swoim obiekcie w Pałacu Gębice.

http://www.sps.com.pl/ - 23 Lis 2000

Supermemo.net - Ucz się szybko i zapomnij o zapominaniu*****

System Supermemo.net jest uniwersalnym narzędziem umożliwiającym wydajną naukę w Internecie. Wykorzystuje zaawansowane mechanizmy komputerowego wspomagania przekazu wiedzy, wśród których zwrócić szczególną uwagę należy na uznaną na rynku metodę SuperMemo. Dzięki metodzie SuperMemo możliwe jest niezwykle szybkie, pamięciowe opanowanie wiedzy zawartej w udostępnionych kursach. Poświęcenie na naukę pół godziny dziennie pozwoli poznać podstawowy zasób słów języka obcego (3000 wyrazów, związków frazeologicznych i form gramatycznych) w czasie nie dłuższym niż jeden miesiąc. Możliwość korzystania z systemy po zarejestrowaniu.

http://supermemo.vm.pl/ - 4 Cze 2002